Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@krol211 Ale jak to przecież Petru wyjaśnia Konfederacje.
Chłop jest pośmiewiskiem a niektórzy traktują go jako autorytet.
1
@Albatros No właśnie sam sobie odpowiedziałeś.
Neymar często łapie kontuzje więc jak ma u nas zagwarantować jakość?
Po za tym w tych meczach po mundialu wyglądał słabo a gol i trzy asysty też nie wyglądają super.
3
@Albatros Tak to mi powiedz jaką gwarantował jakość przez pół sezonu po mundialu???
Ja ci powiem- żadną.
3
@michal26 Już pomijając kwestie pozasportowe to on nie jest żadną gwarancją jakości. Ciągłe kontuzje,kilka kosmicznych meczy a potem ogromny zjazd jak np w zeszłym sezonie.
0
A propo Cancelo.
Pamiętam plotkę rok albo dwa temu że może dojść do wymiany 1:1 Sergi Roberto-Cancelo
xD
1
Cancelo, w końcu PO z topu.
Razem z Balde mogą tworzyć najlepsze boki obrony na świecie:)
2
@lucca87 Xavi ma swój plan i swoje priorytety.
Chcą mu wcisnąć Neymara a nie kupili mu jeszcze PO o którego apeluje od dawna.
Chciał topowego śpd a dostał gościa którego nie wiadomo czy odpali.
Xavi wie co jest drużynie potrzebne a zarząd chce po prostu głośnego nazwiska.
10
Haaland już dublet.
Czekamy na diagnozę eksperta jakim cudem mu się udało:)
4
@DaPidejpi Chciałbym Harrego u nas.
Monachium zrobiło mega transfer choć pamiętajmy że to Anglik a oni często poza krajem wariują i przestają cokolwiek grać.
1
@th@les Almeria na bank się utrzyma Są o wiele gorsze drużyny jak Alaves, Granada,Cadiz już nie wspominają o Valencii która sprzedała 6 podstawowych piłkarzy a ściągnęli tylko śpd.
P
0
@Encore Ryzykuje, 26mln brutto pensji to nie miało tym bardziej w naszej sytuacji finansowej.
8
Zrozumiała wypowiedź bo jest bramkarzem, napastnik wybrał by drugą opcję bo by chciał mieć na koncie więcej bramek.
0
Jak dla mnie Neymar idealnie się w komponuje do naszego składu.
- Będzie grał świetnie chwilę
- wpadnie w dołek przez brak motywacji tak jak w tamtym sezonie,po mundialu(zawrotne dwie bramki xD)
- Złapie kontuzje na co najmniej pół roku
- Nikt go już nie będzie chciał w składzie i będą go wywozić na taczkach.
- Barcelona zdecyduję się go sprzedać ale on nie będzie chciał odejść bo kocha klubu (xD) i czuje się dobrze w Barcelonie
- Płacz kibiców że nie możemy sprzedać niechcianych piłkarzy albo że pójdzie za grosze.
0
@PatrychoO A ty kim chcesz grać?
Neymar przyjdzie i za chwilę wypadnie z powodu kontuzji albo będzie bez formy.
Nie mamy kasy na topowego skrzydłowego to trzeba grać tym czym mamy a nie kupować półśrodki i mieć na głowie kolejny problem.
Jest Yamal,Fati, Raphinha i Abde,nie jest to szał ale można coś ulepić z tego.
Jeszcze jest możliwe że będziemy grać z tylko jednym skrzydłowym i czwórka pomocników to będzie tylko jedno miejsce do obsadzenia.
0
@PatrychoO No nie, najchętniej bym się pozbył Ferrana.
1
@Katalończyk 99 @dzefrej234
Hahaha
Czyli jak inni nie są regularni to trzeba ściągnąć kolejnego i dokładać sobie kolejny problem a potem płakać że nie możemy się pozbyć niechcianych piłkarzy
Argumenty z dupy.
1
Neymar to gwarancja jakości ale w kilku meczach na sezon.
Niech się trzyma jak najdalej od Barcelony którą ciągał po sądach.
0
@Danqoo Non stop kontuzje, nie był regularny, był w top formie albo w tragicznej częściej to drugie.
Zero motywacji,no chyba że był mundial to grał wspaniale a po mundialu dwie bramki.
4
Xavi blokuj Brazola do końca.
Chłop zagra kilka kosmicznych meczy i zniknie z boiska a kase weźmie.
Wierzenie że Neymar będzie w bardzo dobrej formie przez chociaż pół sezonu jest NAIWNE.
Naprawdę niektórzy nie widzą co się działo w Paryżu przez ostatnie lata????
0
@peetwithbarca Jak dla mnie nie zostanie i dobrze.
Warsztat trenerski ma ale dla mnie to zwykły gbur,jak idzie dobrze to uśmieszek i luz ale jak nie idzie to zachowuje się jak pajac.
3
Ludzie bez tych rąk też by to zauważyli, pewniej mnie osób by na to zwróciło uwagę.
Błąd to błąd,nie można tak biernie bronić, miał czas by ratować sytuację.
1
Ale z tego Pereza geniusz ,zbierał kasę przez tyle okienek by w końcu w tym okienku zrobić to samo.
Real bez napastnika, bez bramkarza i solidnego lewego obrońcy nie wspominając o żenującym ze stałym regresem grajkiem który gadał że Real przejedzie się po Barcelonie w tym sezonie.
W Madrycie nie mogą narzekać tylko na środek pomocy.
3
@Cotutajsiedzieje Leo jednym położeniem stopy na murawie w innym kierunku wsadził Chłopa na karuzele.
Niemożliwy on jest.
0
@ObiektywnyKibic121 Z odpowiednią głową i jak nie będzie łapał kontuzji to będzie kocur.
3
Jak Lewy schodzi w presezonie to drużyna gra po prostu lepiej.
Przypadek?
0
Będzie tłoczno na skrzydłach w tym sezonie.
Ansu łapie stabilność.
Abde wrócił lepszy po wypożyczeniu.
Yamal diament
Raphinha robi sztuczny tłok.
Xavi będzie miał zagwostke bo podobno chciał grać na czterech napastników.
7
Raphinha jako piąty do grania na skrzydło xD
1
I to są skrzydła.
Lubie Raphinhe i chce by został jako rezerwowy ale Barcelona potrzebuje dynamicznych skrzydeł.
1
Fati i Yamal.
Gdyby nie kontuzje Ansu to mielibyśmy dwa cudowne diamenty.
0
@ObiektywnyKibic121 No nie zgodzę się. Porównywalne wejścia do pierwszej drużyny. Po Fatim widać było że to talent na elitarny poziom ale niestety kontuzje.Oby Yamal miał więcej szczęścia.