6

@krol211 Ale jak to przecież Petru wyjaśnia Konfederacje.
Chłop jest pośmiewiskiem a niektórzy traktują go jako autorytet.

1

@Albatros No właśnie sam sobie odpowiedziałeś.
Neymar często łapie kontuzje więc jak ma u nas zagwarantować jakość?
Po za tym w tych meczach po mundialu wyglądał słabo a gol i trzy asysty też nie wyglądają super.

3

@Albatros Tak to mi powiedz jaką gwarantował jakość przez pół sezonu po mundialu???
Ja ci powiem- żadną.

3

@michal26 Już pomijając kwestie pozasportowe to on nie jest żadną gwarancją jakości. Ciągłe kontuzje,kilka kosmicznych meczy a potem ogromny zjazd jak np w zeszłym sezonie.

0

A propo Cancelo.
Pamiętam plotkę rok albo dwa temu że może dojść do wymiany 1:1 Sergi Roberto-Cancelo
xD

1

Cancelo, w końcu PO z topu.
Razem z Balde mogą tworzyć najlepsze boki obrony na świecie:)

2

@lucca87 Xavi ma swój plan i swoje priorytety.
Chcą mu wcisnąć Neymara a nie kupili mu jeszcze PO o którego apeluje od dawna.
Chciał topowego śpd a dostał gościa którego nie wiadomo czy odpali.
Xavi wie co jest drużynie potrzebne a zarząd chce po prostu głośnego nazwiska.

10

Haaland już dublet.
Czekamy na diagnozę eksperta jakim cudem mu się udało:)

4

@DaPidejpi Chciałbym Harrego u nas.
Monachium zrobiło mega transfer choć pamiętajmy że to Anglik a oni często poza krajem wariują i przestają cokolwiek grać.

1

@th@les Almeria na bank się utrzyma Są o wiele gorsze drużyny jak Alaves, Granada,Cadiz już nie wspominają o Valencii która sprzedała 6 podstawowych piłkarzy a ściągnęli tylko śpd.
P

0

@Encore Ryzykuje, 26mln brutto pensji to nie miało tym bardziej w naszej sytuacji finansowej.

8

Zrozumiała wypowiedź bo jest bramkarzem, napastnik wybrał by drugą opcję bo by chciał mieć na koncie więcej bramek.

0

Jak dla mnie Neymar idealnie się w komponuje do naszego składu.

- Będzie grał świetnie chwilę
- wpadnie w dołek przez brak motywacji tak jak w tamtym sezonie,po mundialu(zawrotne dwie bramki xD)
- Złapie kontuzje na co najmniej pół roku
- Nikt go już nie będzie chciał w składzie i będą go wywozić na taczkach.
- Barcelona zdecyduję się go sprzedać ale on nie będzie chciał odejść bo kocha klubu (xD) i czuje się dobrze w Barcelonie
- Płacz kibiców że nie możemy sprzedać niechcianych piłkarzy albo że pójdzie za grosze.

0

@PatrychoO A ty kim chcesz grać?
Neymar przyjdzie i za chwilę wypadnie z powodu kontuzji albo będzie bez formy.
Nie mamy kasy na topowego skrzydłowego to trzeba grać tym czym mamy a nie kupować półśrodki i mieć na głowie kolejny problem.
Jest Yamal,Fati, Raphinha i Abde,nie jest to szał ale można coś ulepić z tego.
Jeszcze jest możliwe że będziemy grać z tylko jednym skrzydłowym i czwórka pomocników to będzie tylko jedno miejsce do obsadzenia.

0

@PatrychoO No nie, najchętniej bym się pozbył Ferrana.

1

@Katalończyk 99 @dzefrej234
Hahaha
Czyli jak inni nie są regularni to trzeba ściągnąć kolejnego i dokładać sobie kolejny problem a potem płakać że nie możemy się pozbyć niechcianych piłkarzy
Argumenty z dupy.

1

Neymar to gwarancja jakości ale w kilku meczach na sezon.
Niech się trzyma jak najdalej od Barcelony którą ciągał po sądach.

0

@Danqoo Non stop kontuzje, nie był regularny, był w top formie albo w tragicznej częściej to drugie.
Zero motywacji,no chyba że był mundial to grał wspaniale a po mundialu dwie bramki.

4

Xavi blokuj Brazola do końca.
Chłop zagra kilka kosmicznych meczy i zniknie z boiska a kase weźmie.
Wierzenie że Neymar będzie w bardzo dobrej formie przez chociaż pół sezonu jest NAIWNE.
Naprawdę niektórzy nie widzą co się działo w Paryżu przez ostatnie lata????


0

@peetwithbarca Jak dla mnie nie zostanie i dobrze.
Warsztat trenerski ma ale dla mnie to zwykły gbur,jak idzie dobrze to uśmieszek i luz ale jak nie idzie to zachowuje się jak pajac.

3

Ludzie bez tych rąk też by to zauważyli, pewniej mnie osób by na to zwróciło uwagę.
Błąd to błąd,nie można tak biernie bronić, miał czas by ratować sytuację.

1

Ale z tego Pereza geniusz ,zbierał kasę przez tyle okienek by w końcu w tym okienku zrobić to samo.
Real bez napastnika, bez bramkarza i solidnego lewego obrońcy nie wspominając o żenującym ze stałym regresem grajkiem który gadał że Real przejedzie się po Barcelonie w tym sezonie.
W Madrycie nie mogą narzekać tylko na środek pomocy.

3

@Cotutajsiedzieje Leo jednym położeniem stopy na murawie w innym kierunku wsadził Chłopa na karuzele.
Niemożliwy on jest.

0

@ObiektywnyKibic121 Z odpowiednią głową i jak nie będzie łapał kontuzji to będzie kocur.

3

Jak Lewy schodzi w presezonie to drużyna gra po prostu lepiej.
Przypadek?

0

Będzie tłoczno na skrzydłach w tym sezonie.
Ansu łapie stabilność.
Abde wrócił lepszy po wypożyczeniu.
Yamal diament
Raphinha robi sztuczny tłok.

Xavi będzie miał zagwostke bo podobno chciał grać na czterech napastników.

7

Raphinha jako piąty do grania na skrzydło xD

1

I to są skrzydła.
Lubie Raphinhe i chce by został jako rezerwowy ale Barcelona potrzebuje dynamicznych skrzydeł.

1

Fati i Yamal.
Gdyby nie kontuzje Ansu to mielibyśmy dwa cudowne diamenty.

0

@ObiektywnyKibic121 No nie zgodzę się. Porównywalne wejścia do pierwszej drużyny. Po Fatim widać było że to talent na elitarny poziom ale niestety kontuzje.Oby Yamal miał więcej szczęścia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?