Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aragorn33 Nie napisałem że miał swój prime,tylko że w Barcelonie będzie miał warunki by go osiągnąć.
5
Felix to będzie największe zaskoczenie transferowe.
Kto by się spodziewał że ściągniemy go w tym okienku, mówiło się o Messim, Bernardo ale nie o nim.
Jak najbardziej pasuje do nas profilem,jak ma wrócić do formy i osiągnąć swój prime to w Barcelonie będzie miał ku temu możliwości.
Jestem jak najbardziej na tak.
1
Heretics wygrało pierwszą mape na BDS.
Niezmiennie genialny Vetheo, stabilny Jankos i Flakked a przede wszystkim Evi nie był kulą u nogi a wręcz przeciwnie.
Nie obyło się bez w środkowej fazie gry ale końcówka bardzo pewna.
1
@Ojciec5tkidzieci Pewności nie ma ale to z pewnością mógłby być wyborca PiSu:D
0
Ostatnio zrobiłem sobie przerwę od tych wszystkich newsów transferowych.
Ktoś mi powie kim jest ten Mikayil Faye i skąd wziął w naszym klubie i jakim jest piłkarzem?
1
@FcPortoFan1999 Vetheo pięknie śmigał na tej Leblanc,Jankos Dzisiaj się nie popisał ale największy problem nadal na topie,Evi jest tragiczny.
1
@FcPortoFan1999 Ta Cassio nie przekonała całkowicie, lepiej jakby poszli standardowo i wzięli tą Leblanc i robili większą presje na mapie.
1
@FcPortoFan1999 No dokładnie,ale zabawnie to wyglądało,Jankos se podszedł i kliknął F po prostu.
Ale raczej przegrają.
2
Nie rozumiem ludzi co chcą Nico kosztem Parejo,ten drugi nie jest idealny ale chłop grał na najwyższym poziomie a Nico póki co nic szczególnego nie pokazał i nie zapowiada się by odpalił.
My potrzebujemy defensywnego pomocnika na już, sprawdzonego.
Oczywiście Parejo to powinna być opcja na max rok.
4
Hahaha
Puścili Świat według kiepskich z głośników na meczu Polska- Włochy
0
@Memtzen07 Skąd wiesz że koledzy powyżej są za konfederacją?
Wymyśliłeś to sobie na poczekaniu i z tym walczysz
0
Jaki polecicie telefon do 2500zł ?
Głównie mi chodzi o wydajność i dobrą baterie.
Teraz mam xiaomi 11 lite ale niestety dzisiaj coś strasznie zaczał sie ciąć a czasami na nic nie reaguje.
Wypatrzyłem Poco F5 pro za 2400,jest wart tej ceny czy znajdę coś lepszego?
5
Frenkie, Pedri, Gundogan
Ale to będzie chodziło.
1
@Memtzen07 "Jestem zwolennikiem szkoleń..."
Gdzie powiedział że obowiązkowych???
3
Myślałem że największy ubaw w tym meczu to będzie z tej kamery ale wtedy wjechała nasza Reprezentacja cała na biało-czerwono.
0
Reprezentacja Polski projekt Kompromitacja nadal kontynuowany.
Typowy schemat ostatnich lat.
9
Szczerze?
To popchnięcie było bardzo leciutkie.
Nie wiem czy każdy sędzia by odgwizdał faul.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Akurat Fati pewnie sam chciał podejść.
Już nie raz strzelał karnego w repce.
1
Taka jest prawda że Hiszpania ociekła przeciętnością.
Bardzo słabe pokolenie, jedyna nadzieja w chłopakach z Barcelony by mieli wybitnych piłkarzy.
Pedri,Gavi,Balde, może Fati, reprezentacja w ich rękach.
1
@tomek8756 Ale te geje i lesbijki są nietolerancyjne,kto to widział.
0
@Firestone Tylko wiesz ci zawodnicy powyżej nie przeżyli tego co Messi dwa lata temu i wiedział czym to pachnie.
My póki co Gundogana nie możemy sprowadzić a gdzie tam Messiego
25
@draxidox Głosować na PO byle by odsunąć PIS od władzy xD
A czym oni się różnią?
0
@Objectivo Tu się nie zgodzę, wystarczy ruch do przodu kolegi i Kevin czy Leo by mu piłkę dograli,inna sprawa czy by takie podanie dobrze wykorzystał.
Natomiast Erling w takim Elche by pewnie ledwo połowę tych goli strzelił.
To jest właśnie dobry sposób na porównanie piłkarzy,do słabych czy średnich zespołów wolałbys Haalanda czy KDB? Ja bym wolał Belga bo on nie potrzebuje dużo by błyszczeć.
Piłka nożna to gra drużynowa owszem, i właśnie Haaland z tego korzysta, jeśli rozpatrujemy umiejętności indywidualne danej jednostki to znajdą się lepsi.
0
@Danny Gaucho Poznał moją litość.
1
W tym roku dla mnie ZP powinna wyglądać dać:
1.Messi.
2.KDB
3.Mbappe.
4.Haaland.
Wiadomo że Norweg będzie na pewno w top 2 ale dla mnie to piłkarz ograniczony.
Statystyki strzeleckie ma kosmiczne ale na to haruje cały zespół.
Messiemu czy Kevinowi nie potrzeba nic więcej niż tylko piłki przy nodze by pokazać swoją wartość a taki Erling jest zależny od swoich kolegów.
0
@Dosq To jest argument.
Ja tylko twierdzę że za tryplet nie można dawać ZP bo to jest osiągnięcie drużynowe l.
0
@barcanawieki Rok temu jasno zmienili zasady i trzeba brać pod uwagę wyczyny indywidualne.
0
@kamyk_23 W tym meczu zagrał słabo a i tak miał ze dwa udane dryblingi więc już jest lepszy od Ferrana.
Po za tym Piękne łydki były najlepszym zawodnikiem City w pierwszej części sezonu.
0
I gdzie ta oficjalka Gundogana?
0
Haaland tryplet.
ZP?
Dostaje się ją za indywidualne osiągnięcia, Nie za drużynowe.