Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@okiemtypera_lucaxx95 Akurat Fati pewnie sam chciał podejść.
Już nie raz strzelał karnego w repce.
1
Taka jest prawda że Hiszpania ociekła przeciętnością.
Bardzo słabe pokolenie, jedyna nadzieja w chłopakach z Barcelony by mieli wybitnych piłkarzy.
Pedri,Gavi,Balde, może Fati, reprezentacja w ich rękach.
1
@tomek8756 Ale te geje i lesbijki są nietolerancyjne,kto to widział.
0
@Firestone Tylko wiesz ci zawodnicy powyżej nie przeżyli tego co Messi dwa lata temu i wiedział czym to pachnie.
My póki co Gundogana nie możemy sprowadzić a gdzie tam Messiego
25
@draxidox Głosować na PO byle by odsunąć PIS od władzy xD
A czym oni się różnią?
0
@Objectivo Tu się nie zgodzę, wystarczy ruch do przodu kolegi i Kevin czy Leo by mu piłkę dograli,inna sprawa czy by takie podanie dobrze wykorzystał.
Natomiast Erling w takim Elche by pewnie ledwo połowę tych goli strzelił.
To jest właśnie dobry sposób na porównanie piłkarzy,do słabych czy średnich zespołów wolałbys Haalanda czy KDB? Ja bym wolał Belga bo on nie potrzebuje dużo by błyszczeć.
Piłka nożna to gra drużynowa owszem, i właśnie Haaland z tego korzysta, jeśli rozpatrujemy umiejętności indywidualne danej jednostki to znajdą się lepsi.
0
@Danny Gaucho Poznał moją litość.
1
W tym roku dla mnie ZP powinna wyglądać dać:
1.Messi.
2.KDB
3.Mbappe.
4.Haaland.
Wiadomo że Norweg będzie na pewno w top 2 ale dla mnie to piłkarz ograniczony.
Statystyki strzeleckie ma kosmiczne ale na to haruje cały zespół.
Messiemu czy Kevinowi nie potrzeba nic więcej niż tylko piłki przy nodze by pokazać swoją wartość a taki Erling jest zależny od swoich kolegów.
0
@Dosq To jest argument.
Ja tylko twierdzę że za tryplet nie można dawać ZP bo to jest osiągnięcie drużynowe l.
0
@barcanawieki Rok temu jasno zmienili zasady i trzeba brać pod uwagę wyczyny indywidualne.
0
@kamyk_23 W tym meczu zagrał słabo a i tak miał ze dwa udane dryblingi więc już jest lepszy od Ferrana.
Po za tym Piękne łydki były najlepszym zawodnikiem City w pierwszej części sezonu.
0
I gdzie ta oficjalka Gundogana?
0
Haaland tryplet.
ZP?
Dostaje się ją za indywidualne osiągnięcia, Nie za drużynowe.
0
City zasłużone.
Inter chciał wygrać nie strzelając bramki.
2
Bukakke ale on słaby
0
@MarcelNJ11 To i tak trafiłeś na tą lepszą część xD
4
Rozwiązania akcji Interu są komiczne.
Zero schematów,oni naprawdę ćwiczyli tylko bronienie.
0
@Faro Lewy troszeczkę lepiej wypada pod tym względem ale Bardzo dużo im brakuje do np. Alvareza ,Kane'a, Mbappe czy Benzemy.
6
Tak to jest z tymi drewnianymi 9
Haaland i Lewy nigdy nie będą dla mnie kwintesencją umiejętności piłkarskich
Jako zwieńczenie danego projektu - tak będą świetni, indywidualnie jako najlepsi zawodnicy na świecie - nie.
0
@trolownik Nie bo Lukaku nie dotknął piłki
0
Nie było spalonego bo Lukaku nie dotknął piłki.
0
Nie było spalonego???
0
W końcu.
Może Inter się otworzy.
9
Pep szuka poziomu tego finału
0
Inter co za szybki atak pozycyjny xD
1
@tbas Ale nie jesteś :D
0
Stones co za przyjęcie drewniane
0
I tak na końcu wygra Real Madryt.
A nie czekaj...
1
Lautaro powinnien szukać strzału między nogami.
1
@tbas Też tak myślę, oczywiście fajnie jakby przyszedł bo to klasowy grajek ale dla mnie Gundogan jest o wiele ważniejszym transferem.