Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po następnym sezonie Lewandowski będzie miał już 36lat i już musimy mieć wtedy jakiegoś napastnika na podstawowy skład.
Jeśli ściągniemy Roque i ten odpali do tego czasu to nie będzie problemu.
Jeśli nie to trzeba znowu szukać napastnika,mam nadzieję że to będzie Alvarez, wiecznie rezerwowym nie będzie chciał być, profil napastnika idealnie pasujący do Barcelony moim zdaniem.
Finanse też już powinny być w znacznie lepszym stanie co pozwoli nam na kupienie gracza z topu.
0
@Artysta9 Ferran nie wiadomo czy będzie niewypałem, zależy za ile go sprzedamy.
Ten sezon tragiczny ale w pierwszym sezonie jego gra przyniosła wiele punktów.
Dembele jeszcze ma czas by jednak był oceniany jako dobry transfer.
Na Minie sporo zarobiliśmy.
Z resztą się zgadzam.
8
@Poro6niec No tak bo jak odskakiwała mu piłka na trzy metry przez kilka miesięcy przy przyjęciu to wina słabych skrzydłowych i kontuzji pleców a nie tragicznej formy.
2
@Cygan BRC Pomysł super ale eksperci są do dupy.
Taki Borek przy porównywaniu Suareza z Lewym stwierdził że Polak ma więcej asyst i podał fałszywą statystyke xD
5
Jak ogłosili mecz Barcy z Kobe to od razu przyszło mi na myśl by Iniesta by zagrał u nas 45 minut,oby to się udało.
Mój drugi ulubiony piłkarz, prawdziwy magik.
Jeszcze jakby Xavi na chwilę wszedł na boisko byłoby pięknie.
4
Alba miał piękną karierę u nas i miał ogromny wkład w sukcesy drużyny.
Bardzo mnie zdziwiła reakcja jego na to że w tym sezonie będzie tylko zmiennikiem, naprawdę zaplusowal u mnie tym że przyjął to z pokorą.
Piłkarsko na pewno top3 LO obrońców ostatniej dekady.
Dziękujemy Jordi!
15
Vini powinnien dostać kilka meczy zawieszenia a ci mu kartkę anulują.
Co będzie się działo w przyszłym sezonie to będzie cyrk na kółkach.
On już się czuł nietykalny to co będzie teraz po takim czymś?
1
Barcelona chce się upewnić że Espanyol spadnie po prostu.
10
Chłop dostał w stopę ale kładł się już wcześniej.
Dla mnie nie powinno być karnego.
0
@OskP Chelsea 15 bramek.
10
Przecież oni tego Matsa trollują jak nic.
0
@RichardWinters Kounde nie gra na środku obrony bo nie mamy żadnego innego prawego obrońcy.
Możliwe że by nie łapał się na środek obrony ale nie dlatego że jest słaby tylko dlatego że Christensen był genialny.
1
@RichardWinters kupiliśmy go za 60, wtedy Chelsea oferowało więcej, chyba coś koło 70-75mln.
Dał radę sobie w lepszym klubie i na wyższym poziomie więc wartość jego wzrosła znacznie.
0
Kounde nie jest nam niezbędny.
Jeśli pojawi się swietna oferta np. 100mln to nie ma co się zastanowiać.
Christensen był lepszy i stabilny przez cały sezon a jak ma przyjść nominalny prawy obrońca to Kounde byłby trzecim do grania co mu może nie odpowiadać i nam szkoda trzymać tyle pieniędzy na ławce.
21
Kowal nieźle odleciał z tymi walkowerami za wyzwiska rasistowskie na trybunach.
Nic tylko się podszywać za kibiców drużyn przeciwnych i zbierać darmowe punkty.
Oczywiście jak obrażali Pique czy jego rodzinę to wtedy nic nie stało bo on nie jest czarny.
Moim zdaniem rozwiązanie jest jedno kluby powinny się zająć zawodnikami by po prostu zlewali te wyzwiska a La Liga ze współpracą z policją wyłapywać cały czas delikwentów rzucających wyzwiska do wszystkich piłkarzy nie tylko do czarnych bo nie oszukujmy te wyzwiska w stronę Viniego nie mają nic wspólnego z rasizmem,mam wrażenie że w dzisiejszych czasach zbyt łatwo przypisuję się komuś że jest rasistą a to naprawdę jest poważne oskarżenie bo to jest uważanie innej rasy za podludzi. Myślicie że ktoś tak uważa o Vinim? Pewnie znajdą się tacy ludzie ale większość to jest czysty hejt który ma uderzyć w najczulszy punkt.
To jest cyrk co się dzieje w dzisiejszych czasach.
0
@Colin94 Przez dwa dni nie mogłem nic pisać więc wychodzi że zrobiłem 8k komentarzy w około 2 godziny
4
Jesteś prawie 10 lat w serwisie
Napisałes prawie ponad 8k komentarzy
Wylogowałes się przypadkowo w sobotę przed meczem
Zalogowaleś się i nagle wyskakuje ci informacja że musisz aktywować konto
Aktywujesz konto
Próbujesz napisać komentarz ale się nie da bo Trzeba odczekać dwa dni po aktywacji.
Oto moja historia xD
Totalny absurd.
1
Dawać Tuchela do Barcelony mówili.
Chłop prawdopodobnie przegra wszystko co się dało będąc w dobrej pozycji.
Dla mnie to trener jednego sezonu i mam nadzieję że nigdy nawet nie padnie jego nazwisko w kontekście trenowania Barcy
2
Jak Borussia wywali się na Augsburgu albo Mainz to już nigdy oni tego mistrza nie zdobędą.
5
@Kondziubarca Faktycznie, przepraszam że pominąłem takiego kozaka
7
Kimmich jako zastępstwo Busiego to będzie cud i skok jakościowy.
Nie ma lepszych od niego i od Rodriego na tej pozycji.
5
Chciałbym Kane'a zobaczyć w jakim innym zespole.
Jak na warunki w których gra to wykręca genialne liczby.
Myślę że bardziej by do nas pasował pod względem stylu niż Lewandowski.
4
@Pawel13sz Ferguson był świetnym trenerem ale robi się z niego lepszego niż jest.
2
Rada miasta Krakowa przegłosowała zakaz sprzedaży alkoholu w nocy.Zakaz będzie obowiązywał od 1 lipca.
Kretyni dalej będą ograniczać naszą wolność.
6
@BorzyKrzys On tak naprawdę pokazywał gdzie oglądnie finał LM
15
Dzień dobry.
Oby dziś Sevilla wywaliła Juve.
0
@YayaToure24 Co gada?
2
I jeszcze kuponik wszedł, piękny wieczór.
Dziękuję City i Coventry.
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIzMTM3NjQ3NjAwMTq29hmGR2mZ8dpXZWc%3D
0
@Emhyr To jeszcze dwie :D
1
Madrytczoki się coś pochowały.
Ciekawą kiedy wyjdą.