Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co teraz Lewy zrobił w tej akcji.
Zamiast podać to kręcił się wokół własnej osi.
2
Ale Espanyol będzie śmigał w drugiej lidze.
Pięknie.
8
Balde super.
Lewandowski zachował się jak na napastnika przystało, znalazł się tam gdzie powinnien.
0
Na kuponie została wygrana Barcy z handi -1,5
Z dychy do wyciągnięcia sześć stów.
Mogę wypłacić 200 ale chyba zaryzykuję.
1
@macio_944 Co oznacza całkowicie zakończenie akcji?
W takiej sytuacji by mogło się to przeciągać w nieskończoność,oni by strzelali a Sevilla by wybijała przed pole karne.
0
@Aragorn33 Nie zgodzę się, piłka była co najmniej 3 metry od piłkarza Valladoid.
1
Według was sędzia popełnił błąd gwizdając koniec połowy przed strzałem w meczu Sevilla -Valladoid ??
Moim zdaniem zachował się dobrze i to naprawdę pechowa sytuacja że tak się skończyło.
Było grubo po doliczonym czasie i piłkarze Sevilli wybili piłkę więc gwizdnął.
Oczywiście nie mógł cofnąć decyzji widząc że padła bramka bo gwizdek był.
15
Pewnie nie wszyscy widzieli.
Mentzen zaprezentował dziś pierwsze ustawy o podatkach.
Są to pierwsze gotowe rozwiązania których będzie jeszcze więcej które zostaną przedstawione do wyborów.
PO-PIS prześcigają się w obietnicach socjalnych a konfederacja pokazuje rozsądny plan.
0
@Kondziubarca Frajerstwo to może być na przestrzeni dwumeczu jak Barcelona w Rzymie czy na Anfield a nie na przestrzeni całego sezonu.
Arsenal gra gorzej już od dawna,po prostu nie byli w stanie utrzymać świetnej formy przez cały sezon.
15
Nazywanie Arsenalu frajerami jest żałosne.
Ludzie to jest liga!!
Niektórzy mają dobry początek i słabą końcówkę jakby było na odwrót to nikt by się ich nie czepiał.
Tak czy siak jest to ich bardzo dobry sezon
3
Znając życie Lipsk urwie punkty Bayernowi a BvB wywali się na Augsburgu.
0
Tak jak pisałem wtedy gdy Arsenal miał bardzo dobrą przewagę w lidze że to nie jest drużyna jeszcze na ligę gdzie trzeba przez cały sezon prezentować wyśmienity poziom.
City po prostu jest za dobre na dłuższym odcinku.Genialna kadra i genialny trener.
Fajnie się kanonierzy rozwijają i będzie lepiej. Arteta zrobił niesamowitą robotę.
Brighton już drugi gol,brawa dla nich bo to też ciekawy projekt,oby się udało z pucharami.
19
Może 800+ pogorszy stan naszej gospodarki ale za to też nie poprawi dzietności w tym kraju.
0
@tbas Tak podzielą się bo ciężko jest o dobrych pracowników i zrobią to by ich zatrzymać przy sobie
Oczywiście są też wyzyskiwacze którzy chcieliby mieć tanią siłę roboczą.
0
@tbas Jak nie będą płacić to będą też mogli zapłacić więcej pracownikom. Po za tym Partia Mentzena docelowo chciała by składki na emeryturę były dobrowolne tak samo jak ZUS ale to odległa przyszłość.
2
Ten PiS to jest dramat.
Kto to widział takie rzeczy.
Dobrze że mamy alternatywę w postaci świetnego PO które proponuje to samo i na dodatek babciowe plus. Tusk do boju!!!
6
@Encore Jakiś dziwny ten wolny.
Chyba bramkarz zawinił ustawieniem bo strzał nie przeciętnie celny.
Mam nadzieję że Gundogan się już dogadał z Barcą
4
Kuponik siedzi :)
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIzMTM0NDEyOTAwMDosgpV5BtKVzKtCdi0%3D
0
@Mario96w Masz rację ale gdy są to pojedyncze wypadki a tak naprawdę w najważniejszych sprawach PiS i Platforma głosują jednomyślnie i ścigają się na kretyńskie pomysły socjalne.
1
Antwerpia przegrywała 0:2 a wyciągają na 3:2 w 97minucie z Club Brugge.
2
Śmieszy mnie że osoby krytykujące PiS za podwyżkę 500+ jednocześnie są wyborcami PO gdzie tak samo deklarują podwyżkę tego świadczenia i na pewno większość opozycji będzie "ZA" w sejmie za tym pomysłem.
0
@Cotutajsiedzieje Jeśli Messi jest szczęśliwy a tak to teraz wygląda w reprezentacji to jest nie do powstrzymania.
Jak wróci do Barcy to myślę że wróci mu też radość w piłce klubowej bo aktualnie atmosfera za Xaviego jest wyborna.
5
Bydło gwiżdże na Leo przy każdym jego kontakcie z piłką.
13
To niezła "sekretna umowa"
34
@bartas97 Ktoś powie że 40mln z budżetu to prawie nic.
I tak się zbierają te wydatki na bzdury.
Z całą sympatią do Rakowa z jakiej racji podatnicy mają dopłacać się do ich biznesu.
1
Pamiętam jak na początku LM myślałem że łatwo wyjdziemy z grupy bo Inter jest cienki jak siki pająka a oni co raz bliżej finału xD
0
@Granto Też uważam że to transfer do pierwszego ale co ma w głowie Xavi tego nie wiemy, i nie wiemy czy Ambrabat się zaadaptuje.
Chodzi mi o to że tak czy siak taki transfer jest niezbędny.
21
Wolałbym żeby Alba został oczywiście z dużą obniżką pensji bo jako zmiennik jest bardzo wartościowy a Alonso nie dorasta mu do pięt.
4
Jak Busi odchodzi to bardzo prawdopodobny jest transfer Amrabata bo musimy mieć gracza na tą pozycję nawet jako zmiennika jeśli Xavi postawi tam FDJ.
Jestem ciekaw go, na mundialu grał świetnie ale tak to go trudno ocenić,bo nie śledzę Fiorentiny.
Znajdzie się pewnie nie mało osób które oceniają go po dwumeczu z Lechem co jest śmiesznym wyznacznikiem jego potencjału.
0
@Yoshi94 Przepisy nie mówią o takich konkretnych sytuacjach, przepis jest o brutalnej grze.
Uturralde Gonzalez często wspominał że takie zagranie wpisuje się w brutalną grę.
Po prostu naraża to zawodnika na groźny uraz.
Silva moim zdaniem nie zrobił tego specjalnie raczej ale to nic nie zmienia.