0

@partymaker Ja nie oceniam z tej stopklatki tylko widziałem to już podczas meczu i wyglądało to tak samo.

0

@Deviler Podczas meczu śmierdziało mi tu czerwem i moim zdaniem to tak powinno się skończyć.
Atak korkami znacznie powyżej kostki, według przepisów to czerwona kartka.
Silva miał ogromnego farta.


0

@KlonaZepan Prime Busiego 5 lat xD
Nie oglądam piłki od 100 lat ale ponad 15 lat.
Piłka poszła bardzo do przodu, szczególnie szkolenie i dbanie o szczegóły.
Piłkarze są po prostu lepsi niż w latach 80 czy 90. Kiedyś na boiskach było łatwiej się wyróżnić.

8

Busqets jedna z największych legend Barcelony, najlepszy defensywny pomocnik w historii.
Dziękujemy za ten piękny kawał historii.

0

@Kessie No jeszcze Messi może wrócić także jeszcze na koniec ery musimy poczekać.

3

@Survier xD
Nie kompromituj się.

5

Carvajal 5 czy 6 fauli i brak kartki.
Brawo sędzia.

3

Śmietnik.
Najpierw złośliwe wejście z bara a potem żałosne zachowanie.tfu!!!

0

Ederson powinnien to obronić.

0

Świetnie Haaland to zrobił Bardzo dobra zmiana kierunku biegu,szkoda że strzał słaby.

1

@tbas Zgadzam się w 100%.
Czemu tylko matka ma decydować o wspólnym dziecku.

2

Nie ma co brać tych plotek na poważnie,teraz będzie dużo tego że Leo idzie do Arabii a zaraz że do Barcy.
Myślę że Messi czeka na Barce jak uporają się z finansami jak się nie uda do pójdzie do Arabii.
Jeszcze bardzo długo nie dowiemy się gdzie zagra w przyszłym sezonie.

0

Ktoś mi powie kto to jest Gucio i o co chodzi z tymi żabami ?????

0

Rudiger ten placek xD

0

@DragonxNF Ale kto podpalił?

0

Czy Real do 60 minuty był stanowczo lepszy???
Absolutnie nie.
Także jest nadzieja.

0

Osasuna tak jest!!!!!!

0

@tristan87 To tylko twoje złudne wrażenia.

24

Pajacyk sobie pozwala na co raz więcej bo wie że i tak mu się nic nie stanie.

0

Haha i znowu machał łapami i kłapał mordą do sędziego i nic.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Postraszył gołębie na stadionie.

0

Ale niewiele brakło.
Świetnie Abde, szedł do końca i miał trudną sytuację do wykończenia.

3

I nadal macha tymi łapami.
Co za typ.
Casemiro przy nim to był fajny nawet.

3

Można wyłączyć xD

1

Piwko kraftowe, chipsy i finał. Coś pięknego.
Osasuna musisz!

0

@Mroziu 40 mln to za placka w Anglii a nie za pięknego Duńczyka.
Moim zdaniem co najmniej 60mln jest wart.

2

@Gaucho Tak,ostatnimi czasy o wiele lepszy niż Endrick za którego Real zapłacił fortunę.

34

Neymar ?
Nie głupie, Dembele wypada już przed samym początkiem sezonu, Neymar gra i po pół roku się łamie i wraca Dembele.
I tak na zmianę,bo żaden nie wytrzyma całego sezonu.

1

@Artysta9 Co nie robi xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?