Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@partymaker Ja nie oceniam z tej stopklatki tylko widziałem to już podczas meczu i wyglądało to tak samo.
0
@Deviler Podczas meczu śmierdziało mi tu czerwem i moim zdaniem to tak powinno się skończyć.
Atak korkami znacznie powyżej kostki, według przepisów to czerwona kartka.
Silva miał ogromnego farta.
0
@KlonaZepan Prime Busiego 5 lat xD
Nie oglądam piłki od 100 lat ale ponad 15 lat.
Piłka poszła bardzo do przodu, szczególnie szkolenie i dbanie o szczegóły.
Piłkarze są po prostu lepsi niż w latach 80 czy 90. Kiedyś na boiskach było łatwiej się wyróżnić.
8
Busqets jedna z największych legend Barcelony, najlepszy defensywny pomocnik w historii.
Dziękujemy za ten piękny kawał historii.
0
@Kessie No jeszcze Messi może wrócić także jeszcze na koniec ery musimy poczekać.
3
@Survier xD
Nie kompromituj się.
5
Carvajal 5 czy 6 fauli i brak kartki.
Brawo sędzia.
3
Śmietnik.
Najpierw złośliwe wejście z bara a potem żałosne zachowanie.tfu!!!
0
Ederson powinnien to obronić.
0
Świetnie Haaland to zrobił Bardzo dobra zmiana kierunku biegu,szkoda że strzał słaby.
1
@tbas Zgadzam się w 100%.
Czemu tylko matka ma decydować o wspólnym dziecku.
2
Nie ma co brać tych plotek na poważnie,teraz będzie dużo tego że Leo idzie do Arabii a zaraz że do Barcy.
Myślę że Messi czeka na Barce jak uporają się z finansami jak się nie uda do pójdzie do Arabii.
Jeszcze bardzo długo nie dowiemy się gdzie zagra w przyszłym sezonie.
0
Ktoś mi powie kto to jest Gucio i o co chodzi z tymi żabami ?????
0
Rudiger ten placek xD
0
@DragonxNF Ale kto podpalił?
0
Czy Real do 60 minuty był stanowczo lepszy???
Absolutnie nie.
Także jest nadzieja.
0
Osasuna tak jest!!!!!!
0
@tristan87 To tylko twoje złudne wrażenia.
24
Pajacyk sobie pozwala na co raz więcej bo wie że i tak mu się nic nie stanie.
0
Haha i znowu machał łapami i kłapał mordą do sędziego i nic.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Postraszył gołębie na stadionie.
0
Ale niewiele brakło.
Świetnie Abde, szedł do końca i miał trudną sytuację do wykończenia.
3
I nadal macha tymi łapami.
Co za typ.
Casemiro przy nim to był fajny nawet.
3
Można wyłączyć xD
1
Piwko kraftowe, chipsy i finał. Coś pięknego.
Osasuna musisz!
0
@Mroziu 40 mln to za placka w Anglii a nie za pięknego Duńczyka.
Moim zdaniem co najmniej 60mln jest wart.
2
@Gaucho Tak,ostatnimi czasy o wiele lepszy niż Endrick za którego Real zapłacił fortunę.
34
Neymar ?
Nie głupie, Dembele wypada już przed samym początkiem sezonu, Neymar gra i po pół roku się łamie i wraca Dembele.
I tak na zmianę,bo żaden nie wytrzyma całego sezonu.
1
@Artysta9 Co nie robi xD