0

Ferran i Gavi do zmiany.

0

Przecież to powinno być czerwo.
Chłop zrobił zamach ręką i uderzył Lewego.

0

Lewy pierwsza setka zmarnowana.

0

Lewy by być może opanował piłkę xD
Kounde był przodem do bramki i to Lewy powinnien się nie mieszać.

0

Wam też obraz momentami przyspiesza?
Ciężkie do wychwycenia ale zauważalne.
Albo mam omamy ze zmęczenia:D

0

Dzisiaj City wybije z głowy mistrzostwo Arsenalowi. Kanonierzy nie są w najlepszej formie a ekipa Guardioli jest rozpędzona.
Tak patrzę na terminarz Chelsea to oni jeszcze mogą spaść z ligi przy tej dramatycznej formie.

0

@VegetaPolska Tak jak napisałem to już nie pierwszy raz zdarza mu się tak tragiczny mecz.

1

Przy pierwszej bramce Militao nie przeciął podania a potem truchtał w polu karnym xD
Druga bramka to kryminał.
Podniecają się nim a nie pierwszy raz gra tak.
Gość to nawet koło Araujo nie stał.

0

@Kuba_1 Jak tyle powinni mu płacić to czemu ma tego nie brać?
Za każdą pracę należy się adekwatna pensja.
Messi generuje kosmiczne dochody PSG to i też powinnien brać jak najwięcej.

17

Pamiętam jak dziś jak wszedłem tu na stronę i doznałem szoku gdy zobaczyłem czarne zdjęcie Tito.
Szkoda gościa, prawie nikt nie powinien tak wcześnie umierać. Sportowo mógł nas prowadzić na najwyższym poziomie,w lidze mieliśmy kosmiczne wyniki,w pucharach niestety zabrakło go w najważniejszych meczach.
Będzie pamiętać Tito!

3

Rzeczy cały czas się dziejo!!!


0

Alonso out? Bardzo dobrze.
Miewał bardzo dobre mecze ale też bardzo słabe, niestety tych drugich było znacznie więcej.
Sprzedać i życzyć mu powodzenia bo gość był bezproblemowy.

31

@Medium Aż mi się ten mem przypomniał
https://zapodaj.net/cd94a390c8951.jpg.html

5

@Jankes94 Bo uciekł do Hiszpanii i ubrał koszulkę Barcelony z numerem 9.

21

Lewandowski to pierwszy się pruł do Fatiego że mu zdjął piłkę w jakimś tam meczu.
Jak teraz Robercik to wytłumaczy Raphinhii?

10

Powinnien być dyscyplinarny zjazd do bazy za takie coś dla Lewego.


19

Takie coś przy 1:0 to skandal.

1

Garcia co odwala to nie mam pytań.

0

Nasza ofensywa właśnie tak wygląda w tym sezonie.

0

Faul ewidentny.
Tragicznie sędziowanie

0

Po co ten Messi jak jest Ferran.

17

Frenkie z miejsca podniósł poziom naszego zespołu.
Jeszcze Pedri po przerwie i będzie bajka.

1

Ahhahaha za wysoko podniesiona noga xD

2

To nawet nie jest gwałt bo ofiara się nie broni.

3

Dawać dwucyfrówkę Newcastle

2

@Kondziubarca Żółw boi się że nie będzie nikogo kto by grał na jego statystyki.

0

@Emhyr Tak Barca była kompletną drużynę ale tu mowa o Lewym który na pewno kompletnym napastnikiem nie był.

3

@Emhyr Dało się przyczepić o wiele rzeczy ale maskował to bramkami.

5

@MesQueUnClub96 Rafał Muniak

0

Bayern przegrywa xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?