3

Aubameyang gol co 99 minut w Barcelonie w lidze
11 bramek xG 7.81
Lewandowski gol co 115 minut
17 bramek xG 16.71
Jeden był za darmo z niską pensją
Drugi kosztował ponad 40 i ma dużą pensje.
Już nie wspomnę o wrażeniach ogólnych z gry
Factos.

3

@MesQueUnClub96 Podaj statystyki z Barcelony.
I zobaczymy jak Lewy przy nim wypada.

0

@hayek Ziomuś pokazujesz starego tweeta a przecież Alba i Busi obniżyli pensje.
Po za tym według mojego źródła TOP 3 wygląda tak
1.Lewy.
2.FDJ
3.Dembele.

1

@hayek Oczywiście że jest.

3

Jakby połączyć Raphinhie ,Torresa, Fatiego i Lewandowskiego to nadal by nie wyszedł wartościowy zawodnik.

4

Jak pisałem że nie warto kupować Lewego za ponad 40mln to zostałem tu zjedzony.

No i teraz mamy problem, pół roku bez formy a na przestrzeni całego sezonu nie był liderem w najważniejszych meczach.
Zarabia najwięcej, już nie mówiąc o długości jego kontraktu.
Sprzedać i zapomnieć.

0

@MesQueUnClub96 To wskaż konkretny komentarz.

0

@MesQueUnClub96 Ja tu nie widzę żeby ktoś pisał o przegranej lidze.

3

@MesQueUnClub96 Po pierwsze nie 3 miesiące.
Po drugie Fati jest po bardzo poważnych kontuzjach
Po trzecie Lewy przyszedł po to by z miejsca podnieść poziom drużyny, dlatego Barcelona dała ponad 40mln za starego dziadka

0

@takisobiektos No bo inni też są bez formy.

4

Luuk,Aubameyang czy nawet Brait nie mieli tak słabego meczu w Barcelonie jak Lewy dziś.

2

To jest skandal.
Robercik myśli że przyszedł sobie luźno popykac i triki porobić.

0

Chłop myśli że na Orlika przyszedł...

1

Odbiła się jak od stodoły.

0

Dla mnie Busqets Dzisiaj najlepszy.

2

Lewy gra za nazwisko i takie są fakty.
To jest tragedia piłkarska.

0

@draxidox Jeden z lepszych na boisku ale nie miał wysoko postawionej poprzeczki l.

2

Lewandowski nawet raz nie próbował wybiec za linię obrony, niezły napastnik.

0

Niezły mecz Fatiego.
Jego bym dzisiaj ostatniego zmieniał.

0

Pedri był naszym najlepszym napastnikie.
Takie są fakty.

0

@Nihas A co ma przygotowanie fizyczne do przyjęcia piłki albo podania?

0

Lewy pierwszy do zmiany.

1

Nie ma GOAl LINE ponieważ Ancelotti uznał że jest niepotrzebny.

0

Fati póki co najlepszy z ofensywnego trio.

1

Nie wiem czy przekroczyła całym obwodem ale że nie ma Goal line to śmiech na sali.

0

@MesQueUnClub96 No nie w takiej sytuacji.
Jak piłkarz nie może kontynuować gry to zgłasza to do trenera i wtedy jest zmiana.

0

Jak go plecy bolą to niech schodzi boiska.
Stosuje udawany pressing,nie wychodzi do gry a jak ma piłkę to ją traci.

0

@IronSanHybrid Prawie jak Valverde
A nie czekaj...

1

To że Baena nie dostał w ryja za nic to raczej pewne, choć kto wie różni psychole chodzą po tej ziemi.
Ale skąd pewność że zaatakował go za słowa które krążą w mediach?
Baena mógł krzyczeć cokolwiek nawet już po meczu na tym parkingu,Fede się zagotował i doszło do rękoczynów.

0

@Worny Jeden z nielicznych który dorównywał Messiemu w dryblingu.
Piękny Hiszpan.
Ile bym dał by nadal oglądać go w najlepszej wersji w Barcelonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?