Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Aubameyang gol co 99 minut w Barcelonie w lidze
11 bramek xG 7.81
Lewandowski gol co 115 minut
17 bramek xG 16.71
Jeden był za darmo z niską pensją
Drugi kosztował ponad 40 i ma dużą pensje.
Już nie wspomnę o wrażeniach ogólnych z gry
Factos.
3
@MesQueUnClub96 Podaj statystyki z Barcelony.
I zobaczymy jak Lewy przy nim wypada.
0
@hayek Ziomuś pokazujesz starego tweeta a przecież Alba i Busi obniżyli pensje.
Po za tym według mojego źródła TOP 3 wygląda tak
1.Lewy.
2.FDJ
3.Dembele.
1
@hayek Oczywiście że jest.
3
Jakby połączyć Raphinhie ,Torresa, Fatiego i Lewandowskiego to nadal by nie wyszedł wartościowy zawodnik.
4
Jak pisałem że nie warto kupować Lewego za ponad 40mln to zostałem tu zjedzony.
No i teraz mamy problem, pół roku bez formy a na przestrzeni całego sezonu nie był liderem w najważniejszych meczach.
Zarabia najwięcej, już nie mówiąc o długości jego kontraktu.
Sprzedać i zapomnieć.
0
@MesQueUnClub96 To wskaż konkretny komentarz.
0
@MesQueUnClub96 Ja tu nie widzę żeby ktoś pisał o przegranej lidze.
3
@MesQueUnClub96 Po pierwsze nie 3 miesiące.
Po drugie Fati jest po bardzo poważnych kontuzjach
Po trzecie Lewy przyszedł po to by z miejsca podnieść poziom drużyny, dlatego Barcelona dała ponad 40mln za starego dziadka
0
@takisobiektos No bo inni też są bez formy.
4
Luuk,Aubameyang czy nawet Brait nie mieli tak słabego meczu w Barcelonie jak Lewy dziś.
2
To jest skandal.
Robercik myśli że przyszedł sobie luźno popykac i triki porobić.
0
Chłop myśli że na Orlika przyszedł...
1
Odbiła się jak od stodoły.
0
Dla mnie Busqets Dzisiaj najlepszy.
2
Lewy gra za nazwisko i takie są fakty.
To jest tragedia piłkarska.
0
@draxidox Jeden z lepszych na boisku ale nie miał wysoko postawionej poprzeczki l.
2
Lewandowski nawet raz nie próbował wybiec za linię obrony, niezły napastnik.
0
Niezły mecz Fatiego.
Jego bym dzisiaj ostatniego zmieniał.
0
Pedri był naszym najlepszym napastnikie.
Takie są fakty.
0
@Nihas A co ma przygotowanie fizyczne do przyjęcia piłki albo podania?
0
Lewy pierwszy do zmiany.
1
Nie ma GOAl LINE ponieważ Ancelotti uznał że jest niepotrzebny.
0
Fati póki co najlepszy z ofensywnego trio.
1
Nie wiem czy przekroczyła całym obwodem ale że nie ma Goal line to śmiech na sali.
0
@MesQueUnClub96 No nie w takiej sytuacji.
Jak piłkarz nie może kontynuować gry to zgłasza to do trenera i wtedy jest zmiana.
0
Jak go plecy bolą to niech schodzi boiska.
Stosuje udawany pressing,nie wychodzi do gry a jak ma piłkę to ją traci.
0
@IronSanHybrid Prawie jak Valverde
A nie czekaj...
1
To że Baena nie dostał w ryja za nic to raczej pewne, choć kto wie różni psychole chodzą po tej ziemi.
Ale skąd pewność że zaatakował go za słowa które krążą w mediach?
Baena mógł krzyczeć cokolwiek nawet już po meczu na tym parkingu,Fede się zagotował i doszło do rękoczynów.
0
@Worny Jeden z nielicznych który dorównywał Messiemu w dryblingu.
Piękny Hiszpan.
Ile bym dał by nadal oglądać go w najlepszej wersji w Barcelonie.