6

Ale w przyszłym sezonie będziemy jechać z Realem jak na boisku będzie Dembele i Pedri a może nawet Leo.

0

@ViscaelBarca2007 Courtois jest takim dzbanem że mógłby to powiedzieć ,nie takie rzeczy mówił w kontekście Barcelony.

0

Christensen to profesor, dzisiaj w defensywie najlepszy.

6

Nie ma dowodów na to że Tomasz Ćwiąkała wie że jest Kibicem Realu Madryt .

2

Barcelona zamykała kupon i dała radę!!
Wczoraj 900 na plus, dziś 200
Cudowny weekend zwieńczony wygraną Barcy
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIzMDc4NTgxMzIwMTpTNKW7A_Qi8pCpJNQ%3D

5

Dla mnie Frenkie to na pewno TOP3 naszych piłkarzy w tym sezonie.
Oglądanie go to poezja.
Roberto co się ogarnął w drugiej połowie, zamknął mi jape.
Lewandowski w końcu dobry mecz.
Raphinhia nasz najlepszy gracz ofensywny w 2023roku.
Druga połowa była świetna w naszym wykonaniu,w pierwszej straciliśmy energię po tym kapciu fartownym.

Ostatnio mnie Gavi zawodzi, oczywiście zaangażowanie i waleczność jak zwykle na niesamowitym poziomie ale piłkarsko przeciętnie, mógłby czasami lepiej podać,oddać strzał i lepiej zastawiać piłkę bo czasami za szybko się kładzie.
Podobają mi się jego dryblingi i prowadzenie piłki.

XAVI taktycznie bardzo dobrze.

0

Cebullosowi odbiło.

1

Fati bardzo Dobrze odciągnął obrońców swoim ruchem.
Niewiele ale zawsze

1

Muniak się odpali za chwilę xD

0

Bramka z dupy tak jak pierwsza.

2

Dawno tak dobrze nie graliśmy.
Ale wynik się nie zgadza w przeciwieństwie do poprzednich meczów xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Lewy chciał pobawić się w Suareza....

13

Frenkie Dzisiaj jest KLUCZOWY.

3

Patrzcie na Roberto.
O wiele lepiej niż w pierwszej połowie.
Cały czas próbuje wychodzić na prostopadłą piłkę i podejmuje lepsze decyzje.

37

Raphinhia dziś bardzo fajnie
Najlepszy gracz na boisku.

1

Na Roberto nie da się patrzeć.
Do zmiany jako pierwszy, jeszcze bramkę strzelił to drugiej na pewno nie strzeli więc XAVI ZMIENIAJ GO.

0

Przelew ewidentnie coś za późno doszedł bo strzelamy w ostatniej akcji pierwszej połowy.

0

Hahaha wiedziałem
Już nie mogłem patrzeć na jego grę a ten bramę ładuje xD

0

Mecz się nie zaczął a ja już połowę browara wydoilem:(

1

Jedziemy!!!
Vamos Barca!!!!!!

4

Vini strach w oczach po zobaczeniu Ronalda :)

1

@Janas11224 Przecież to @Comentateiro za najlepszych lat.

1

@Bocheno1 Dziura w skiecie i błąd na koszulce.

0

@barcelonaLM To że Araujo jest poziom wyżej.
Militao też byłby taki dobry ale zdarzają mu się poważne błędy.

0

@P33ck Jaki zlepek indywidualności?
Tam indywidualnościami są Mbappe,Messi , Neymar który siadł po mundialu.
Reszta składu jest na poziomie miejsc 4-6 we Francji.

1

@Traba727 Podobno jakąś miał awarie.

0

@RafiVeB Max robi to na spokojnie

0

@Messiah10 Ja ze stresu pochłaniam piwo plus jakieś chipsy do 10 minuty meczu a potem żałuję że już nie mam xD

39

To się nazywa profesjonalizm.
Chłopaki bardzo wcześnie wstali by kopać piłkę. Szacun.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?