Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ale w przyszłym sezonie będziemy jechać z Realem jak na boisku będzie Dembele i Pedri a może nawet Leo.
0
@ViscaelBarca2007 Courtois jest takim dzbanem że mógłby to powiedzieć ,nie takie rzeczy mówił w kontekście Barcelony.
0
Christensen to profesor, dzisiaj w defensywie najlepszy.
6
Nie ma dowodów na to że Tomasz Ćwiąkała wie że jest Kibicem Realu Madryt .
2
Barcelona zamykała kupon i dała radę!!
Wczoraj 900 na plus, dziś 200
Cudowny weekend zwieńczony wygraną Barcy
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIzMDc4NTgxMzIwMTpTNKW7A_Qi8pCpJNQ%3D
5
Dla mnie Frenkie to na pewno TOP3 naszych piłkarzy w tym sezonie.
Oglądanie go to poezja.
Roberto co się ogarnął w drugiej połowie, zamknął mi jape.
Lewandowski w końcu dobry mecz.
Raphinhia nasz najlepszy gracz ofensywny w 2023roku.
Druga połowa była świetna w naszym wykonaniu,w pierwszej straciliśmy energię po tym kapciu fartownym.
Ostatnio mnie Gavi zawodzi, oczywiście zaangażowanie i waleczność jak zwykle na niesamowitym poziomie ale piłkarsko przeciętnie, mógłby czasami lepiej podać,oddać strzał i lepiej zastawiać piłkę bo czasami za szybko się kładzie.
Podobają mi się jego dryblingi i prowadzenie piłki.
XAVI taktycznie bardzo dobrze.
0
Cebullosowi odbiło.
1
Fati bardzo Dobrze odciągnął obrońców swoim ruchem.
Niewiele ale zawsze
1
Muniak się odpali za chwilę xD
0
Bramka z dupy tak jak pierwsza.
2
Dawno tak dobrze nie graliśmy.
Ale wynik się nie zgadza w przeciwieństwie do poprzednich meczów xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Lewy chciał pobawić się w Suareza....
13
Frenkie Dzisiaj jest KLUCZOWY.
3
Patrzcie na Roberto.
O wiele lepiej niż w pierwszej połowie.
Cały czas próbuje wychodzić na prostopadłą piłkę i podejmuje lepsze decyzje.
37
Raphinhia dziś bardzo fajnie
Najlepszy gracz na boisku.
1
Na Roberto nie da się patrzeć.
Do zmiany jako pierwszy, jeszcze bramkę strzelił to drugiej na pewno nie strzeli więc XAVI ZMIENIAJ GO.
0
Przelew ewidentnie coś za późno doszedł bo strzelamy w ostatniej akcji pierwszej połowy.
0
Hahaha wiedziałem
Już nie mogłem patrzeć na jego grę a ten bramę ładuje xD
0
Mecz się nie zaczął a ja już połowę browara wydoilem:(
1
Jedziemy!!!
Vamos Barca!!!!!!
4
Vini strach w oczach po zobaczeniu Ronalda :)
1
@Janas11224 Przecież to @Comentateiro za najlepszych lat.
1
@Bocheno1 Dziura w skiecie i błąd na koszulce.
0
@barcelonaLM To że Araujo jest poziom wyżej.
Militao też byłby taki dobry ale zdarzają mu się poważne błędy.
0
@P33ck Jaki zlepek indywidualności?
Tam indywidualnościami są Mbappe,Messi , Neymar który siadł po mundialu.
Reszta składu jest na poziomie miejsc 4-6 we Francji.
1
@Traba727 Podobno jakąś miał awarie.
0
@RafiVeB Max robi to na spokojnie
0
@Messiah10 Ja ze stresu pochłaniam piwo plus jakieś chipsy do 10 minuty meczu a potem żałuję że już nie mam xD
39
To się nazywa profesjonalizm.
Chłopaki bardzo wcześnie wstali by kopać piłkę. Szacun.