Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przecież teraz to zrobiliśmy szpaler w środku pola jak Real Madryt Rakiticiowi.
5
Santos krzyczy coś ale przecież nikt go nie rozumie xD
1
Za Smudy było 1:0
Franek wróć!!!!
0
Nie potrafimy skasować chłopa o zwrotności i dynamice Luuka De Jonga
2
Może gramy słabo w ataku ale za to w obronie gramy jeszcze gorzej.
2
@Emhyr Tak jest.
Jedno dobre podanie ale jak ta ma wyglądać lider tego zespołu i były kandydat do ZP to ja podziękuję za takiego grajka.
19
Noooo kilka niedociągnięć jest
0
Jakby wycofał to byłoby 3:0
0
@Firestone To nie są wnioski tylko moje stwierdzenia jak go zatrudniali.
Wątpię by coś się zmieniło.
1
Santos to zawsze był beton taktyczny.
Jeśli ktoś myślał że będziemy grać ofensywnie i z pressingiem za jego kadencji to był naiwny.
Wystarczy spojrzeć jak marnował potencjał Portugalii.
Pisałem że nas nie zbawi ale nie wiedziałem że taka tragedia będzie.
0
@Danny Gaucho Jak to wygląda w stosunku do rozegranych meczów?
0
Wywalą Koemana i przyjdzie Van Gaal
1
Brakuje go ewidentnie
0
No szkoda że nie będzie kamer w szatni xD
Chciałbym widzieć co będzie się działo w przerwie.
2
Ja rozumiem że nowy trener potrzebuje czasu ale to jest na razie kompromitacja.
Widziałem że to raczej przegramy ale nie w takim stylu.
Nie biegamy,nie naciskamy, obrońcy nie wiadomo co robili przy tych bramkach.
Zero wiary i chęci.
0
Morawiecki xD
Uświadomił sobie że piłka jest na poziomie jego rządów.
1
Oszukałeś 40mln Polaków!!!!!
0
Hahahahabba
Magia
1
@Kondziubarca Najważniejsze żeby Polska była bez Tuska.
8
@Barca1992 I ludzie chcą na nich głosować by odsunąć PIS od władzy xD
To ten sam poziom. Byle by dostać się do stołków.
0
Kolega się pozbywa starego kompa,chce mi go dać za darmo ale chce mu trochę sypnąć grosza. Jaka jest realna jego wartość? Jaki polecicie dysk ssd 250 gb do niego?
karta:msi 1050ti 4gb
procek:i3-6100
płyta:b150m pro vd
ram:ddr4 8gb 2133mhz
zasilacz: silentium pc bero l1 600w
8
Uważam że Santos nie zbawi naszej kadry taktycznie i piłkarsko będzie tylko troszkę lepiej ale te jego zasady są jak najbardziej bardzo dobre i powinny być normą w każdej drużynie.
Polscy pseudo-eksperci na czele z Borkiem już się zesrali i będą ataki na Santosa po ewentualnym złym starcie kadry.
57
Jesteśmy geniuszami.
Kupiliśmy sobie sędziów na kilka lat szynką i długopisami.
7
Nie wiem z czego się tu cieszyć jak już od przyszłego sezonu Barcelona przestanie istnieć według przepowiedni Bayernu.
1
Roberto dostał MVP :D
Pierwsza połowa była bardzo słaba w jego wykonaniu ale okraszona bramką.
W drugiej już lepiej i sam w to nie wierzę ale nawet trochę mi podobała się jego gra. Szczególnie jego ruch bez piłki.
Moim zdaniem zawodnikiem meczu zdecydowanie powinnien zostać FDJ.
1
Dzięki wygranej Barcy,Atletico traci już tylko 5 punktów do Realu.
Nie grają w pucharach a w lidze ostatnio wyglądają bardzo dobrze.
Będzie walka o wicemistrzostwo moim zdaniem do ostatniej kolejki.
0
@Pawel13szNiedawno to pojęcie względne.
Pamiętam jak w Technikum mój nauczyciel Pan Mieczysław mówił
"Niedawno" a po chwili dodawał ", jakieś 2-3lata temu" xD
3
Rozumiem że użytkownicy stawiają ten post Dudka na Rambli ale żeby robić z tego artykuł na stronie to wygląda słabo.
Kim on jest żeby akurat wklejać jego zdanie??? Pseudo- ekspert, który się swoimi wypowiedziami kompromituje i nie ma nic wspólnego z Barceloną
Równie dobrze można zrobić Artykuł co sądzi Muniak o tym meczu.
Szanujmy naszą stronę.
1
@PatrychoO Daj sobie M przed K i jaki ci się Kessie znudzi to sobie usuniesz K i będzie pięknie.
9
Po co tu wstawiać zdanie tego pseudo eksperta-Dudka.
To jest zwykły pajac a tą relacją to potwierdził.