Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Lewandowski truchta jak Gavi rozpoczyna kontrę i nie ma komu podać...
2
Ferran jest tak samo słaby jak Fati.
Niektórym jego przebłysk z Cadizem zasłonił oczy.
Żal mi ich ale oboje aktualnie nie nadają się do gry.
Oby się odbudowali w przyszłym sezonie.
7
Słyszeliście Siuuuu Ronaldo????
xD
5
Jak Dembele i Pedri wrócą to poważnie bym się zastanowił nad grą czterema pomocnikami z napadem Raphinhia-Dembele.
0
@tbas Prawie to samo,teraz troszeczkę gorzej.
Też znikał podczas meczów, też miał problemy z przyjęciem, niedokładnie zagrywał, marnował dobre okazję jak np z Bayernem.
Tylko przykrywał to lepszą skutecznością.
Każdy wtedy pisał po jego słabej grze "Ważne że strzela,od tego jest"
0
Co by było jakby Gavi wtedy zagrał by pierwszy piłkę a piłkarz Athletico kopnął go mocno w głowę?
Jaki kolor kartki?
Co mówią przepisy o szorowaniu głową po murawie?
2
Śmieje się z ludzi którzy uważają że gra Lewego zmieniła się po mundialu.
On gra podobnie, tylko że wcześniej był skuteczny pod bramką i miał obok siebie Dembele.
W pierwszej części sezonu strzelał ale gra ogólna była prawie tak samo słaba.
2
Na plus Raphinhia ,Frenkie.
Na minus Lewy, Busi mimo asysty ciągłe straty i po jego beznadziejnym kryciu prawie bramkę straciliśmy
0
Jedynie Raphinhia obecnie z naszego ataku pokazuję skuteczność.
Ogólna gra jest przeciętna ale chociaż liczby robi.
Brawo!
2
@Encore Ale inni nie machają łapami z pretensjami.
16
Patrzcie na Lewego zamiast wyjść do zgrania na ścianę to stoi jak widły w gnoju i macha łapami
0
Gavi jak zwykle:)
1
A potem dziwimy się że nasi pomocnicy nie mają liczb.
Lepszych sytuacji mieć nie będziemy.
6
@MesQueUnClub96 A kim ty jesteś?
Pierwszy raz widzę.
1
Całe PSG. Mbappe,Messi i dziewięciu parodystów.
Gdyby nie ta dwójka to PSG by błądzilo w środku tabeli.
0
@KrwawiaceoczyVEB Dzisiaj na fortunie.
1
Kurs na bramkę Espanyolu 2.26 też było promocją:D
0
Mecz się nie skończył ale to było pewne że Liverpool będzie się dziś męczył.
Bramka Bournemouth po kursie 1.6 była pierwszą pozycją na mojej taśmie.
1
Wcale mnie nie dziwi odpadnięcie PSG.
Pisałem już o tym ostatnio że ich kadra aż śmierdzi przeciętnością.
Barca już ma o wiele lepsze personalia.
Po kupowali średniaków,Fabiana,Sancheza,Solara,Vitinhe i nie ma kto grać w pomocy.
Obrona oprócz Hakimiego też słaba.
Nie mówiąc już o bramkarzu który ma wylew za wylewem.
Ten zespół opiera się wyłącznie na Messim i Mbappe.Oni we dwójkę grają w ofensywie,jak to ma funkcjonować jak są odcięci od reszty zespołu.
0
@Lionel_Messi10 Dobre jest to źródło?
17
Ładnie odlecieli wczorajszym Hola La Liga.
Real gra najpiękniejszą piłkę w Hiszpanii xD
Barcelona gra słabo i wygrywa tylko po 1:0
Tymczasem Real w lidze ma tylko jedną bramkę więcej,o wiele więcej z rzutów karnych niż Barca.
Nasza 9 jest bez formy od dłuższego czasu,Dembele ma kontuzje,Ferran i Fati dramat. Raphinhia ma liczby ale gra bez szału. Na dodatek kontuzja głównego kreatora naszej gry-Pedriego.
A i tak Real ma tylko jedną bramkę więcej.
0
@norbi77 Nie wiem, ale to już nie pierwszy raz kiedy tak jest.
14
Dziś pokaże wam podstawowego loł kinga
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/1632496755085307905
16
@Merton Lepszy był"Jak tu nie kochać Viniciusa" xD
1
@kibic1899 Podobno on jest kibicem Barcy.
Edit: Poszukałem na szybko i znalazłem wywiad z nim na naszej stronie i twierdzi sam że nie kibicuje ani Realowi ani Barcelonie.
14
Jak najszybciej do Carvajala do Carvajala xD
Orłowski się pogrąża komentatorsko.
Z sezonu na sezon jest co raz gorzej a kiedyś lubiłem jak komentował...
0
Niektórzy po Almerii twierdzili że mamy po mistrzostwie a tu znowu przewaga się powiększa.
Piękny weekend.
0
@norbi77 Courtois miał słaby mundial i nie bronił na nim pewnie a to była najważniejsza impreza w roku.
Dibu był tam fenomenalny.
Thibout miał znacznie lepszy sezon klubowy.
Jeden dostał bramkarza roku drugi znalazł się w 11 roku.
Oboje zostali docenieni i nie widzę żadnych kontrowersji.
4
@MesQueUnClub96 Siedzisz u niego w głowie że takie rzeczy twierdzisz?
Jeśli tak to znajdź dane do jego konta i wyślij mi na priv.
5
Real dziś przegrywa po przyznaniu całkowicie niesłusznego karnego w 95 minucie.
Co by się działo :D