9

Fajnie fajnie United wystrzela się przed czwartkiem.

9

Nazwałem Viniego czarnym i cyk komentarz skasowany.
No nie wiem ale według mojej wiedzy na świecie istnieją ludzie biali, żółci, czarni i wiele innych.
Komentarze na tej stronie są kasowane chaotycznie i według widzi mi się.

1

@mekston Mbappe to ogromny egoista

12

Był to słaby mecz Messiego ale też nie był to zawodnik który coś co chwilę psuje,zagrywa niedokładnie a też często go koledzy pomijali.

Np jak Dembele,Lewy czy Raphinhia grają słaby mecz to jest tragedia, pełno strat niedokładnych przyjęć, niechlujstwo, złych podań.

To są te detale, można nie grać najlepiej ale przy okazji nie przeszkadzać i nie niweczyć grę całej drużyny.

21

Messi z wolnego !!!!!
GOAT!!!

5

Andre Gomes ?
TOP!

0

PSG 2:1 Lille
Pachniało tą bramką bo wcześniej Lille już miało 3 setki.
Paryżanie i ich defensywa to komedia.

3

PSG 2:0
Świetne przepuszczenie piłki przez Leo.

1

PSG w obronie to istny cyrk.

0

Co on wyprawia ten młody Brazylijczyk!
Jezuuuuusss Mariaaaa!!!!

1

Przypominam że tej bramki nie powinno być bo Brazylijczyka nie powinno już być dawno na boisku.

49

Komentarz usunięty

0

@kampe Ale to Barca przekupuje sędziów xD

0

@P33ck Moim zdaniem to nie jest odpowiedni trener ale ocenianie go po tak krótkim czasie i po takiej rewolucji kadrowej jest śmieszne.

0

@Nano22 Trzeba być bardzo naiwnym by stawiać na Bayern gdy grają z Monchengladbach po takim niskim kursie.
Sam osobiście dalem over 1.5 goli Borussii.

1

@PatrykBarca Absolutnie nie można go rozliczać po tak krótkim czasie i na dodatek wymienili pół kadry.
Trzeba mu czasu chociaż osobiście twierdzę że on nie będzie w stanie wnieść Chelsea na elitarny poziom.

5

Sociedad samo sobie jest winne,Celta grała w 10 a grali jakby było na odwrót.
Zagrali na 1:0 i się zemściło..

4

Odegaard xD
Lepsza okazja niż karny bo bramkarz był blisko prawego rogu

0

@joloskyy xD Porównanie liczb typowej 9 z skrzydłowym jest co najmniej zabawne.
Oprócz tych liczb to Lewy gra tragicznie i niweczy wysiłek zespołu a Rasford genialnie i daje drużynie bardzo dużo pod każdym innym względem

0

@talizmo Nie nie mógł dać czerwonej bo obok Kounde był następny zawodnik Barcy.

2

Pedri wypada,Gavi pauzuje za kartki,nie wiadomo czy Busi wróci.
W rewanżu będą ciężary.
Ja bym na miejscu Xaviego spróbował Raphinhie w środku pola ustawić.

0

Mecz momentów.
Świetnie przycisnęliśmy MU od 20 minuty prawie do przerwy i zdecydowanie końcówka spotkania dla nas.
Dużo błędów indywidualnych których nie powinno być.
Mam nadzieję że Pedri nie dostał poważnego urazu i wróci na rewanż bo przypominam Gavi pauzuje za kartki i naprawdę Xavi będzie miał problem by ustawić pomoc.

0

To gol Raphinhii !!!!

0

Casemiro nie był na spalonym???

2

Poważna strata Lewandowskiego...

5

Hahahaha
La Rambla WYJAŚNIONA
W tym ja.

2

Alba na pewno do zmiany.
Lewego też bym najchętniej zmienił ale nie ma kogo wpuścić.

1

Lewandowski w Barcelonie cały czas tak wygląda, tragiczny z piłką przy nodze i problemy z podstawowymi elementami.

Na jesień coś tam przynajmniej strzelał ale też sporo marnował a gra ogólna bez zmian.

0

@MesQueUnClub96 Przecież od początku gry w Barcelonie tak wygląda, jak by mu piłka przeszkadzała.
Jedynie coś wcześniej wykorzystywał trochę sytuacji ale gra też była słaba.

3

Lewy ma farta że jest jedynym naszym napastnikiem bo od kilku tygodni grzał by ławę.
Podstawowe elementy mu sprawiają trudności.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?