Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Arsenal....
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIzMDQyNDcwODIwMTrHTNsOIFUJT1MirxE%3D
0
Jak gra Arsenal? Na kuponie zostało win/btts i win Betisu/over 1.5
1
Kadra PSG to dla mnie porażka.
Jedynie Veratti, Mbappe,Hakimi,Messi są coś wart i może Neymar jak mu się zechce.
Reszta ocieka przeciętnością albo są do niczego.
3
@Pawel13sz Piła z lewej nogi od Suareza też była idealna.
28
Chciałbym przypomnieć że Christensen przyszedł za darmo.
Araujo za 5mln
MATS za 12mln
Alba za 14mln
Balde jest wychowankiem
3
Gerard wariacik xD
1
Camavinga lepszy bo szybko biega na lewej obronie.
2
@Mns21 Kessie poza tą asystą to nic Dzisiaj wielkiego nie pokazał.
Chociaż widać mały progres.
Oby był z niego jakiś pożytek w przyszłości.
25
Gavi i jego Cojones
Przypominam że chlopak ma 18lat!!!!
1
Ale wiecie że te -8 w Madrycie to jest planowane,tak samo jak przegrana w finale superpucharu???
Pintus ma wszystko pod kontrolą, jak odpadną z Liverpoolem to już odpalą i będą szli po wszystko.
22
Taka jest prawda że Barcelona to aktualnie jedna z najlepszych drużyn w Europie.
Szkoda że nie gramy w LM bo byśmy mogli sporo namieszać
2
Frenkie chyba nasz najlepszy pomocnik w tym meczu.
Brawo!!!
3
Barca wygrała po bardzo dobrej grze
Messi z golem
Madryt poległ
Idealny weekend.
0
De Jong piła piękna.
Cudowna akcja.
0
@msmsms Tak strzelał ale w takich sytuacjach gdzie Luuk De Jong by pewnie trafił.
No może raz uratował nam trzy punkty,nie pamiętam z kim ale to było wtedy gdy nawinął zamachem dwóch przeciwników.
0
W Madrycie coraz bliżej dużych mrozów.
2
Kolejny mecz gdzie Lewandowski gra totalną kupę.
W niektórych meczach ratował tą swoją beznadziejną grę bramką.
Nie możemy grać napastnikiem który marnuje wysiłek kolegów i tylko wykorzysta dobrą sytuację z kilku.
Ktoś powie że napastnik jest od zdobywania bramek.
Totalnie brednie,musi też prezentować chociaż średni poziom w pozostałych elementach.
0
Dobre przyjęcie i zgranie Raphinhii godne odnotowania.
3
@Sulimo Mówiłeś że Lewy zjada Haalanda w kwestii kreacji.
Jak ci mało akcji z dzisiejszego meczu to odpal sobie poprzednie to wygląda tak samo.
22
Lewy i jego rozegranie.......
Tragedia
0
Gavi tam głową zagrywał xD
On jest poje.....
0
No Kessie coś w końcu pokazał w środku pola.
0
Lewy mógł z pierwszej do Raphinhii grać.
1
@MesQueUnClub96 Przynajmniej już nie będziesz raczył nas swoimi komentarzami. :)
1
@Kengo Ale przecież Real nie rozmawia o sędziach xD
1
@Sulimo No nie dostrzegam.
Pokaz mi konkretne sytuacje.
Gdy Lewy próbuje coś wykreować to odskakuje mu piłka, niedokładnie podaje albo za długo holuje piłkę.
Lewy to też lis pola karnego.
3
@Sulimo A co takiego Lewandowski robi w kreacji??
Oboje są typowymi 9 które żyją z podań.
2
@Emhyr @Mario96w powinniście mi dziękować bo ostatnio nic mi nie wchodzi.
2
I po kuponie przez Real
Zajebiście.
0
@Hellrider Dokładnie.
Jeszcze dodam że zanim go Paulista kopnął ten już się wybił i upadał, kopnął go w locie.