0

Jak gra Arsenal? Na kuponie zostało win/btts i win Betisu/over 1.5

1

Kadra PSG to dla mnie porażka.
Jedynie Veratti, Mbappe,Hakimi,Messi są coś wart i może Neymar jak mu się zechce.
Reszta ocieka przeciętnością albo są do niczego.

3

@Pawel13sz Piła z lewej nogi od Suareza też była idealna.

28

Chciałbym przypomnieć że Christensen przyszedł za darmo.
Araujo za 5mln
MATS za 12mln
Alba za 14mln
Balde jest wychowankiem

3

Gerard wariacik xD


1

Camavinga lepszy bo szybko biega na lewej obronie.

2

@Mns21 Kessie poza tą asystą to nic Dzisiaj wielkiego nie pokazał.
Chociaż widać mały progres.
Oby był z niego jakiś pożytek w przyszłości.

25

Gavi i jego Cojones
Przypominam że chlopak ma 18lat!!!!


1

Ale wiecie że te -8 w Madrycie to jest planowane,tak samo jak przegrana w finale superpucharu???
Pintus ma wszystko pod kontrolą, jak odpadną z Liverpoolem to już odpalą i będą szli po wszystko.

22

Taka jest prawda że Barcelona to aktualnie jedna z najlepszych drużyn w Europie.

Szkoda że nie gramy w LM bo byśmy mogli sporo namieszać

2

Frenkie chyba nasz najlepszy pomocnik w tym meczu.
Brawo!!!

3

Barca wygrała po bardzo dobrej grze
Messi z golem
Madryt poległ

Idealny weekend.

0

De Jong piła piękna.
Cudowna akcja.

0

@msmsms Tak strzelał ale w takich sytuacjach gdzie Luuk De Jong by pewnie trafił.
No może raz uratował nam trzy punkty,nie pamiętam z kim ale to było wtedy gdy nawinął zamachem dwóch przeciwników.

0

W Madrycie coraz bliżej dużych mrozów.

2

Kolejny mecz gdzie Lewandowski gra totalną kupę.
W niektórych meczach ratował tą swoją beznadziejną grę bramką.

Nie możemy grać napastnikiem który marnuje wysiłek kolegów i tylko wykorzysta dobrą sytuację z kilku.
Ktoś powie że napastnik jest od zdobywania bramek.
Totalnie brednie,musi też prezentować chociaż średni poziom w pozostałych elementach.

0

Dobre przyjęcie i zgranie Raphinhii godne odnotowania.

3

@Sulimo Mówiłeś że Lewy zjada Haalanda w kwestii kreacji.
Jak ci mało akcji z dzisiejszego meczu to odpal sobie poprzednie to wygląda tak samo.

22

Lewy i jego rozegranie.......
Tragedia

0

Gavi tam głową zagrywał xD
On jest poje.....

0

No Kessie coś w końcu pokazał w środku pola.

0

Lewy mógł z pierwszej do Raphinhii grać.

1

@MesQueUnClub96 Przynajmniej już nie będziesz raczył nas swoimi komentarzami. :)

1

@Kengo Ale przecież Real nie rozmawia o sędziach xD

1

@Sulimo No nie dostrzegam.
Pokaz mi konkretne sytuacje.
Gdy Lewy próbuje coś wykreować to odskakuje mu piłka, niedokładnie podaje albo za długo holuje piłkę.
Lewy to też lis pola karnego.

3

@Sulimo A co takiego Lewandowski robi w kreacji??
Oboje są typowymi 9 które żyją z podań.

2

@Emhyr @Mario96w powinniście mi dziękować bo ostatnio nic mi nie wchodzi.

2

I po kuponie przez Real
Zajebiście.

0

@Hellrider Dokładnie.
Jeszcze dodam że zanim go Paulista kopnął ten już się wybił i upadał, kopnął go w locie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?