1

Teraz Raphinhia będzie mógł się bardziej wykazać przy absencji Dembele bo dostanie znacznie więcej minut.
Moim zdaniem jego największym problemem jest dynamika.
Technike ma,dobre podanie ma, świetnie pracuje w defensywie, wykończenie troszkę lepsze od Dembele.
Niestety w jego dryblingu brakuje dynamiki i wszystko wydaje się takie powolne, jednostajne a drybling jest kluczowy grając na skrzydle.
Gdyby to poprawił byłby kozakiem, może przygotowania do sezonu zawiodły i Brazylijczyk się trochę obijał pod tym względem bo w Leeds wyglądało to o wiele lepiej.
Wątpię by nagle wskoczył na wysoki poziom, może w przyszłym sezonie jak nie odejdzie.

0

@AmigoBlancos Jakie sytuacje?????
Mieli może 1-2 dobre okazję a w pozostałych piłkarze Barcelony bardzo dobrze łapali na spalonym.

0

Szkoda Dembele oby nic poważnego.
Ale naprawdę już dawno nie miał kontuzji.

4

Leo come to Barca!!!

0

@Bartula autokorekta czasami płata figla.

4

I znowu Polaka rodaka okradli tak samo jak ze złotej piłki

https://zapodaj.net/4adc37195874d.jpg.html
Polskie dziennikarstwo sportowe to dno.

2

Ktoś powie że Barca miała farta bo Sociedad mogło strzelić.
Zgadzam się ale czemu się nie wyciąga tego że Barca też mogła strzelić więcej a sytuacji trochę było więc Real Sociedad też miał farta.

1

Awans wywalczony z trudnym przeciwnikiem.
Naprawdę to wyglądało bardzo dobrze z momentami dekoncentracji.
Takie mecze trzeba zamykać wcześniej ale znowu skuteczność szwankuje.

3

Stegen stracił włosy na chwilę.

2

Dembeeeleee!!!
Dembeeeleee!!!
Dembeeeleee!!!

1

Dembuś drybling ala Mistrz Świata Lionel Messi.

1

Ale dziś jest ruch w zespole przy rozegraniu.
Nikt nie stoi tylko cały czas się przemieszczają, imponująco to wygląda patrząc na to.
Bardzo mnie to cieszy bo w ostatnich latach kulało to bardzo.

5

Sorloth nie trafił bo wiedział że MATS i tak by to wyjął

14

Ousmanek dziś MVP bierze.

0

@Encore Akcja fajna ale ci obrońcy się nie popisali delikatnie mówiąc.Podeszli we dwóch na raz zamiast jeden drugiego asekurować.

1

Kilka trenerów z La Liga mówiło że Sociedad sprawia że przeciwnik gra swój najgorszy mecz w sezonie i wytrąca im najlepsze argumenty.
Dzisiaj to Barca z nimi zrobiła, są bezradni mimo że są w formie i na pewno top3 aktualnie w Hiszpanii.

1

Po tych powtórkach z innej perspektywy nie ma wątpliwości to jest absolutne czerwona kartka.

3

Za tego łokcia Lewy powinnien żółtko przyjąć.

0

To by była wzorcowa bramka z dupy.

3

Dembele znowu zagranie piętką, bawi się dziś
Ja wiedziałem że jest lepszy od Mbappe ale żeby też od Neymara :D

7

Dembele dzisiaj ABSOLUTNIE TOP póki co oczywiście.

0

Lewy się nie popisał, przecież dokładnie widział gdzie stoi De Jong,powinnien strzelą przy słupku...
FDJ nic nie mógł zrobić ponieważ wchodzi na wrzutkę i nie zdążył wrócić.

1

Dembele poczarował i dograł idealnie.

7

@Pawel13sz Najlepszy napastnik w 21 wieku.
Nie ma co nawet dyskutować.
Spektakularny i skuteczny

13

@Michu94 Wracaj do domu Leo a nie siedź w tym śmiesznym klubiku.

1

@Pawel13sz Mateu Borretti.

10

Każda nadzieja nawet nikła na Leo bardzo cieszy.
Dopiero wróciłem z pracy zmęczony ale po przeczytaniu tych informacji od Romero od razu mi siły wróciły :D

0

Santos to jeden z największych betonów w piłce reprezentacyjnej.
Nie wróżę dobrej przyszłości naszej reprezentacji.

9

To nie wina Valverde.
Kiedyś w Barcelonie sobie grał na skrzydle potężnym Rakiticiem a teraz musi jakiegoś Williamsa wystawiać.

1

@hayek To już nie pierwszy raz.
Już któryś mecz komentuje jakby miał pretensje że tak mecz wygląda.
Nie przystoi to komentatorowi.
Strasznie się go słucha a kiedyś to naprawdę był fajny komentator.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?