Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Teraz Raphinhia będzie mógł się bardziej wykazać przy absencji Dembele bo dostanie znacznie więcej minut.
Moim zdaniem jego największym problemem jest dynamika.
Technike ma,dobre podanie ma, świetnie pracuje w defensywie, wykończenie troszkę lepsze od Dembele.
Niestety w jego dryblingu brakuje dynamiki i wszystko wydaje się takie powolne, jednostajne a drybling jest kluczowy grając na skrzydle.
Gdyby to poprawił byłby kozakiem, może przygotowania do sezonu zawiodły i Brazylijczyk się trochę obijał pod tym względem bo w Leeds wyglądało to o wiele lepiej.
Wątpię by nagle wskoczył na wysoki poziom, może w przyszłym sezonie jak nie odejdzie.
0
@AmigoBlancos Jakie sytuacje?????
Mieli może 1-2 dobre okazję a w pozostałych piłkarze Barcelony bardzo dobrze łapali na spalonym.
0
Szkoda Dembele oby nic poważnego.
Ale naprawdę już dawno nie miał kontuzji.
4
Leo come to Barca!!!
0
@Bartula autokorekta czasami płata figla.
4
I znowu Polaka rodaka okradli tak samo jak ze złotej piłki
https://zapodaj.net/4adc37195874d.jpg.html
Polskie dziennikarstwo sportowe to dno.
2
Ktoś powie że Barca miała farta bo Sociedad mogło strzelić.
Zgadzam się ale czemu się nie wyciąga tego że Barca też mogła strzelić więcej a sytuacji trochę było więc Real Sociedad też miał farta.
1
Awans wywalczony z trudnym przeciwnikiem.
Naprawdę to wyglądało bardzo dobrze z momentami dekoncentracji.
Takie mecze trzeba zamykać wcześniej ale znowu skuteczność szwankuje.
3
Stegen stracił włosy na chwilę.
2
Dembeeeleee!!!
Dembeeeleee!!!
Dembeeeleee!!!
1
Dembuś drybling ala Mistrz Świata Lionel Messi.
1
Ale dziś jest ruch w zespole przy rozegraniu.
Nikt nie stoi tylko cały czas się przemieszczają, imponująco to wygląda patrząc na to.
Bardzo mnie to cieszy bo w ostatnich latach kulało to bardzo.
5
Sorloth nie trafił bo wiedział że MATS i tak by to wyjął
14
Ousmanek dziś MVP bierze.
0
@Encore Akcja fajna ale ci obrońcy się nie popisali delikatnie mówiąc.Podeszli we dwóch na raz zamiast jeden drugiego asekurować.
1
Kilka trenerów z La Liga mówiło że Sociedad sprawia że przeciwnik gra swój najgorszy mecz w sezonie i wytrąca im najlepsze argumenty.
Dzisiaj to Barca z nimi zrobiła, są bezradni mimo że są w formie i na pewno top3 aktualnie w Hiszpanii.
1
Po tych powtórkach z innej perspektywy nie ma wątpliwości to jest absolutne czerwona kartka.
3
Za tego łokcia Lewy powinnien żółtko przyjąć.
0
To by była wzorcowa bramka z dupy.
3
Dembele znowu zagranie piętką, bawi się dziś
Ja wiedziałem że jest lepszy od Mbappe ale żeby też od Neymara :D
7
Dembele dzisiaj ABSOLUTNIE TOP póki co oczywiście.
0
Lewy się nie popisał, przecież dokładnie widział gdzie stoi De Jong,powinnien strzelą przy słupku...
FDJ nic nie mógł zrobić ponieważ wchodzi na wrzutkę i nie zdążył wrócić.
1
Dembele poczarował i dograł idealnie.
7
@Pawel13sz Najlepszy napastnik w 21 wieku.
Nie ma co nawet dyskutować.
Spektakularny i skuteczny
13
@Michu94 Wracaj do domu Leo a nie siedź w tym śmiesznym klubiku.
1
@Pawel13sz Mateu Borretti.
10
Każda nadzieja nawet nikła na Leo bardzo cieszy.
Dopiero wróciłem z pracy zmęczony ale po przeczytaniu tych informacji od Romero od razu mi siły wróciły :D
0
Santos to jeden z największych betonów w piłce reprezentacyjnej.
Nie wróżę dobrej przyszłości naszej reprezentacji.
9
To nie wina Valverde.
Kiedyś w Barcelonie sobie grał na skrzydle potężnym Rakiticiem a teraz musi jakiegoś Williamsa wystawiać.
1
@hayek To już nie pierwszy raz.
Już któryś mecz komentuje jakby miał pretensje że tak mecz wygląda.
Nie przystoi to komentatorowi.
Strasznie się go słucha a kiedyś to naprawdę był fajny komentator.