0

Gavi tam głową zagrywał xD
On jest poje.....

0

No Kessie coś w końcu pokazał w środku pola.

0

Lewy mógł z pierwszej do Raphinhii grać.

1

@MesQueUnClub96 Przynajmniej już nie będziesz raczył nas swoimi komentarzami. :)

1

@Kengo Ale przecież Real nie rozmawia o sędziach xD

1

@Sulimo No nie dostrzegam.
Pokaz mi konkretne sytuacje.
Gdy Lewy próbuje coś wykreować to odskakuje mu piłka, niedokładnie podaje albo za długo holuje piłkę.
Lewy to też lis pola karnego.

3

@Sulimo A co takiego Lewandowski robi w kreacji??
Oboje są typowymi 9 które żyją z podań.

2

@Emhyr @Mario96w powinniście mi dziękować bo ostatnio nic mi nie wchodzi.

2

I po kuponie przez Real
Zajebiście.

0

@Hellrider Dokładnie.
Jeszcze dodam że zanim go Paulista kopnął ten już się wybił i upadał, kopnął go w locie.

1

@MesQueUnClub96 Ferrana

10

Karny ewidentny.
Vinicius oczywiście zwijał się jakby umierał a jak sędzia pokazał karnego to magicznie został uzdrowiony.
Cofnjcie sobie i zobaczcie to.
Żałosny typek

7

Jakby Barcelona grała jak dzisiaj Real to od 15minuty by komentatorzy gadali że grają bez pomysłu,wolno, niedokładnie i beznadziejnie a tu tylko mówią że Mallorca dobrze gra w obronie xD

0

@parpe Rudiger to placek.
Miał jeden dobry sezon w systemie z trójką obrońców i okrzyknęli go topowym obrońcą xD

1

Mam btts w meczu Realu ale jak nie strzelą to się nie obrażę :)

13

@MarcelNJ11 Elegancko.
Czy można chcieć czegoś więcej od życia?

3

@MesQueUnClub96 Wystarczy oglądnąć kilka meczy PSG i się dowiesz.
Wywiązuje się ze swoich zadań w 100% i zawsze daje coś ekstra.

4

@MesQueUnClub96 Lewy miał kilka ważnych setek z Bayernem i żadnej nie wykorzystał.
Do Polaka wzdychasz który gra słabo i nie potrafi przyjąć piłki.

39

@MesQueUnClub96 Messi nie spełnia oczekiwań xD
Chłop tam dyryguje całym zespołem i jest tam najlepszym zawodnikiem.

9

Leooooo cudowny gol z dystansu.
GOAT

1

@panczo Bierz Ferrana a Nuneza se zostaw:D
A tak na serio poszedł bym na taki układ l, uważam że Nunez będzie świetnym napastnikiem ale potrzeba czasu.

1

@Commandement 1900zł za 10zł.

3

Messi bezpośrednio z różnego trafił w dalszy słupek, szkoda było blisko.

1

Hahaha
Liverpool już trójkę dostaje.

1

Już z całą pewnością można powiedzieć że Arteta się nie nadaje.
#ArtetaDoCzerwca

11

To jest jakiś żart.
Końcówka a ci wjeżdżają ze składami MU xD

0

Bardzo fajny wywiad z trenerem personalnym Balde ale nie tylko bo prowadzi kilku innych ze szkółki.
Trochę można się dowiedzieć o podejściu Barcy do ćwiczeń na siłowni.


1

@norbi77 To był fejk.
Od początku mi się to nie podobało,Tebas chyba nie byłby aż tak głupi mówić takie rzeczy wprost do Alemany i to przez telefon.

11

Ale przecież Romano ostatnio pisal deal done.
Już się odmieniło temu przepisywaczowi?

0

@Azi A ja coś porównuje?
Tak Trzeba takie zachowania eliminować jak to kopnięcie.
Chciałem tylko podkreślić że Vini znowu zachował się jak pajac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?