1

W Barcelonie chciałbym właśnie napastnika o profilu Darwina, oczywiście z lepszą skutecznością,na razie tego nie ma ale wydaje mi się że Nunez będzie w topie napastników w przyszłości.


0

Przeczuwałem że trafimy na Sociedad właśnie.
Chyba aktualnie druga najlepsza ekipa w Hiszpanii.

0

Jak dzisiaj gra ten młodzieniec co ma zastąpić Busqetsa?

1

Goleada i przyjemny meczyk.
Jeszcze Real dostanie w dupkę i będzie zajebiście.

0

Przecież to puchar Tymbarku więc Real specjalnie przegrywa tak samo jak w superpucharze,w lidze a za chwilę i w LM.

0

Gavi genialnie.
Fati fajnie przełożył rywala i naprawdę niewiele brakło by wpadło.
Szkoda,moim zdaniem szybciej powinnien strzelać.

0

Brawo Kessie!! W końcu coś pozytywnego.
Nie zmienia to faktu że jego gra wygląda bardzo źle.

0

@Faro To nie był pierwszy jego kontakt

4

Fati bardzo dobrze.
Jak typowy skrzydłowy, pewnie i dynamicznie.
Brawa!!!
Powoli robi kroczki do przodu. Ja wierzę że będzie naszą gwiazdą choć będzie ciężko.

8

Dawno nie widziałem tak słabego piłkarza w Barcelonie na boisku jak Kessie.
Oby się udało wymienić go na Brozovicia albo sprzedać i kilka mln przytulić.


0

Lewy za często dotyka kilka razy piłkę przed podaniem i nie chodzi mi tylko o ten mecz. Przez to często traci opcję na fajne podanie przyspieszające grę.

1

@SelloutCrowd Na moje oko na lewym zdjęciu jest prawy but a na prawym zdjęciu lewy but.

8

Richarlison odpłynął i to poważnie
Znamy najgłupszą wypowiedź roku a dopiero jest połowa stycznia


"odpadniecie z mundialu to gorsze uczucie od straty kogos bliskiego z rodziny"

11

@PatrychoO Szanuj Dembele swojego bo możesz mieć Ferrana drugiego.

7

Rudiger znowu bardzo słaby mecz.
Całkowicie nie przekonuje w Realu a wielu płakało że Real bierze takiego grajka a my Christensena.
Ja wiedziałem i pisałem o tym wielokrotnie że to jest typowy średniak.
Mial wspaniały okres jak Tuchel przyszedł ale wcześniej to był placek.
Na dodatek grał tylko dobrze jak Chelsea grała trójką obrońców.
Do grania w czwórce się nie nadaje.
Cieszę się że nie przyszedł do nas bo takie plotki też były.

0

@Emhyr Twierdzisz tak bo Busqets dzisiaj wyglądał nieźle, w poprzednich meczach tak to już dobrze nie wyglądało.
Busqets to tykającą bomba.

25

0

Narzekałem na grę ofensywną naszych pomocników.

Gavi gol, dwie asysty
Pedri gol, kluczowa asysta drugiego stopnia przy pierwszej bramce
Frenkie kluczowe asysta drugiego stopnia przy drugiej bramce
Nawet Busi zaliczył bardzo ważny odbiór przy pierwszej bramce.
Oby to tak dalej wyglądało albo i lepiej.

4

Po zjechaniu Xaviego za skład na dzisiejszy mecz to musiało się tak skończyć.

4

Xavi z pierwszym trofeum!!!!!
Vamos Barca!!!

4

Szkoda tej bramki.
3-0 wyglądało znacznie lepiej.

7

Grunt że Alonso nie wszedł.

5

Fati zasłużył na kilka minut tą piękną bramką w półfinale tym bardziej że już jest po meczu.

5

Przy tej klepie to Arsenal się chowa :,D

1

Ale teraz to już bym zmiany jakieś zrobił.
Wynik bezpieczny i już 70minuta.
Oczywiście nie jakiegoś Alonso ale Raphinhe albo Fatiego.

1

Dawać Manitke!!!!!!!!

1

Brawo!!!!!!
Gavi MVP póki co moim zdaniem.
Pedri drugi najlepszy na boisku.

0

Szkoda że to nie był Lahoz i szkoda że nie w głowę bo może by się mu coś przestawiło.

1

Co za akcja Balde.
Dobra decyzja że podał właśnie do Dembele a ten mógłby się bardziej postarać.

2

Kumpel kibic Realu już jednak twierdzi że to jednak puchar Tymbarku xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?