Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Od początku meczu wydawało się że nie będzie emocji.
Po czym wjeżdża pajac cały na żółto.
6
Balde genialnie
Lewy fatalnie.
2
Takie sędziowanie powinno być podstawą do powtórzenia meczu.
Obie drużyny na tym cierpią.
1
Weźcie go kurwa z boiska , piłkarze sami sobie lepiej będą sędziować.
0
To powinna być bezpośrednia czerwona.
Espanyol powinnien kończyć w 9
0
Lahoz co za debil.
Zapomniał drugą żółtą pokazać i od razu czerwo wyciągnął.
0
Pieprzona gwiazdeczka w żółtym.
0
Za co ta żółta????????
0
@andres_xavi W tym sezonie broni doskonale więc nie rozumiem
0
Bramka z dupy jak zwykle.
0
Przecież to było muśnięcie które nie miało znaczenia.
3
Meczyk Barcy, piwko plus burger własnej roboty.
Tak to można żyć :)
https://ibb.co/qrq32rD
2
Pełna kontrola i bardzo dobra gra.
Christensen
Alonso
Alba
Frenkie
Najlepsi dziś.
0
@Fishix Alonso ,asysta Christensen.
0
Lahoz ma maszynkę do losowania i w zależności od wyniku daje żółtą lub nie.
0
Frenkie dzisiaj szef w środku pola.
0
Częste przerzuty to coś czego mi brakowało w Barcelonie w ostatnich latach.
Dzisiaj to bardzo dobrze wygląda.
0
Fati popychany dwoma rękami i brak faulu.
Śmiech na sali
3
To powinna być żółta.
Faul taktyczny.
0
Ależ to Frenkie przyspieszył.
3
Jak to nie wpadło?
Już krzyczałem 2:0
3
@Azrik Jest różnica bo jak widać dużo osób twierdzi że zrobił to umyślnie i dlatego to było genialne zagranie.
To było przypadkowe a nie fenomenalne zgranie Roberta
To jest sztuczne pompowanie Polaka.
9
Ale wiecie że Lewandowski nie próbował zgrywać tylko strzelać .
Wyszło dobre zgranie ale był to przypadek moim zdaniem l.
0
@_Adek_02_ Nie on zagrywał do Alonso.
7
No i Bellerin nie podobasz mi się.
Jak chce to niech sobie płaci ile chce ale innych w to niech nie miesza.
Socjalistyczny bełkot.
0
@Janiama Chyba prawda bo zacząłem szukać i dużo poważnych portali i serwisów o tym piszę.
Jest to bardzo smutne.
7
Niby sylwester dopiero jutro ale jak widać Gazda i Święcicki już dzisiaj zaczęli chlać.
1
Benzema wytrzymał ogromną presję, prawie jak w karnych w finale MŚ.
1
Całkiem zapomniałem że Real gra a tu już prawie 80 min i 0:0, zajebiście.
Jak grają jedni i drudzy??
0
@Faro @Katalończyk 99
Obaj nie macie racji.
W Barcelonie była ogromna konkurencja i najlepsi pomocnicy świata.
Thiago potrzebował odejścia by się rozwijać a Barcelona mogła go oddać ponieważ tak jak wyżej napisałem nie był potrzebny, był potrzebny ale kilka lat później.
Nikt nikogo nie olał.