0

Od początku meczu wydawało się że nie będzie emocji.
Po czym wjeżdża pajac cały na żółto.

6

Balde genialnie
Lewy fatalnie.

2

Takie sędziowanie powinno być podstawą do powtórzenia meczu.
Obie drużyny na tym cierpią.

1

Weźcie go kurwa z boiska , piłkarze sami sobie lepiej będą sędziować.

0

To powinna być bezpośrednia czerwona.
Espanyol powinnien kończyć w 9

0

Lahoz co za debil.
Zapomniał drugą żółtą pokazać i od razu czerwo wyciągnął.

0

Pieprzona gwiazdeczka w żółtym.

0

Za co ta żółta????????

0

@andres_xavi W tym sezonie broni doskonale więc nie rozumiem

0

Bramka z dupy jak zwykle.

0

Przecież to było muśnięcie które nie miało znaczenia.

3

Meczyk Barcy, piwko plus burger własnej roboty.
Tak to można żyć :)
https://ibb.co/qrq32rD

2

Pełna kontrola i bardzo dobra gra.
Christensen
Alonso
Alba
Frenkie
Najlepsi dziś.

0

@Fishix Alonso ,asysta Christensen.

0

Lahoz ma maszynkę do losowania i w zależności od wyniku daje żółtą lub nie.

0

Frenkie dzisiaj szef w środku pola.

0

Częste przerzuty to coś czego mi brakowało w Barcelonie w ostatnich latach.
Dzisiaj to bardzo dobrze wygląda.

0

Fati popychany dwoma rękami i brak faulu.
Śmiech na sali

3

To powinna być żółta.
Faul taktyczny.

0

Ależ to Frenkie przyspieszył.

3

Jak to nie wpadło?
Już krzyczałem 2:0

3

@Azrik Jest różnica bo jak widać dużo osób twierdzi że zrobił to umyślnie i dlatego to było genialne zagranie.
To było przypadkowe a nie fenomenalne zgranie Roberta
To jest sztuczne pompowanie Polaka.

9

Ale wiecie że Lewandowski nie próbował zgrywać tylko strzelać .
Wyszło dobre zgranie ale był to przypadek moim zdaniem l.

0

@_Adek_02_ Nie on zagrywał do Alonso.

7

No i Bellerin nie podobasz mi się.

Jak chce to niech sobie płaci ile chce ale innych w to niech nie miesza.
Socjalistyczny bełkot.



0

@Janiama Chyba prawda bo zacząłem szukać i dużo poważnych portali i serwisów o tym piszę.
Jest to bardzo smutne.

7

Niby sylwester dopiero jutro ale jak widać Gazda i Święcicki już dzisiaj zaczęli chlać.

1

Benzema wytrzymał ogromną presję, prawie jak w karnych w finale MŚ.

1

Całkiem zapomniałem że Real gra a tu już prawie 80 min i 0:0, zajebiście.
Jak grają jedni i drudzy??

0

@Faro @Katalończyk 99
Obaj nie macie racji.
W Barcelonie była ogromna konkurencja i najlepsi pomocnicy świata.
Thiago potrzebował odejścia by się rozwijać a Barcelona mogła go oddać ponieważ tak jak wyżej napisałem nie był potrzebny, był potrzebny ale kilka lat później.
Nikt nikogo nie olał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?