Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jutro trzeba wstać do pracy rano ale pierwszą myślą po przebudzeniu będzie że Leo wygrał MŚ i od razu będzie energia i chęć do działania.
I tak co najmniej do końca roku.
10
Argentyna przez znaczną większość czasu była o wiele lepsza.
Zasłużone zwycięstwo w 100%.
Szczerze to myślałem że Francja znacznie więcej pokaże ale jednak Argentyna to taktycznie genialnie rozegrała.
Niestety pojedyncze błędy uratowały Francję.
12
Antonella jak zwykle TOP.
Nie jeden by wymienił puchar świata za nią
3
Niesamowite, po Mundialach w 2014 i 2018 już myślałem że Messi nie da rady a jednak.
Wielki Leo,Genialna Drużyna i wspaniały trener i sztab!!!
22
@LS To tylko Infantino
0
Coś pięknego.
Łezka się w oku kręci.
Wracaj do Barcy Leo!!!!!!
1
Messi za moment podniesie PUCHAR ŚWIATA!!!!!!
0
Scaloni stworzył potwora!!!
Najlepszy trener turnieju,genialnie wyciągał wnioski i analizował przeciwników.
0
@barcelonaLM Nie byłem pewny ale bardziej się bałem że Francja to w dogrywce ugra.
0
Macron nadal przekonuje Mbappe by został w PSG xD
5
Olivier Giroud po finale dla francuskiej telewizji
"Nie wiem kto pozwolił mu (Szymonowi Marciniakowi) sędziować ten mecz. On nie zna się kompletnie na piłce i okradł nas z dwóch bramek."
Hahaha co za dzban.
Poziom ten sam co Bruno
0
Leooooo leoooooo Leooooo!!!!
3
LIONEL MESSI GOAT!!
Najlepszy piłkarz turnieju w wieku 35 lat.
Cieszę się że urodziłem się we właściwym czasie by móc oglądać jego geniusz.
4
Enzo najlepszy młody piłkarz!!!!
2
Messi na tym Mundialu wykorzystał 6/7 rzutów karnych, dał radę psychicznie.
5
Prawie na zawał padłem po bramce na 2-2
10
Leo Messiego- Mistrz wszechświatów
17
Co ma Messi a nie ma Cristiano Ronaldo????
Klubu
:D
2
Dawno nie byłem aż tak szczęśliwy z powodu piłki.
Dziękuję Leo, dziękuję Argentyno.
2
@masq Messi to GOAT czy jeszcze musi trzy razy obronić MŚ???
3
Madryciak nie strzela!!!!!
0
@Piorun Jedna dodatkowa w dogrywce.
1
Proszę Argentyno zrób to!!!!!
0
Przecież to było bardzo blisko
0
@Explode nie było.
0
Messi tak jest!!!!!
6
Ogarnijcie się
Lautaro w tej drugiej sytuacji miał bardzo trudno
Szkoda tej pierwszej ale w podstawowym czasie gry Argentyna też mogła strzelić na 3:0.
10
Liczba Higuinów musi się zgadzać.
Otamendi jedna sytuacja i Francja wróciła.
2
Futbol jest niesprawiedliwy.
0
Otamendi dał się ograć.