4

Terrorysta z Rosario chciał zabić Livakovica.

0

Tak to się robi!!!!!

1

Vamos Argentyna!!!!!

4

Messi chyba jednak da radę.

1

Aj aj aj spóźnię na mecz 10 minut.
Argentyno wybaczysz mi?

0

@barcu$ Ale czy Magłaja gra z kontuzją jak Portugalczyk?

2

@MesQueUnClub_87 Przeczytałem to głosem Andrzejka.
Złoto.

4

Jak na moje to Atletico powinno zrobić wszystko by ściągnąć Enrique.
Trzymanie nadal Simeone to tylko pogłębianie kryzysu.
Myślę że aktualnie nie ma nikogo lepszego kogoś kto sprawnie i w stosunkowo krótkim czasie zmieni styl tej drużyny.
Moim zdaniem by bardzo pasował bo Atletico ma graczy pod jego styl.

0

@michal26 Oczywiście.

2

@michal26 Na wyjściu Czyli na wtyczce która idzie z zasilacza do płyty głównej.
Powinno być tyle ile na jest napisane na zasilaczu.

1

@tomek8756 Ciepła zupa i kromka chleba to powinnien być max.
Polaków się truje w szpitalach obrzydliwym i drogim jedzeniem.
Pomagać można a nawet trzeba ale tylko niezbędne minimum do przeżycia, dzięki takiemu sposobowi więcej osób skorzysta.

7

Nie dziwię się że Argentyńczycy dali upust emocjom.
van Gaal jest uprzedzony do nich i to mocno.
Jedynie nie pochwalam zachowania Paredesa to było idiotyczne i niepotrzebne.
Tu macie fajny artykuł o przygodach Argentyńczyków z Holendrem.
https://www.meczyki.pl/newsy/o-to-chodzilo-messiemu-tak-van-gaal-wojowal-z-argentynczykami-on-ich-upokarzal-oni-go-nienawidzili/202107-n
Ogólnie to lubię jak piłkarze i trenerzy wbijają sobie "szpileczki",bez buractwa i chamstwa , nienawidzę jak na boisku piłkarze dają upust emocjom przez brutalne faule.
Dodaje to sporo emocji i zawsze jest to częścią gry nawet na podwórku czy w szkole na w-f tak było.

1

@AFA90 Oczywiście że możesz.
Odpalaj multikonta i jedziesz z tematem, każdy herb na wagę złota:D

1

Anglia przegrała bo nie klękała.
Mieli gdzieś los czarnoskórych i nie poszanowali Floyda.
Bardzo brzydko się zachowali i zapłacili za to.

5

@Barca1992 Wow
Widzę że młody już na poziomie bramkarza Portugalii.

2

Dla mnie karny.
Popchnięcie ewidentne.

1

Magłaja TOP krycie

0

Czuameni był TOP ale teraz FLOP.

0

@Kgorecki2500 Tam nie było żadnego uderzenia w szyję tylko atak na nogi.



3

@Awtameok_Klana Tak napewno.
Jeszcze cię ta Argentyna boli?

0

@Kgorecki2500 Ja tam oglądam Anglia-Francja nie wiem jak ty.
Oglądnij sobie kilka powtórek.
Kane miał nogi przed polem karnym a Francuz wjechał mu w nogi właśnie.

2

Wy naprawdę nie umiecie używać oczu?
Zachaczony był ale wyraźnie przed polem karnym.

6

Faul był ale poza polem karnym.

1

Faul był ewidentnie.
Ale czy w polu karnym?

3

Ładna bramka ale strzelił to madryciak więc brzydka.

6

Piękna bramka, praktycznie ze stojącej piłki.

1

@takisobiektos W łyżwiarstwie figurowym dostał by piękną ocenę za ten obrót l.

3

Francuzów nie lubię ale Angoli jeszcze bardziej.
Szkoda że nie mogą odpaść dwa zespoły ( w sumie to mogą ale w kuriozalnych okolicznościach)

0

Nieważne.
Ważne że Ronaldo rozegrał fenomalny mundial i pokazał kto jest najlepszy.

0

Tfu na Bruno.
Żałosna symulka,powinna być żółta kartka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?