Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Terrorysta z Rosario chciał zabić Livakovica.
0
Tak to się robi!!!!!
1
Vamos Argentyna!!!!!
4
Messi chyba jednak da radę.
1
Aj aj aj spóźnię na mecz 10 minut.
Argentyno wybaczysz mi?
0
@barcu$ Ale czy Magłaja gra z kontuzją jak Portugalczyk?
2
@MesQueUnClub_87 Przeczytałem to głosem Andrzejka.
Złoto.
4
Jak na moje to Atletico powinno zrobić wszystko by ściągnąć Enrique.
Trzymanie nadal Simeone to tylko pogłębianie kryzysu.
Myślę że aktualnie nie ma nikogo lepszego kogoś kto sprawnie i w stosunkowo krótkim czasie zmieni styl tej drużyny.
Moim zdaniem by bardzo pasował bo Atletico ma graczy pod jego styl.
0
@michal26 Oczywiście.
2
@michal26 Na wyjściu Czyli na wtyczce która idzie z zasilacza do płyty głównej.
Powinno być tyle ile na jest napisane na zasilaczu.
1
@tomek8756 Ciepła zupa i kromka chleba to powinnien być max.
Polaków się truje w szpitalach obrzydliwym i drogim jedzeniem.
Pomagać można a nawet trzeba ale tylko niezbędne minimum do przeżycia, dzięki takiemu sposobowi więcej osób skorzysta.
7
Nie dziwię się że Argentyńczycy dali upust emocjom.
van Gaal jest uprzedzony do nich i to mocno.
Jedynie nie pochwalam zachowania Paredesa to było idiotyczne i niepotrzebne.
Tu macie fajny artykuł o przygodach Argentyńczyków z Holendrem.
https://www.meczyki.pl/newsy/o-to-chodzilo-messiemu-tak-van-gaal-wojowal-z-argentynczykami-on-ich-upokarzal-oni-go-nienawidzili/202107-n
Ogólnie to lubię jak piłkarze i trenerzy wbijają sobie "szpileczki",bez buractwa i chamstwa , nienawidzę jak na boisku piłkarze dają upust emocjom przez brutalne faule.
Dodaje to sporo emocji i zawsze jest to częścią gry nawet na podwórku czy w szkole na w-f tak było.
1
@AFA90 Oczywiście że możesz.
Odpalaj multikonta i jedziesz z tematem, każdy herb na wagę złota:D
1
Anglia przegrała bo nie klękała.
Mieli gdzieś los czarnoskórych i nie poszanowali Floyda.
Bardzo brzydko się zachowali i zapłacili za to.
5
@Barca1992 Wow
Widzę że młody już na poziomie bramkarza Portugalii.
2
Dla mnie karny.
Popchnięcie ewidentne.
1
Magłaja TOP krycie
0
Czuameni był TOP ale teraz FLOP.
0
@Kgorecki2500 Tam nie było żadnego uderzenia w szyję tylko atak na nogi.
3
@Awtameok_Klana Tak napewno.
Jeszcze cię ta Argentyna boli?
0
@Kgorecki2500 Ja tam oglądam Anglia-Francja nie wiem jak ty.
Oglądnij sobie kilka powtórek.
Kane miał nogi przed polem karnym a Francuz wjechał mu w nogi właśnie.
2
Wy naprawdę nie umiecie używać oczu?
Zachaczony był ale wyraźnie przed polem karnym.
6
Faul był ale poza polem karnym.
1
Faul był ewidentnie.
Ale czy w polu karnym?
3
Ładna bramka ale strzelił to madryciak więc brzydka.
6
Piękna bramka, praktycznie ze stojącej piłki.
1
@takisobiektos W łyżwiarstwie figurowym dostał by piękną ocenę za ten obrót l.
3
Francuzów nie lubię ale Angoli jeszcze bardziej.
Szkoda że nie mogą odpaść dwa zespoły ( w sumie to mogą ale w kuriozalnych okolicznościach)
0
Nieważne.
Ważne że Ronaldo rozegrał fenomalny mundial i pokazał kto jest najlepszy.
0
Tfu na Bruno.
Żałosna symulka,powinna być żółta kartka.