Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czesiu Michniewicz
Żoga Bonito
1
Bardzo szkoda tego meczu z Arabią.
Argentyna już by pobiła rekord Włochów meczów bez porażki.
Chociaż taki zimny prysznic czasami jest przydatny.
Moim zdaniem lepiej przegrać pierwszy mecz w grupie niż ostatni.
12
Podolinski:
"Argentyna to najbardziej zbilansowany i najbardziej dojrzały zespół tych mistrzostw
Grają bez błysku ale bardzo wyrafinowanie"
Akurat tu muszę z nim zgodzić
2
Jak na razie zacięta walka o króla strzelców Mundialu.
14 zawodników po 2 gole
6 zawodników po 3 gole.
4
Dzisiaj faworyci nie zawiedli więc jutro będą na pewno jakieś niespodzianki!!!
Myślę że Francja zaskoczy i jakoś pokonają Polskę.
1
@PatrychoO" Gdy Lautaro zmarnował kolejną setkę"
0
@BorzyKrzys To może minutę wcześniej.
10
Lautaro & Lukaku
Mają największy współczynnik xD na tym Mundialu!!!
[Rzeźnicy Kartomanii]
2
Lautaro uwalił mi kupon, brakło mi jednej bramki Argentyny tylko.
Nie nazywajcie go plackiem bo przez ostatnie dwa lata to był jeden z najważniejszych piłkarzy w tej kadrze.
Jak na razie słabo ale może się odblokuje,bo robi wszystko świetnie aż do strzału.
2
Skandaliczne zachowanie Marciniaka.
30 sekund przed golem Australii powinnien dać ewidentną drugą żółtą kartkę zawodnikowi Australii po zagraniu nakładką.
Argentyna dała tylko dwie sytuacje Australii a straciła gola z ogromnego przypadku i błędu Marciniaka.
Lautaro za Scaloniego to naprawdę był świetny Napastnik a na tej imprezie strasznie nieskuteczny.
3
Leo zawodnikiem Meczu!!!!
5
GOAT!!!!!
Lautaro proszę nie zamieniaj się w Higuaina
1
Ronaldo jak tam?
Skąd to zwątpienie?
1
Ja się dziwię czemu Lautaro nie trafia a mi został przecież na kuponie over 2.5 Argentyny
1
2014 Higuain
2022 Lautaro
0
@DCHX Jak na razie to nic nie zrobili poza jednym rajdem.
Bramka dosłownie z dupy.
4
30 sekund wcześniej Australia powinna stracić jednego zawodnika a teraz strzelili gola.
0
Ależ przypadek
Rykoszet okropny.
1
Marciniak odklejony.
To powinna być druga żółta.
1
Czemu z tego nie było gola????????
Szkoda
0
Argentyna specjalnie dawała rozgrywać bramkarzowi w pierwszej połowie by w jednej akcji zaskoczyć.
Taktyka TOP!
3
Dybala na rozgrzewce!!!
3
Argentyna nie pressuje podobno?????
To jak to się stało???
2
@fart No chyba Australia xD
0
@maciejsonFCB elektryczny? Nie popełnil żadnego błędu,czasami wybijał nie potrzebnie.
0
W ataku Argentynie średnio idzie ale Australia broni całą drużyną.
Argentyna broni genialnie i jak to mówią turnieje wygrywa się obroną.
5
Na pewno to była Argentyna która nie chce popełnić błędu.
Świetna w defensywie ale w ataku na stojąco.
Rozłożenie odpowiednio sił na tym mundialu jest bardzo ważne.
Jak wygrają to będą mieć znacznie więcej sił na następne spotkania gdzie czekają trudniejsi rywale.
Było widać irytację Leo gdy zaczynał pressing a drużyna odpowiednio nie podążyła.
Kilka drobnych poprawek w przerwie i może to wyglądać znacznie lepiej.
Vamos Argentyna!!!
1
@Joe_Pesci Alba to jeden z naszych najlepszych transferów, kosztował marne grosze a grał na najwyższym poziomie przez grube lata.
2
Czyli ponad jeden udziału przy golu na mecz,totalny kosmos patrząc na to że tych jest już tysiąc.
3
Jestem mocnym przeciwnikiem tego by kupować graczy którzy są rewelacją Euro lub Mundialu.
Dumfries miał świetne Euro i dobre wejście do Interu a potem totalnie znikł, na tym mundialu grał bardzo przeciętnie aż do dzisiaj.
Było wiele takich perełek jak np. Renato Sanchez czy nawet James Rodriguez.
Błysnęli w rozgrywkach międzynarodowych a potem wpadli w przeciętność.
Tacy zawodnicy też sporo więcej kosztują.