Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Kolejna beznadziejna strata Lewego.
3
Lewy by tak zrobił?
Mbappe już jest lepszym piłkarzem niż Lewy w prime.
0
No fajnie bo na kuponie miałem Francję z handi -2
1
Dembele zrobił robotę.
1
Hahahahahaba
Membappe w formie jak widać.
14
Lewy drze ryja na kolegę a sam jest najgorszy na Boisku.
4
Laporta miał rację.
Dembele jest lepszy od Mbappe.
0
@Pawlak1992 Jakbyś ogarniał to Var nie może interweniować w takich sytuacjach.
Oczywiście to błąd sędziego l.
0
@Firestone Już żadnego, jeden wystarczy.
Po za tym nie będę ci się tłumaczył ,ty potrafisz tylko wyzywać piłkarzy bez żadnych argumentów.
0
@bluu Milika bym dał, przynajmniej by w rozegraniu coś dał.
0
@VegetaPolska Tak.
6
Tak na poważnie to Lewandowski jest do zmiany.
Nic nie daje zespołowi,nie potrafi się zastawić, mało widoczny a gdy się pojawiał to podejmował bardzo złe decyzje a zagrania miał bardzo niecelne
0
@draxidox Ekspert na którego nie zasługujemy.
17
Przynajmniej coś w końcu gramy.
Wolę by tak przegrali niż oglądać taki paździerz jak w poprzednich meczach.
Tak jak pisałem przed meczem trzeba wyjść odważnie bo inaczej nie było by żadnych szans.
5
Kounde oddaje swoje złoto by przekupić Polaków aby ich nie ośmieszyli.
3
Zielu prosto w środek.
Tragedia....
0
Lewy do zmiany, wolałbym grać Milikiem który coś potrafi rozegrać.
2
Mam nadzieję że Lewy nie będzie tego strzelał.
On ma bardzo słabe wolne.
Zielu bierz piłkę.
0
Dembele co patelnie wyłożył.
Giroud parodia xD
0
Dembele> Mekambe
5
Lewy jest beznadziejny na tym Mundialu.
2
Po co on to strzelał?????
Mieliśmy 3vs3 i sporo miejsca.
7
Po co ten Lewandowski bierze się za rozegranie???
Często te zagrania są bardzo niecelnez w Barcelonie jest podobnie.
Naoglądał się Messiego.
2
Dembele jak na razie najbardziej aktywny.
1
Polska by miała szansę jakby postawili autobus i grali bardzo dobrze w obronie.
Niestety oni tego nawet nie potrafią co potwierdza ilość sytuacji naszych dotychczasowych rywali.
Moim zdaniem powinniśmy wyjść bardzo agresywnie pressingiem i ofensywnie, modlić się o dobrą dyspozycję Szczęsnego i nieskuteczność przeciwnika.
1
@jedrek7000 Kupon robiłem w punkcie STS bo akurat przechodziłem a teraz patrzę na apce Fortuny i jest już kurs 3.65
Oczywiście tu chodzi o wygraną Francji z handi -2
1
Dzisiaj wchodzę agresywnie.
Francja z handi 0:2 kurs 3.3
Plus do tego Wygrana Senegalu i over 3.5 kurs 48
Pewniaczki na dziś :D
3
@MESSIah16 Faktycznie nie zauważyłem że już dziesięć po północy :D
7
@Deviler Nawet jak przeszło to Zielińskiemu przez myśl to nie powinnien tego wygadywać publicznie
Wstyd że profesjonaliście na takim poziomie rodzą się takie pomysły.
5
Myślę że dziś Polska da radę.
Wojtuś coś wybroni
Zielu poprosi przeciwników żeby aż tak dobrze nie grali
Czesiu zadzwoni gdzie trzeba i będzie nie najgorzej