4

Kolejna beznadziejna strata Lewego.

3

Lewy by tak zrobił?
Mbappe już jest lepszym piłkarzem niż Lewy w prime.

0

No fajnie bo na kuponie miałem Francję z handi -2

1

Dembele zrobił robotę.

1

Hahahahahaba
Membappe w formie jak widać.

14

Lewy drze ryja na kolegę a sam jest najgorszy na Boisku.

4

Laporta miał rację.
Dembele jest lepszy od Mbappe.

0

@Pawlak1992 Jakbyś ogarniał to Var nie może interweniować w takich sytuacjach.
Oczywiście to błąd sędziego l.

0

@Firestone Już żadnego, jeden wystarczy.
Po za tym nie będę ci się tłumaczył ,ty potrafisz tylko wyzywać piłkarzy bez żadnych argumentów.

0

@bluu Milika bym dał, przynajmniej by w rozegraniu coś dał.

0

6

Tak na poważnie to Lewandowski jest do zmiany.
Nic nie daje zespołowi,nie potrafi się zastawić, mało widoczny a gdy się pojawiał to podejmował bardzo złe decyzje a zagrania miał bardzo niecelne

0

@draxidox Ekspert na którego nie zasługujemy.

17

Przynajmniej coś w końcu gramy.
Wolę by tak przegrali niż oglądać taki paździerz jak w poprzednich meczach.

Tak jak pisałem przed meczem trzeba wyjść odważnie bo inaczej nie było by żadnych szans.

5

Kounde oddaje swoje złoto by przekupić Polaków aby ich nie ośmieszyli.

3

Zielu prosto w środek.
Tragedia....

0

Lewy do zmiany, wolałbym grać Milikiem który coś potrafi rozegrać.

2

Mam nadzieję że Lewy nie będzie tego strzelał.
On ma bardzo słabe wolne.
Zielu bierz piłkę.

0

Dembele co patelnie wyłożył.
Giroud parodia xD

0

Dembele> Mekambe

5

Lewy jest beznadziejny na tym Mundialu.

2

Po co on to strzelał?????
Mieliśmy 3vs3 i sporo miejsca.

7

Po co ten Lewandowski bierze się za rozegranie???
Często te zagrania są bardzo niecelnez w Barcelonie jest podobnie.
Naoglądał się Messiego.

2

Dembele jak na razie najbardziej aktywny.

1

Polska by miała szansę jakby postawili autobus i grali bardzo dobrze w obronie.
Niestety oni tego nawet nie potrafią co potwierdza ilość sytuacji naszych dotychczasowych rywali.
Moim zdaniem powinniśmy wyjść bardzo agresywnie pressingiem i ofensywnie, modlić się o dobrą dyspozycję Szczęsnego i nieskuteczność przeciwnika.

1

@jedrek7000 Kupon robiłem w punkcie STS bo akurat przechodziłem a teraz patrzę na apce Fortuny i jest już kurs 3.65
Oczywiście tu chodzi o wygraną Francji z handi -2

1

Dzisiaj wchodzę agresywnie.
Francja z handi 0:2 kurs 3.3
Plus do tego Wygrana Senegalu i over 3.5 kurs 48
Pewniaczki na dziś :D

3

@MESSIah16 Faktycznie nie zauważyłem że już dziesięć po północy :D

7

@Deviler Nawet jak przeszło to Zielińskiemu przez myśl to nie powinnien tego wygadywać publicznie
Wstyd że profesjonaliście na takim poziomie rodzą się takie pomysły.

5

Myślę że dziś Polska da radę.
Wojtuś coś wybroni
Zielu poprosi przeciwników żeby aż tak dobrze nie grali
Czesiu zadzwoni gdzie trzeba i będzie nie najgorzej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?