Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Olivier Giroud po finale dla francuskiej telewizji
"Nie wiem kto pozwolił mu (Szymonowi Marciniakowi) sędziować ten mecz. On nie zna się kompletnie na piłce i okradł nas z dwóch bramek."
Hahaha co za dzban.
Poziom ten sam co Bruno
0
Leooooo leoooooo Leooooo!!!!
3
LIONEL MESSI GOAT!!
Najlepszy piłkarz turnieju w wieku 35 lat.
Cieszę się że urodziłem się we właściwym czasie by móc oglądać jego geniusz.
4
Enzo najlepszy młody piłkarz!!!!
2
Messi na tym Mundialu wykorzystał 6/7 rzutów karnych, dał radę psychicznie.
5
Prawie na zawał padłem po bramce na 2-2
10
Leo Messiego- Mistrz wszechświatów
17
Co ma Messi a nie ma Cristiano Ronaldo????
Klubu
:D
2
Dawno nie byłem aż tak szczęśliwy z powodu piłki.
Dziękuję Leo, dziękuję Argentyno.
2
@masq Messi to GOAT czy jeszcze musi trzy razy obronić MŚ???
3
Madryciak nie strzela!!!!!
0
@Piorun Jedna dodatkowa w dogrywce.
1
Proszę Argentyno zrób to!!!!!
0
Przecież to było bardzo blisko
0
@Explode nie było.
0
Messi tak jest!!!!!
6
Ogarnijcie się
Lautaro w tej drugiej sytuacji miał bardzo trudno
Szkoda tej pierwszej ale w podstawowym czasie gry Argentyna też mogła strzelić na 3:0.
10
Liczba Higuinów musi się zgadzać.
Otamendi jedna sytuacja i Francja wróciła.
2
Futbol jest niesprawiedliwy.
0
Otamendi dał się ograć.
1
Dawać Lautaro, dał bardzo dobrą zmianę z Holandią i tak jak pisałem rano że śniło mi się że dziś strzeli.
Alvarez zmęczony już po bardzo dobrym meczu.
3
Mbappe schowany do kieszeni.
1
70 minuta i Francja bez celnego strzału.
Scaloni zniszczył taktycznie trenera Francji.
0
@Encore chodzi mi o rozegranie stricte piłkarskie nie o rozgrywany mecz.
Tak Di Maria MVP póki co.
1
Di Maria kozak totalny.
Schodzi bo pewnie też nie jest gotowy na 90 minut a też Scaloni chce zabezpieczyć lewą stronę Bardziej.
4
Messi rozgrywa na poziomie niedostępnym dla innych.
2
De Paul przepuszczenie jak Suarez za najlepszych lat.
0
Terrorysta z Paryża już się denerwuje.
5
Xavi out Scaloni in
W pakiecie z Enzo,De Paulem i oczywiście Messim
:)
5
Jakby nie Szczęsny to Leo miałby bramkę w każdym meczu.
KOSMOS