5

Olivier Giroud po finale dla francuskiej telewizji
"Nie wiem kto pozwolił mu (Szymonowi Marciniakowi) sędziować ten mecz. On nie zna się kompletnie na piłce i okradł nas z dwóch bramek."
Hahaha co za dzban.
Poziom ten sam co Bruno

0

Leooooo leoooooo Leooooo!!!!

3

LIONEL MESSI GOAT!!
Najlepszy piłkarz turnieju w wieku 35 lat.
Cieszę się że urodziłem się we właściwym czasie by móc oglądać jego geniusz.

4

Enzo najlepszy młody piłkarz!!!!

2

Messi na tym Mundialu wykorzystał 6/7 rzutów karnych, dał radę psychicznie.

5

Prawie na zawał padłem po bramce na 2-2

10

Leo Messiego- Mistrz wszechświatów

17

Co ma Messi a nie ma Cristiano Ronaldo????


Klubu
:D

2

Dawno nie byłem aż tak szczęśliwy z powodu piłki.
Dziękuję Leo, dziękuję Argentyno.

2

@masq Messi to GOAT czy jeszcze musi trzy razy obronić MŚ???

3

Madryciak nie strzela!!!!!

0

@Piorun Jedna dodatkowa w dogrywce.

1

Proszę Argentyno zrób to!!!!!

0

Przecież to było bardzo blisko

0

@Explode nie było.

0

Messi tak jest!!!!!

6

Ogarnijcie się
Lautaro w tej drugiej sytuacji miał bardzo trudno
Szkoda tej pierwszej ale w podstawowym czasie gry Argentyna też mogła strzelić na 3:0.

10

Liczba Higuinów musi się zgadzać.
Otamendi jedna sytuacja i Francja wróciła.

2

Futbol jest niesprawiedliwy.

0

Otamendi dał się ograć.

1

Dawać Lautaro, dał bardzo dobrą zmianę z Holandią i tak jak pisałem rano że śniło mi się że dziś strzeli.
Alvarez zmęczony już po bardzo dobrym meczu.

3

Mbappe schowany do kieszeni.

1

70 minuta i Francja bez celnego strzału.
Scaloni zniszczył taktycznie trenera Francji.

0

@Encore chodzi mi o rozegranie stricte piłkarskie nie o rozgrywany mecz.
Tak Di Maria MVP póki co.

1

Di Maria kozak totalny.
Schodzi bo pewnie też nie jest gotowy na 90 minut a też Scaloni chce zabezpieczyć lewą stronę Bardziej.

4

Messi rozgrywa na poziomie niedostępnym dla innych.

2

De Paul przepuszczenie jak Suarez za najlepszych lat.

0

Terrorysta z Paryża już się denerwuje.

5

Xavi out Scaloni in
W pakiecie z Enzo,De Paulem i oczywiście Messim
:)

5

Jakby nie Szczęsny to Leo miałby bramkę w każdym meczu.
KOSMOS

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?