Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Całkiem zapomniałem że Real gra a tu już prawie 80 min i 0:0, zajebiście.
Jak grają jedni i drudzy??
0
@Faro @Katalończyk 99
Obaj nie macie racji.
W Barcelonie była ogromna konkurencja i najlepsi pomocnicy świata.
Thiago potrzebował odejścia by się rozwijać a Barcelona mogła go oddać ponieważ tak jak wyżej napisałem nie był potrzebny, był potrzebny ale kilka lat później.
Nikt nikogo nie olał.
2
Jakby nie było Mundialu to nawet komitet rozgrywek nie zdążył by odrzucić pierwszej apelacji a Lewy już by kończył te 3 mecze zawieszenia.
6
To też jest zabawne że minęło dwa miesiące od meczu z Osasuną a oni podejmują decyzję dzień przed meczem.
Totalny burdel w lidze, w trybunale arbitrażowym i w dodatkowo w sądzie cywilnym.
10
Jak na moje to Lewandowski powinnien pauzować z Espanyolem bo zawsze po czerwonej jest jeden mecz zawieszenia.
Przedmiotem dyskusji powinny być tylko pozostałe dwa mecze zawieszenia ponieważ Barcelona odwoływała się tłumacząc że gest Lewandowskiego nie był w stronę sędziego a za to dostał dodatkowo dwa mecze pauzy.
Decyzja bardzo dziwna i moim zdaniem np. Espanyol może czuć się oburzony.
1
Byłem chwilę odcięty od internetu a tu taka informacja.
Niby człowiek wiedział że to się stanie ale jednak zaskoczenie że to już.
Szkoda bo odchodzi w krótkim okresie kolejna po Maradonie wielka Ikona tego sportu.
Pele na swój czas był wybitnym piłkarzem ale wątpię by w tych czasach był aż tak dobry, ponieważ pilka stała się o wiele trudniejsza, wymagająca i każdy szczegół się liczy.
Może jakby był szkolony w tych czasach to też by był wielki ale już się tego nie dowiemy.
Niech spoczywa w spokoju.
4
@jeyx77x Mimo że uważam Enzo za ogromny talent i byłby idealnym piłkarzem dla nas to 120mln bym nie dał.
Może 60-70mln ale tak to za duże ryzyko.
1
Ewidentnie za duży wiatr aż 0.5m/s :D
14
@koziar Walczysz z tezą którą sam sobie wymyśliłeś i niestety przegrywasz.
16
@koziar No nie do końca,bo @MesQueUnClub96 przytoczył wszystkie mundiale a nie jeden.
Messi strzelał dużo pięknych bramek na Mundialach.
A tych bramek co pamiętam;
przeciwko Meksykowi na tym Mundialu, Nigerii kiedy przyjął genialnie kolanem,z wolnego z Nigerią,z Iranem z dystansu,z Bośnią po pięknym rajdzie,
Jeśli oceniamy wartość piłkarza z o też trzeba patrzeć jak strzela bo łatwiej jest strzelić z dwóch metrów czy z karnego niż po indywidualnym rajdzie lub strzale z dystansu.
4
Właśnie teraz obejrzałem tą symulke Neymara,to jest obrzydliwe i żałosne. Mundial minął i Brazol już ma gdzieś granie,bo chyba nie myślicie że nie zrobił tego specjalnie?
Sylwester się zbliża i melanż trzeba zrobić.
Ogromne brawa dla sędziego że dał kartkę za symulke i to jeszcze drugą żółtą.
4
@Emhyr Leo pewnie dostał takich wiadomości mnóstwo.
Sam Pedri powiedział że jeszcze nie gratulował Leo bo wiadomość by zniknęła w tłumie innych i woli chwilę poczekać l.
9
Oby nie, chyba że za darmo z bardzo niską pensją jak mu umowa się skończy
Moim zdaniem to kolejny zawodnik gdzie niewiadomo jaka jest jego pozycja i na dodatek nie jakiś wybitny
Już Ferran będzie znacznie lepszy jeśli będzie w formie.
1
@koziar Niestety nie, dopiero wraca do treningów 3 stycznia.
1
Dopiero sobie przypomniałem że naszym przeciwnikiem w LE jest MU :D
2
@goldensun Dużo piłkarzy to potrafi u nas ale tego nie robią nie wiedząc czemu.
Mam dużo o to żalu do Pedriego i Gaviego, naprawdę świetnie potrafią minąć rywala ale moim zdaniem za rzadko to się dzieje.
38
Messiiiii ale Pięknie! ślicznie! Delikatnie! Technicznie!
Z maestrią...
0
@Kubsoleon Cola, słodycze, czy nawet drożdżówki też nie są zdrowe w nadmiarze i to bardzo.
I co rodzice mają kaganiec założyć czy też chcesz by i na to zakaz nałożyli?
Dziecko też ma swój rozum i jak rodzic mu uświadomi pewne rzeczy to nie widzę żadnego problemy a jak nie to NIC nie da się z tym zrobić bo jak dziecko będzie chciało się napić to i tak to zrobi i żaden zakaz tego nie zmieni
1
@Martwy Nie ma według mnie jednego najlepszego.
Warto grać na różnych i łapać jak najwięcej fajnych promocji.
5
@Emhyr A co ci do tego czy ktoś to pije czy nie?
Każdy ma własny rozum a czy dzieci to piją to wyłącznie sprawa rodziców.
Zakażmy wszystkiego bo wszystko w nadmiernych ilościach szkodzi.
1
To że Nunez jest do bólu nieskuteczny to jest fakt ale pisanie że gość jest plackiem, nieudacznikiem, przereklamowany i Liverpool wyrzucił 100 baniek w błoto jest żenujące.
To nie kwestia tego że przeniósł się do znacznie lepszej ligi bo znajduje się w tych samych sytuacjach strzeleckich a nawet łatwiejszych co w Benfice.
Darwin miał najlepszą skuteczność na świecie w top 5 ligach.
Moim zdaniem w końcu coś zaskoczy i zacznie strzelać seryjnie. Oczywiście może się tak zdarzyć że gościu nigdy nie wypali ale ocenianie tego po tak krótkim czasie w nowym klubie jest zabawne.
5
@Faro Przecież Kros to zupełnie inny typ pilkarza i inna pozycja.
Zawodnicy do całkowicie innego systemu grania.
1
@Kgorecki2500 Ja już na Totki nie stawiam, za dużo kuponów to badziewie mi uwaliło.
1
Dzisiaj klasycznie, brakło dwóch minut i dwa kupony by weszły. Everton dał ciała po całości.
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMzYwNTE4OTIwMDrg5-CWAy9yUP7vdPc%3D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMzYwNTE1NzkwMDo3epojlHVE0sqL9Qc%3D
0
@Emhyr No masz rację ale on dopiero ma 22 lata i niedawno jeszcze grał w lidze Argentyńskiej.
Moim zdaniem materiał na genialnego i wszechstronnego napastnika ale jeszcze długa droga przed nim.
Nie zmienia to faktu że na mundialu był w formie najlepszych napastników.
0
@tristan87 Haaland z tej trójki jest najbardziej ograniczony.
Mbappe potrafi grać na 9 ale nie aż tak genialnie jak na skrzydle l.
Alvarez gra wszędzie dobrze, skrzydło, fałszywa 9, środkowy napastnik i pewnie na 10 też dałby radę.
Myślę że jak Argentyńczyk wskoczy jeszcze na wyższy poziom to Haaland może mieć lekkie problemy.
Wiemy jakich zawodników woli Guardiola.
2
Jutgla z golem,tym razem z karnego.
W lidze ma już 8 bramek i 4 asysty.
0
@DonMatteo901 Marnował ogromny potencjał ofensywny i nie umiał dobrze ustawić całego zespołu.
On powinnien wylecieć za nim przegrał w LM.
22
Mój dziadek:"Ile pięter ma pałac kultury"
Mój ojciec:"Ma 36 pięter"
Mój dziadek:"Chyba cię pojebało,ma 33 piętra"
xD
2
Historie mojego dziadka jak już sobie trochę wypijemy to czyste złoto.
Jeszcze jak zaczyna się kłócić z moim ojcem to padam ze śmiechu,tym razem kłócą się kogo auto ma lepsze kopyto xD