5

Zasłużone czerwo dla obydwóch panów.

3

Była kolejna okazja by podać prostopadłą.
Pedri hamulcowy

0

Ja to widzę tak.
Busqets schodzi, wchodzi Ferran albo Raphinhia i wracamy do 4-3-3.

1

Pedri prócz jednego świetnego rajdu to dużo złych decyzji i zmarnowana setka.

1

@sevs W takim razie jak określisz grę Atletico??

0

@Grruber To powinno być 2:0

0

Pedri szybciej !!!!!!

0

WHO needs Lewandowski?

1

Dembele GOAT !
piękna akcja Pedriego.
Jak Iniesta za najlepszych lat.

1

Araujo zaatakował głową buta przeciwnika :D

0

Drugi dzień z rzędu jedna brameczka zdecydowała :(
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIzMDA4NDcyMDQwNDpQPfjz749Rjzbwlpw%3D

3

No nie wierzę,ostatnio Everton stracił w ostatniej minucie bramkę zawalając mi kupon a dzisiaj Mallorca strzeliła w ostatniej akcji i to samo.
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIzMDA3NDc5MjUwMTreXdDcSEkd02zNEh4%3D

1

@Stagiryta Nie absolutnie, Dembele jest jaki jest ale pogra jeszcze troszkę u nas a Brazol już nie myśli o piłce.
Fati to inna bajka, trzeba mu dać jeszcze czas bo to młody chłopak z talentem a myślę że w końcu wróci na swój poziomi.
Jedynie Messi niech wróci bez odejścia żadnego naszego zawodnika.

3

Mallorca strzela w ostatniej akcji na 1:0
To było oczywiste bo miałem remis na kuponie.

0

To jest skandal że nie wygrałem.
Powinniście tylko na mnie głosować.
I nie przyjmuję tych głupich wyjaśnień że nie byłem nawet nominowany.

4

@Danny Gaucho Gratulacje!
Tyle ile włożyłeś w łapówki to jest to w 100% zasłużone zwycięstwo.

1

Danjuma powinnien to podać.
Co za egoista
Ale to nie ważne bo Real Traci 3pkt!!!!
Brawo Setien!
Pięknie się jego drużynę oglądało.

1

@Pitinho Tak doliczone prawidłowo.

3

@okiemtypera_lucaxx95 Przecież kolega się pyta normalnie, pewnie meczu nie ogląda.Czytaj z większym zrozumieniem.

4

Rudiger padł po pchnięciu pięścią po kilku sekundach.
Żałosne

0

Pechowa ręką która tak naprawdę nie zmieniła toru lotu piłki ale to jest karny.
Może jakby Vini zagrał najpierw głową to być może nie było by karnego.

0

Benzema król który powrócił nie trafia z metra xD

1

I znowu La Rambla została wyjaśniona.
Setien jechany tu był po całości jak przejął Villareal i po pierwszych meczach notował same porażki.
Ostatnio wygrali z Valencią a teraz genialnie wyglądają przeciwko Realowi.

Tak jak kiedyś pisałem Setien to bardzo dobry trener który sobie nie poradził na najwyższym poziomie szczególnie mentalnie ale takie ekipy jak Betis Villareal może prowadzić z dobrym skutkiem.

3

@Cule1234 xD
Tak na pewno piłkarze dostali zakaz i się grzecznie dostosowali do tego absurdu.
A jakby złamali ten zakaz to co by im zrobili?

0

Wam też tak laguje Rambla w wersji mobilnej?

1

@norbi77 Ja wiedziałem że w tych programach są sami idioci ale nie że aż tak są tępi.

0

@siuuu No nie zawsze.
Są zakłady obejmujące 90 minut plus dogrywkę.

5

Mam wrażenie że niektórzy by chcieli tu aby Barcelona znowu straciła prowadzenie a najlepiej przegrała.
Przynajmniej śmiesznie by było hehe.

0

Fati ogólnie dobre wejście.
Oby ten gol go jakoś pchnął ku lepszemu.

1

Ciekawe kiedy wyrównają xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?