0

@Emhyr Prostsze jak dzisiaj?
Niezły kabaret.
Dzisiaj miał sytuację przodem do bramki i też nie trafił.
A przy golu też szczęśliwie dostał drugą szansę bo pierwszy strzał był nieudany a też był przodem do bramki więc kłamiesz albo masz klapki na oczach.

5

Znowu De Jong gra znacznie lepiej gdy nie ma koło siebie Busqetsa i cały zespół gra jakby płynniej.

0

@Emhyr Ostatnio pisałeś że gdyby Lewy grał za Fatiego przeciwko Atletico to po pierwszej połowie byłoby po meczu.

Dzisiaj nadal tak twierdzisz?

3

@MesQueUnClub96 Skończ go bronić.
Co zrobił dobrego przed bramką???
Dosłownie NIC.
Psuł Tylko akcje.

3

@DonMatteo901 Przy tylu sytuacjach to średniacy z La Ligi by coś trafili.
To był obowiązek coś wykorzystać l.

3

Lewy znowu okradł Dembele z asysty bo zagrał na dwa razy

0

Stegen wybitny refleks.
Brawo!

0

@ef Najpierw poczytaj o tej technologii a potem pisz głupoty.

0

Czubek buta xD jakieś 2-3 centy.
Szkoda ale spalony to spalony.

0

@MesQueUnClub96 To podobno jego wielki atut gra tyłem do bramki.
Po za tym tu zawiodłola podstawowa rzecz przyjęcie.

0

@MesQueUnClub96 I cyk znowu Lewy zmarnował dobrą sytuację l.

6

Dembele czaruje :)
Dzisiaj się wylosował ten dobry.

0

Jak to by powiedział mój wuefista z podstawówki i gimnazjum:
Lewy! Ruszasz się jakbyś miał gówno w majtkach!

30

Kosmiczne przyjęcie.


25

Przypominam
Za 10 minut gra Mistrz Świata i najlepszy zawodnik w historii piłki nożnej.

1

@HighestInTheRoom No właśnie.
Jakby nie dołożył od siebie to sędzia by to gwizdnął bo minął bramkarza i został zachaczony.

1

@MesQueUnClub96 No to jest paradoks.
Nie pochwalam takiego upadku ale moim zdaniem i tak by upadł ale zrobił to zbyt żałośnie.

0

@HighestInTheRoom kontakt był czy nie?
To że upadek był żałosny nic to nie zmienia.

0

Upadek teatralny ale zachaczony był
Według mnie karny.

1

@Cule1234 Szkoda że odszedł.
Widać że przeprowadzka do nas mu dużo dała i odżył.
Statystyki miał bardzo podobne do Lewego u nas przy takiej samej liczbie minut a przyszedł za darmo.

2

@michal26 Nie prawda,ja tu nawet ich nie porównuje, więc nie wciskaj mi nie moich słów.
Fati ma lata świetlne do Lewego.

Chodzi mi jedynie o to że sytuację Ansu nie były klarowne,moim zdaniem zrobił co mógł i Lewy zrobił by to samo.
Jedynie jakiś świetny drybler, który by np genialnie nawinął rywala by coś mógł zmienić.

6

@Emhyr Nie bronię Fatiego bo grał dziś słabo ale nie ze względu na te okazje.
Lewy miał jedną setkę z Espanyolem i ze trzy bardzo dobre sytuacje.

11

@Emhyr Tak samo jak z Espanyolem by te sytuacje wykorzystywał???
Fati miał trochę okazji ale wybitne one nie były, wszystko na styku i zawodnicy Atletico blokowali w ostatniej chwili pomimo że Ansu szybko się zbierał do strzałów.
Lewy w jego sytuacjach nic więcej by nie zrobił.

1

@agaFCB Tyle co piłek dzisiaj mógł posłać to aż się łapałem za głowę a często zatrzymywał akcję

Genialny rajd i świetnie się utrzymywał przy piłce ale jeśli on ma grać u nas pierwsze skrzypce w pomocy to musi grać te prostopadle a Dzisiaj tych okazji było sporo i to takich naprawdę prostych piłek do zagrania.

1

@michal26 To samo sobie pomyślałem podczas meczu o Christensenie.
Uważam że to nasz najlepszy transfer ostatniego okienka, za darmo a poziom bardzo wysoki l.

5

Najbardziej mnie dziś zirytowało:

Zdjęcie Frenkiego a nie Busqetsa .Holender grał słabo ale swoje najlepsze mecze w tym sezonie grał na pozycji Busiego.

Pedri hamulcowy który musi częściej grać prostopadłe piłki w sytuacjach oczywistych, dziś było tego sporo.

Wpuszczenie Kessiego który był znowu tragiczny w każdym elemencie.


3

@Kapitan hawk Póki co gra z Lewym lepiej nie wygląda.

5

Kessie w żadnym elemencie nie pokazał nawet średniego poziomu.
Aktualnie najgorszy zawodnik w kadrze.
Sprzedać i zapomnieć.
Transfer i tak na plus bo jeszcze prawdopodobnie zarobimy na nim.

0

Może było trochę braków ale za to było też trochę niedociągnięć.

2

Araujo to nasz najlepszy i najbardziej regularny zawodnik w naszej kadrze.
Nie zaprasza do dyskusji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?