Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja pier....
Może zacznijmy wymagać w końcu od piłkarzy a nie tylko od Xaviego??
Trener miał wejść i wykończyć te setki za nich???
Lewy z Espanyolem miał setkę i dwie doskonałe sytuację,Fati ,Dembele Raphinhia też mieli dobre okazję
W tym meczu to festiwal zmarnowanych setek , Dembele ma jedną bramkę a powinnien z zamkniętymi oczami mieć hattricka. Torres też miał ze dwie setki.
Do przerwy powinno być 4:0 i po sprawie.
Jakby strzelili chociaż połowę z tych okazji w dwóch meczach to Xavi byłby wychwalany.
1
Fati piękna piłka.
0
Dembele świetne wykończenie z zimną krwią.
Całkowite przeciwieństwo Dembele z poprzednich akcji w tym meczu.
1
@michal26 Dostał wolne tak samo jak Pedri.
1
To też wina Xaviego?????
Pewnie się takie głosy pojawią a Dembele z Torresem mieli już 5 setek.
1
@ParlesCuyol5 Tak jak z Espanyolem?
2
Dembele strzał jak z Liverpoolem
0
Bardzo fajna akcja, bardzo dynamiczna od pierwszego podania Busiego do ostatniego Alby.
Bez głupiego hamowania i klepania przed polem karnym.
0
@Kamiloza91 Zinchenko,Kvare
0
@LewoSkrzydlowy11 To w takim razie Lewandowski jest ruchliwy jak co?
0
@AdiKingu96 To oczywiste.
Jeśli Lewandowski dostaje mało piłek do wykończenia albo ich nie potrafi wykończyć tak jak z Espanyolem to jest bezużyteczny,po prostu piłkarz jednowymiarowy który jest genialnym napastnikiem jak drużynie po prostu idzie.
Depay potrafi dryblować, coś rozegrać i jest znacznie bardziej ruchliwy.
1
Arsenal Dzisiaj niszczy Newcastle 2:2
Mówię wam,nie kłamię.
1
@Kuba_1 Szansa zawsze jest ale bym powiedział że mizerna.
Barcelona by musiała wykonać jakikolwiek ruch a na to się nie zanosi, pewnie z braku kasy.
0
Nie jestem zwolennikiem wystawiania całej lub w większości jedenastki złożonej z zawodników rezerwowych czy zawodników naszych rezerw w meczach PK gdzie gramy z znacznie słabszymi rywalami
Jak dla mnie to powinnien być 1 zawodnik na każdą formacje ponieważ wtedy taki ktoś może pokazać swój potencjał wśród już zbudowanego zespołu gdzie wszystko funkcjonuje i jest odpowiednie zgranie.
Jak cała drużyna gra ze sobą pierwszy raz to ciężko moim o jakieś fajne drużynowe granie i można tylko pokazać indywidualne akcje.
Xavi powinnien powołać na ten mecz przynajmniej ze 4-5 młodzików i dać że dwóch do pierwszego składu.
Już nie musi być ten Yamal bo to jest bardzo młody chłopaczek ale ktoś musi być w drugim zespole który zasługuje na debiut w pierwszej ekipie.
7
@shahman Geniusz to mało powiedziane ale też warto zaznaczyć że miał do kogo te piłki zagrywać. Jak widać kilka zawodników na raz wychodziło do prostopadłych piłek a teraz często wszyscy stoją jak widły w gnoju.
Piękny zawodnik i piękna drużyna.
5
@Jarema2000 U @Luciano99 , tylko im nie zostawiaj auta tam bo chłopaki jego są po grubym sylwestrze i zamiast ci zamontować to ci zdemontują pozostałe.
45
Powitanie mistrza świata.
0
Leo wracaj co będziesz grał z tymi cieniasami.
U nas sam TOP,pograsz sobię z Ousmankiem,Torresikiem,Busim już o Roberto nie wspominając.
0
@LewoSkrzydlowy11 De Jong grał wyżej po wejściu Busqetsa czyli 30 minut a nie pół spotkania.
Jak wszedł Busi to moim zdaniem obniżył loty ale gra do 52 minuty była bardzo dobra.
Nie nie był spóźniony a kiedy krycie zgubił krycie? Ja sobie nowe przypominam.
Kilka razy przyspieszył grę.
Nie był to wybitny mecz ale to był nasz wczoraj najlepszy pomocnik.
10
@barcelonaLM Kuźwa jakbym słyszał swoją matkę.
A jakie to ma znaczenie że rok jest parzysty albo nieparzysty??
0
@Rust_Cohle Nunez się odpali i Liverpool bierze mistrza.
2
Taka jest prawda że najbardziej potrzebny tej drużynie jest nie kto inny jak Leo Messi.
W rozegraniu wygląda to bardzo słabo.
Jak na razie Pedri nie ciągnie tej gry.
Musi być ktoś kto będzie cały czas dawał jakieś konkrety.
Pedri moim zdaniem musi zrobić kolejny krok do przodu, oczywiście ma czas bo jest młody ale Barcelonie potrzebny jest taki zawodnik na już.
Hiszpan genialnie gra między liniami, utrzymuje się przy piłce, przewiduje grę ALE to powinno być TYLKO I WYŁĄCZNIE ułatwieniem dla niego zagrania prostopadłej piłki, dryblingu czy znalezieniu się w dobrej sytuacji bramkowej.
Bo co z tego że on wie co ma zrobić piłką przed podaniem czy znajdzie się idealnie między liniami jak nic z tego dalej nie wynika?
0
@pax To chyba inny mecz oglądaliśmy.
Frenkie przestał grać jak wszedł Busqets.
Holender bardzo dobrze grał w odbiorze i pod presją,kilka razy przyspieszał grę np. jak zagrywał piętką.
Najlepszy nasz pomocnik w tym meczu.
2
@Pawel13sz Myślę że to była też duża zasługa Suareza który odnajdował się w wielu miejscach i grał fenomalnie w rozegraniu.
Lewy tego nie potrafi co jest jego ogromną wadą.
0
@MesQueUnClub96 Uważam że Kounde i Christensen są lepszymi transferami.
Duńczyk przychodził za darmo a cały czas pokazuje wysoki poziom.
Kounde też gra bardzo dobrze, potrafi grać też na prawej stronie i co jest bardzo ważne jest młody i pogra u nas wiele lat a jak nie to odzyskamy część pieniędzy jak nie całość.
0
Lewandowski
1158 minut w Liga
13 bramek
4 asysty
Skuteczność strzałów 24%
Strzałów na mecz 3.7 celnych 2.0
Gole z karnych 0/1
Kluczowe podania na mecz 1.1
Aubameyang
1088 minut w La Liga
11 bramek
1 asysta
Skuteczność strzałów 30%
Strzałów na mecz 2.2 celnych 1.2
Karne 0/0
Kluczowe Podania na mecz 0,5
Jak ocenianie transfer Lewandowskiego po pół roku gry????
Auba wypada troszeczkę gorzej ale on przychodził za darmo i miał niską pensje,na dodatek później Barca na nim zarobiła.
Polak ma ogromną pensję,Barca zapłaciła 40mln.
Przychodził jako najlepszy napastnik na świecie a Gabończyk jako odpad z Arsenalu.
Statystyki tu naprawdę wiele mogą nam powiedzieć bo obaj panowie nic więcej w grze nie pokazują, typowi napastnicy.
Moim zdaniem jak na razie nie spełnia oczekiwań,nie byłem zwolennikiem jego transferu ale myślałem że te statystyki naprawdę będą lepsze.
Jestem ciekaw jak to będzie wyglądać po nowym roku.
Co myślicie?
Zapraszam do dyskusji.
1
W nagrodę za dzisiejszy mecz powinni powtórzyć finał MŚ i Lahoz powinnien to sędziować.
Piękne zawody sędziego.
0
@bronx Co???????
Lewy jeden z gorszych w dzisiejszym meczu.
Może zaczniemy od niego wymagać coś a nie wiecznie go tłumaczyć????
0
Jak dla mnie to Xavi jest mało co winny.
Taktycznie było bardzo dobrze, pełna kontrola, mieliśmy sporo sytuacji.
Piłkarze już byli myślami na sylwestrze.
Nie było zaangażowania i chęci zdobycia drugiej bramki.
Słaby Lewy, tragiczny Fati.
Pomoc bezproduktywna.
0
Lewy był bardziej widoczny niż w niektórych poprzednich meczach ale i tak gość jest niewidoczny.Jeszcze setka zmarnowana.
Dembele nie wiadomo w co gra a Ferran bezpłciowy.
Pedri mało konkretów a Frenkie znikł po wejściu Busqetsa.
Przegraliśmy wygranym mecz.
A Lahoz to skończony debil.