2

Pedri oprócz bramki to słabo dzisiaj.
Bardzo dużo niedokładności.

8

W pierwszym momencie myślałem że Raphinhia bardzo zepsuł to podanie ale jednak zagrał idealnie

1

@Pawel13sz No tak ale Enrique miał najlepsze trio ofensywne w historii w którym był najlepszy piłkarz w historii.
Reprezentacja Hiszpanii już tak bezpośrednio nie grała.

0

@Medium To zależy,bo United może się jeszcze pod tym względem poprawić i to że MU ma takie problemy nie oznacza że Barcelona nie może zagrać jeszcze gorzej.

0

Bardzo dobry mecz pod względem emocji.
Ktoś powie że mecze Barcelony są bardzo nudne ale w La Liga nikt nie zostawia tyle miejsca jak w tym meczu i nie popełniają tyle błędów w środkowej strefie.

0

Zamiast dać over 1.5 MU po kursie 3.05 to niechcący dałem sobie over 2.5 po kursie 8.10
Ale widzę że nadzieja jest :D

2

@IronSanHybrid Jeśli ktoś się nabrał na tę śmieszną partię to jest naprawdę niespełna rozumu a jak widać takich ludzi jest dużo patrząc na ich poparcie.

6

@MesQueUnClub96 Tak dostał,tak samo jak Lewandowski dostaje ale wtedy o tym nie piszesz.
To są typowe 9 które są bardzo zależne od drużyny dlatego nigdy nie będę ich uważał za wyjątkowych grajków.

2

@sevs Powiedz zainteresowanej stronie że nieaktualne, wytłumacz na spokojnie sytuację i na pewno zrozumieją.

0

@RomanHoffer Nie da się ,wyłącznie to wina tego szajsu jakim jest Viaplay.
Na Canalu jest zazwyczaj opóźnienia 20-40s.

2

@Sysia11 Griezmann to był jakiś żart u nas. Od początku mi się ten transfer nie podobał a dużo osób twierdziło że taka kwota jaką daliśmy to była super okazja :D
Dobrze że pozbyliśmy się go nawet za te 20mln.
Co do Depaya to moim zdaniem sprzedaliśmy go za ile trzeba, pół roku kontraktu tu jest kluczowe a i zapewniliśmy sobie Carrasco za małą kwotę.

2

Największy plus tego meczu że obie drużyny straciły punkty.

1

W Barcelonie chciałbym właśnie napastnika o profilu Darwina, oczywiście z lepszą skutecznością,na razie tego nie ma ale wydaje mi się że Nunez będzie w topie napastników w przyszłości.


0

Przeczuwałem że trafimy na Sociedad właśnie.
Chyba aktualnie druga najlepsza ekipa w Hiszpanii.

0

Jak dzisiaj gra ten młodzieniec co ma zastąpić Busqetsa?

1

Goleada i przyjemny meczyk.
Jeszcze Real dostanie w dupkę i będzie zajebiście.

0

Przecież to puchar Tymbarku więc Real specjalnie przegrywa tak samo jak w superpucharze,w lidze a za chwilę i w LM.

0

Gavi genialnie.
Fati fajnie przełożył rywala i naprawdę niewiele brakło by wpadło.
Szkoda,moim zdaniem szybciej powinnien strzelać.

0

Brawo Kessie!! W końcu coś pozytywnego.
Nie zmienia to faktu że jego gra wygląda bardzo źle.

0

@Faro To nie był pierwszy jego kontakt

4

Fati bardzo dobrze.
Jak typowy skrzydłowy, pewnie i dynamicznie.
Brawa!!!
Powoli robi kroczki do przodu. Ja wierzę że będzie naszą gwiazdą choć będzie ciężko.

8

Dawno nie widziałem tak słabego piłkarza w Barcelonie na boisku jak Kessie.
Oby się udało wymienić go na Brozovicia albo sprzedać i kilka mln przytulić.


0

Lewy za często dotyka kilka razy piłkę przed podaniem i nie chodzi mi tylko o ten mecz. Przez to często traci opcję na fajne podanie przyspieszające grę.

1

@SelloutCrowd Na moje oko na lewym zdjęciu jest prawy but a na prawym zdjęciu lewy but.

8

Richarlison odpłynął i to poważnie
Znamy najgłupszą wypowiedź roku a dopiero jest połowa stycznia


"odpadniecie z mundialu to gorsze uczucie od straty kogos bliskiego z rodziny"

11

@PatrychoO Szanuj Dembele swojego bo możesz mieć Ferrana drugiego.

7

Rudiger znowu bardzo słaby mecz.
Całkowicie nie przekonuje w Realu a wielu płakało że Real bierze takiego grajka a my Christensena.
Ja wiedziałem i pisałem o tym wielokrotnie że to jest typowy średniak.
Mial wspaniały okres jak Tuchel przyszedł ale wcześniej to był placek.
Na dodatek grał tylko dobrze jak Chelsea grała trójką obrońców.
Do grania w czwórce się nie nadaje.
Cieszę się że nie przyszedł do nas bo takie plotki też były.

0

@Emhyr Twierdzisz tak bo Busqets dzisiaj wyglądał nieźle, w poprzednich meczach tak to już dobrze nie wyglądało.
Busqets to tykającą bomba.

25

0

Narzekałem na grę ofensywną naszych pomocników.

Gavi gol, dwie asysty
Pedri gol, kluczowa asysta drugiego stopnia przy pierwszej bramce
Frenkie kluczowe asysta drugiego stopnia przy drugiej bramce
Nawet Busi zaliczył bardzo ważny odbiór przy pierwszej bramce.
Oby to tak dalej wyglądało albo i lepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?