4

Szkoda tej bramki.
3-0 wyglądało znacznie lepiej.

7

Grunt że Alonso nie wszedł.

5

Fati zasłużył na kilka minut tą piękną bramką w półfinale tym bardziej że już jest po meczu.

5

Przy tej klepie to Arsenal się chowa :,D

1

Ale teraz to już bym zmiany jakieś zrobił.
Wynik bezpieczny i już 70minuta.
Oczywiście nie jakiegoś Alonso ale Raphinhe albo Fatiego.

1

Dawać Manitke!!!!!!!!

1

Brawo!!!!!!
Gavi MVP póki co moim zdaniem.
Pedri drugi najlepszy na boisku.

0

Szkoda że to nie był Lahoz i szkoda że nie w głowę bo może by się mu coś przestawiło.

1

Co za akcja Balde.
Dobra decyzja że podał właśnie do Dembele a ten mógłby się bardziej postarać.

2

Kumpel kibic Realu już jednak twierdzi że to jednak puchar Tymbarku xD

1

Ja już się pogubiłem.
To Ten Hag wytrze nami podłogę czy nie??????

11

De Jong zrobił tą bramkę.
Świetne wyjście Gaviego a Lewandowski zrobił to co musiał.

0

@Janas11224 Masz rację i to samo sądzę.

0

Hahahaha
Wiedziałem że tak to się skończy po waszych narzekaniach.
Busi z kluczowym odbiorem :D

2

Pięknie Araujo wyjaśnia Viniego.

2

Ale mnie ten Vini wkur.....
Już dawno przebił Casemiro.

18

Przypominam sobie jak niektórzy tutaj chcieli Conte u nas,ale by to chodziło.

13

@Firestone A skąd ty wiesz jakie on ma chęci????
Też się spodziewałem wiele więcej od niego ale tragedii nie było, jakieś liczby zrobił poza tym to i tak był dobry transfer ponieważ jeszcze na nim zarobimy.

1

6

Bruno i kolejna odklejka.
Trzyma formę z mundialu.

"Stałem twarzą do bramki, Marcus prawdopodobnie widział, że jestem w lepszej sytuacji. Nie widziałem, czy któryś z nas łamał spalonego, ale on nie miał żadnego wpływu na obrońców. Taka jest prawda"

0

@The_Man Póki co Ten Hag nie osiągnął nic z MU a Xavi jutro ma szansę na pierwszy puchar i jest liderem Ligi.

1

Ależ ten Liverpool jest beznadziejny.
Bardzo mnie to cieszy

0

@Ptasior Przecież na tą chwilę 20-30mln to są grosze szczególnie dla klubów z Premier League.
Nie ma podjazdu do Araujo czy Kounde ale oni są warci co najmniej 60mln.

0

Za ile byście sprzedali Erica Garcie???
Ja myślę że powinno być to w granicach 25-30mln.
Barca ma świetnych obecnie genialnych stoperów a Eric nie jest jakimś plackiem, zazwyczaj gra co najmniej dobrze ale lubi błąd popełnić.
Jest bardzo młody i może nigdy nie będzie stoperem na poziom tych najlepszych klubów jak Barca(oczywiście nie w tej chwili),Real, Liverpool,Bayern czy City ale półkę niżej już tak.

0

@kamiVeB Słaba wypowiedź, wręcz kompromitująca.
Rozumiem to Carabao ale Premier League????
Tak wielki trener z taką ekipą powinnien walczyć o wszystko.

0

@takisobiektos Patrz na minuty ziomek, Aubameyang często wchodził jako zmiennik.
Już teraz Lewy ma troszkę więcej minut niż Auba

1

@Ali3231 Lewandowski.
Stosunek jakości do ceny i jego dużej pensji zostawia dużo do życzenia.
Statystyki ma ale takie same miał Aubameyang na którym jeszcze zarobiliśmy.
Ogólna gra jest natomiast w jego przypadku słaba.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Depay za De Paula i bym dorzucił trochę kaski i byłoby zajebiście.

2

@Kinginiesta Oczywiście że nie miało ale spalony to spalony.Jakies kryteria muszą być.
Pewnie gdyby nie ten system to na Varze by tego pewnie nie uchwycili, zależy kiedy by zrobili stop klatkę z momentu Podania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?