Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
@Rewolucja123 Co gorsza nie ma czapek
1
Dzień dobry
Wesołych świąt i wszystkiego dobrego!!!
1
@Pawel13sz A co miał powiedzieć że jest najgorszym??
To normalne że trener w ten sposób buduje zawodnika a Prezes publicznie wspiera trenera.
25
Chyba nigdy mi się to nie znudzi.
4
Czyli jednak Pique ma kosę z Messim :D
0
@MesQueUnClub96 Poziom niżej niż rezerwy Barcelony czyli czwarta liga.
3
66 minuta a Atletico nadal remisuje z jakimiś ogórkami w PK. W 59 minucie Morata nie trafił z karnego.
0
@MateuszGotowka99 Dlaczego z notatnikiem a nie np. Messengerem?
Ponieważ piłkarze mieli by dowód i ktoś mógłby to wykorzystać.
4
Tak jak pisałem wczoraj to niemożliwe żeby Leo już podjął ostateczną decyzję kilka dni po mundialu.
Pewnie jego ojciec już negocjował przedłużenie umowy i zawarł porozumienie z PSG w razie czego o czym informowały wczoraj media ale to nie oznacza że to podpisze.
Oczywiście największe szansę ma na zostanie w Paryżu ale według mnie nic nie jest przesądzone.
0
Oczywiście bardzo bym chciał by Leo wrócił do nas ale jak na razie te newsy są totalnie z dupy.
Sam Messi pewnie się jeszcze nad tym nie zastanawiał bo skupiał się na Mundialu a od kilku dni świętuje więc wątpię by zaprzątał sobie tym głowę.
Dziennikarze już zaczynają wróżyć z fusów, jeden twierdzi że może wrócić drugi że nie ma szans na to.
Nie ma co się nakręcać i spokojnie trzeba czekać na rozwój wydarzeń.
5
@FcBarcelonaFanMSN
Dzwoniłem do Messiego i zgodził się na twoją propozycje więc nie krępuj się,podaj tylko miejsce i czas.
https://zapodaj.net/1518cf62e3401.jpg.html
1
@Mazi Taki dokładnie mamy zamiar.
Boli cię wyższość Messiego nad Jajkiem?
1
@Tomek_TF Akurat jakoś byłem pewny o niego.
1
Ależ ta piłka długo leciała do bramki, mówię oczywiście o karnym Messiego w konkursie jedenastek.
Miałem wrażenie że Lloris po rzuceniu się w drugą stronę jeszcze wstanie i to wybroni.
Naprawdę dziwne uczucie.
0
Jestem ciekaw gry Neymara w drugiej części sezonu.
Był bardzo zmotywowany przez Mundial i grał jak natchniony w PSG, na samym turnieju też grał bardzo dobrze.
Przy dobrych wiatrach może on wskoczyć do top3 ZP i niestety to będzie oznaczało aż trzech zawodników PSG bo Messi i Mbappe to murowane TOP2.
10
Federacja Argentyny nie miała kasy by zatrudnić kogoś dobrego po Sampaolim więc najpierw zaproponowali to jego asystentowi ale to nie był Scaloni, tylko drugi z asystentów a ten się nie zgodził i poszedł pracować do jakiegoś klubu.
Co za historia.
3
Messi po ostatnim wygranym turnieju z reprezentacją od razu zmienił klub.
Ile bym dał żeby wrócił już teraz do nas.
Oczywiście to niemożliwe ale po sezonie kto wie...
0
@Yiamuiaijahaima Akurat De Paula to ty szanuj.
Zgodzę się że Paredes to idiota i bandyta boiskowy ale ten pierwszy ma klasę.
1
No i co teraz?
Kiedy jakieś następne mecze bo chyba futbol się już nie skończył?? Chociaż tak trochę się czuję.
Teraz wracamy do trudnej rzeczywistość Barcelony ale nadal pięknej i cały czas sunącej do przodu.
5
Warto podkreślić też rolę kibiców Argentyńskich bo bez nich ten Mundial nie miałby takiego klimatu. Kibiców Meksyku też było sporo i też podkręcali atmosferę.
0
@Encore No Dembele grał jak cała Francja ale sprokurował karnego.
Był do zmiany ale mógł poczekać te kilka minut.
3
W sumie to Deschamps to zachował się jak burak trochę.
Cała drużyna grała fatalnie i w 41minucie ściąga Giroud i Dembele.
Taka trochę pokazówka, taktycznie został zjedzony więc musiał kogoś obarczyć winą.
Przecież mógł poczekać kilka minut do przerwy.
Giroud był wyraźnie niepocieszony tym faktem.
Ktoś powie że świetne zmiany a ja się nie zgodzę,Francja nadal grała gówno i pierwszy strzał mieli po 70 minucie.
Jedynie błąd Otamendiego podłączył ich do tlenu i już Argentyna była zmęczona.
0
@John_Doe Tak ale pewnie po MŚ będą grać towarzyskie Mecze z przeciętniakami a potem eliminacje do CA gdzie chyba tylko Brazylia mogłaby ich zatrzymać więc ten rekord mógłby być kosmiczny.
3
Naprawdę szkoda tego meczu z Arabią bo Argentyna mogła wykręcić jakiś chory rekord meczów bez porażki.
2
@macio_944 Jak Messi będzie odbierał 8 ZP to szybko sobie przypomni i nadal będzie wypisywał te bzdury.
1
@Explode Na @Danny Gaucho zawsze można liczyć :)
3
Mbappe za chwilę ucieknie z PSG by wyjść z cienia Messiego:D
4
Messi nie dość że wygrał Mundial to jeszcze pobił kolejne kosmiczne rekordy.
Mam nadzieję że ktoś to ładnie podliczy.
2
@okiemtypera_lucaxx95 Ogromna zasługa trenera i sztabu.
7
Mam nadzieję że Leo jeszcze na CA zagra a potem jeszcze przemyśli udział w następnym Mundialu a przede wszystkim wróci do Barcy.
Laporta ruszaj po niego bo musi mieć last dance w swoim domu.