0

Mental skąd to zwątpienie?

2

Portugalia i Argentyna dostaje się do finału MŚ a Ronaldo siedzi na ławce i przygląda się Messiemu jak ten prowadzi swoją drużynę do zwycięstwa.
Coś pięknego.

0

@KrychaFCB FAŁLU , NIE WZIOŁ
xD

2

@masq A co może nie gra fenomalnie???
Skończ już człowieku bo im dalej w to brniesz to bardziej się kompromitujesz.

0

@MESSIah16 Romero w 2014 też obronił dwa karne z Holandią,chyba nawet jeden strzelał Sneijder

11

@marSON Hejterzy z pod znaku CR7 i płaczki Polaczki którzy twierdzą że Leo okradł Lewego ze ZP i dlatego go nienawidzą.

22

Prawdziwy kapitan


6

Szkoda że w tej reprezentacji nie ma już Mascherano,co gościu dał występ w 2014 roku to brak słów, jeden z najlepszych indywidualnych występów na mundialu jakie widziałem, zasłużył wtedy by zostać mistrzem świata.

2

@MESSIah16 Nie zgadzam się,nie lubię Neymara i uważam że jakby podszedł do piłki Bardziej poważnie to mógłby osiągnąć o wiele więcej.
Neymar to magik który nie raz przesądzał o wyniku meczu,Modric miał lepszą karierę ale umiejętnościami nie ma podjazdu do Brazylijczyka.

13

Jadą po Lahozie w studiu i bardzo dobrze.
Tragiczny dzisiaj był

0

Holandie Koemana naprawdę się fajnie oglądało a teraz nie da się ich oglądać.

7

Tak jest!!!!!!
Argentyne czeka bardzo trudny mecz ale jak się uda to w finale wszystko się może zdarzyć.
Pikawa mi nieźle nawala a ciśnienie mi wyrąbało w kosmos.
Genialny Messi, bardzo dobry Lautaro, wejście Di Marii dało bardzo dużo oby był w pełni zdrowy.
Rozumiem że tu musiał ściągnąć De Paula bo ostatnio miał małe problemu zdrowotne ale jego nie można ściągać w następnych meczach to fundament środku pola
Co za mecz!!!

0

van Gaala wywiozą na taczkach.
Już wcześniej krytykowany a teraz po tych lagach, beznadziejnej grze przez 80 minut i porażce nie dadzą mu żyć.

1

Lautaro Bardzo dobra zmiana i strzelony karny!!!!

0

Vamos Argentyna!!!!!!!!

2

Co za spokój
GOAT!

0

Lautaro gra bardzo dobrze.
Genialnie się zastawia i gra na ścianę.
Tego mi brakuje u Lewandowskiego.

0

@La Pulgaa A wiesz że wygrany z tego meczu trafia na Chorwację?

0

Vamos Argentyna!!!!!
Wierzę dalej.

0

@AduŚ07 Bo miał problemy zdrowotne i woli nie ryzykować.
Będzie bardzo potrzebny na ewentualne starcie z Chorwacją

0

Mam nadzieję że Lautaro się odblokuje.
Genialny napastnik w reprezentacji.

0

Karny!!!!
Leo proszę pewniej niż ostatnio!

1

Argentyna najlepiej broniąca ekipa na tym mundialu.

3

Pan piłkarz De Paul schodzi.
Charakter i walka co tu więcej powiedzieć.

5

Potężny Luuk wchodzi.
Oby nie grał jak w Barcelonie

7

Holendrzy przy Messim wygląda jak dzieci.

0

Trener Argentyny którego nikt nie znał i miał być tymczasowo zjada taktycznie van Gaala

1

Messi balansem robił co chciał z Ake.

3

Messi!!!!!!
Co on tu wyczarował!!!!!!
GOAT!!!!!

2

Nakładka na wysokości głowy i brak żółtej xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?