Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mental skąd to zwątpienie?
2
Portugalia i Argentyna dostaje się do finału MŚ a Ronaldo siedzi na ławce i przygląda się Messiemu jak ten prowadzi swoją drużynę do zwycięstwa.
Coś pięknego.
0
@KrychaFCB FAŁLU , NIE WZIOŁ
xD
2
@masq A co może nie gra fenomalnie???
Skończ już człowieku bo im dalej w to brniesz to bardziej się kompromitujesz.
0
@MESSIah16 Romero w 2014 też obronił dwa karne z Holandią,chyba nawet jeden strzelał Sneijder
11
@marSON Hejterzy z pod znaku CR7 i płaczki Polaczki którzy twierdzą że Leo okradł Lewego ze ZP i dlatego go nienawidzą.
22
Prawdziwy kapitan
6
Szkoda że w tej reprezentacji nie ma już Mascherano,co gościu dał występ w 2014 roku to brak słów, jeden z najlepszych indywidualnych występów na mundialu jakie widziałem, zasłużył wtedy by zostać mistrzem świata.
2
@MESSIah16 Nie zgadzam się,nie lubię Neymara i uważam że jakby podszedł do piłki Bardziej poważnie to mógłby osiągnąć o wiele więcej.
Neymar to magik który nie raz przesądzał o wyniku meczu,Modric miał lepszą karierę ale umiejętnościami nie ma podjazdu do Brazylijczyka.
13
Jadą po Lahozie w studiu i bardzo dobrze.
Tragiczny dzisiaj był
0
Holandie Koemana naprawdę się fajnie oglądało a teraz nie da się ich oglądać.
7
Tak jest!!!!!!
Argentyne czeka bardzo trudny mecz ale jak się uda to w finale wszystko się może zdarzyć.
Pikawa mi nieźle nawala a ciśnienie mi wyrąbało w kosmos.
Genialny Messi, bardzo dobry Lautaro, wejście Di Marii dało bardzo dużo oby był w pełni zdrowy.
Rozumiem że tu musiał ściągnąć De Paula bo ostatnio miał małe problemu zdrowotne ale jego nie można ściągać w następnych meczach to fundament środku pola
Co za mecz!!!
0
van Gaala wywiozą na taczkach.
Już wcześniej krytykowany a teraz po tych lagach, beznadziejnej grze przez 80 minut i porażce nie dadzą mu żyć.
1
Lautaro Bardzo dobra zmiana i strzelony karny!!!!
0
Vamos Argentyna!!!!!!!!
2
Co za spokój
GOAT!
0
Lautaro gra bardzo dobrze.
Genialnie się zastawia i gra na ścianę.
Tego mi brakuje u Lewandowskiego.
0
@La Pulgaa A wiesz że wygrany z tego meczu trafia na Chorwację?
0
Vamos Argentyna!!!!!
Wierzę dalej.
0
@AduŚ07 Bo miał problemy zdrowotne i woli nie ryzykować.
Będzie bardzo potrzebny na ewentualne starcie z Chorwacją
0
Mam nadzieję że Lautaro się odblokuje.
Genialny napastnik w reprezentacji.
0
Karny!!!!
Leo proszę pewniej niż ostatnio!
1
Argentyna najlepiej broniąca ekipa na tym mundialu.
3
Pan piłkarz De Paul schodzi.
Charakter i walka co tu więcej powiedzieć.
5
Potężny Luuk wchodzi.
Oby nie grał jak w Barcelonie
7
Holendrzy przy Messim wygląda jak dzieci.
0
Trener Argentyny którego nikt nie znał i miał być tymczasowo zjada taktycznie van Gaala
1
Messi balansem robił co chciał z Ake.
3
Messi!!!!!!
Co on tu wyczarował!!!!!!
GOAT!!!!!
2
Nakładka na wysokości głowy i brak żółtej xD