1

@Janiama Argentyna 3:1 Francja

1

Oczywiście Upamecano kosztem Konate.
Jak zwykle grają pupilki trenera.

1

@Faro Nie ma takiego zakładu bo kurs byłby ujemny.

3

Kurs 5.0 że Szpakowski powie na Messiego "Maradona"
Stawiajcie chałupy,biurka, komputery i swój cały złom.

1

Śniło mi się dziś że Lautaro załaduje brameczke.
Róbcie screeny.

1

@Ojciec5tkidzieci Rząd Argentyński odwróci uwagę pucharem i to samo zrobi Jarek za 4 lata.

16

Mam nadzieję że Di Maria wejdzie w drugiej połowie i coś zaczaruje, on potrafi w finały i zagra tak jak ostatnio na CA.
https://zapodaj.net/98196fff1da48.jpg.html
(Patrzcie opis)

6

Dzień dobry,nie ma to jak się wyspać w niedzielę.
Oby dzisiaj futbol odpłacił się najlepszemu w historii.
Vamos argentyna !!!Vamos Leo !!!

1

@Comentateiro oczywiście grudnia 2050r.

2

Gvardiol kopnięty ale zanurkował pięknie.
Sam nie wiem co o tym sądzić.
Upadał strasznie nienaturalnie.

0

Maroko reakcja ekspresowa.

0

Genialnie rozegranie wolny.
Znacznie lepszy niż ten Holendrów.
Tu kilka elementów musiało się zgrać idealnie.

1

@Kgorecki2500 oglądałem 3 albo 4 mecze za jego kadencji i wyglądało to słabo albo bardzo słabo.
Jak ma przyjść do polskiej reprezentacji to ja już wolę Brzęczka przynajmniej tańszy będzie.

21

Kapitanie tobie już jeden puchar świata wystarczy,teraz jest pora Leo Messiego.
Strzelaj jak najwięcej ale po niedzielnym meczu ;)

0

@MESSIah16 Co z tego że to Francuski plebiscyt jak dziennikarze głosują z całego świata, więc to bardzo nietrafiony argument.

0

Czemu większość twierdzi że jak Francja wygra to ZP bierze Mbappe a jak Argentyna to Messi.
Przypominam że to nagroda indywidualna i powinno się patrzeć na liczby, ogólne wrażenia,do kogo trafi MVP turnieju i oczywiście sezon klubowy, oczywiście forma na mundialu odgrywa kluczową rolę tym bardziej że Messi i Mbappe jak dotąd mają podobny sezon klubowy i tak może być też w drugiej połowie sezonu.
Oprócz tego że ZP jest teraz sezon a nie rok to też wyraźnie podkreślili że nagrody drużynowe nie będą miały aż tak dużego znaczenia.


24

Warto przytoczyć całą wypowiedź Piechniczka o Leo Messim:
"My możemy się ekscytować taką rywalizacją, ale powiedzmy sobie szczerze... Messi to obecnie jest już "leśny dziadek". To już nie jest ten piłkarz, co był jeszcze kilka lat temu. Nie do końca wiadomo, jaką on właściwie rolę odegra na MŚ w Katarze"

2

@10LionelMessi10 U mnie nie ale nie zdziwił bym się jakby docenili młodego chłopaka, niecodziennie się strzela dwa gole i wywalcza rzut w półfinał MŚ.
Messi jest po prostu osobną kategorią.

1

Kto dostał MVP Messi czy Alvarez?

0

Został JEDEN mecz by Argentyna z KRÓLEM FUTBOLU na czele zasiedli na tronie.
Vamos Argentyna!!! Vamos Leo!!!

1

@arasz1819 Najlepsze jest że to powiedział i w tym samym zdaniu że i tak nic nie kreowali xD

0

Zaliczyli asystę Messiemu przy pierwszym golu Alvareza?

3

Messi pojechał z młodym jak chciał.
Gvardiol będzie stoperem na topie przez najbliższe lata i to nie wstyd przegrać z Messim w takiej formie, każdy stoper by padł.

2

Gvardiol genialny mecz ale na GOATA nikt nie daje rady.

8

Messi zapieprza jak @Bocheno1 i @Kessie na złomie jak usłyszą że dostaną na święta po 5zł do wypłaty od @Luciano99

0

Messi masował udo by być dogrzany przy strzale na 1:0

14

Chorwacja padła psychicznie.
Argentyna dobić ich by nie było wątpliwości.

0

Ręką była ale takiego czegoś się nie gwizda

0

Chorwacja w ataku nie istnieje.

4

Messi co wyłuskał w środku pola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?