0

Messi w pressingu od jednego do drugiego zawodnika.
Motywacja jest.

5

Lahoz zaczyna swoją gierkę

Gdzie on tam faul widział.

3

Mina Casemiro bezcenna.
Brakuje tylko zbliżenia na ViniegoxD

1

Hahahahahaha hahahahahaha

0

Tak się strzela karne.
Pewnie,mocno,po ziemi w sam róg.
Nie do obrony.

2

Rżoga Bonito
Nieźle zaczęli

3

Hahahahahaha
Rodrygo

3

Już wyczuwam te śmieszne rozbiegi Brazylijczyków przy karnych i ich odpadnięcie przez to.

3

Brazylia główny kandydat do MŚ będzie zależny od karnych które są często loterią.

0

@Hajny A czemu mają nie doliczać???
Dopiero by piłkarze symulowali i grali czas

0

Neymar z tyłu jako paymaker xD

1

@MesQueUnCIub69 No fajnie.

1

30 minut i Brazylia nie wygląda na faworyta tego spotkania.
Na tym etapie każda z drużyn moim zdaniem może podnieść puchar świata.

0

To nie czerwona kartka, niebezpieczne zagranie i tyle.
Jakby Brazylijczyk się bardziej przeliczył i wjechał mu w głowę to oczywiście czerwona i ja za takie zagranie dawał sporą ilość spotkań zawieszenia.

1

Ułamek sekundy i by Chorwat miał korki w czaszce.

0

Ronaldo już może pomarzyć o pierwszym składzie.

1

Nie tylko Katar wykupuje kibiców jak widać :D

1

@MesQueUnClub96 A jakby trafili teraz trzy razy to dopiero byłoby ciekawie

1

Hiszpanie najlepsi technicy na świecie a nie potrafią dobrze karnego wykonać.
Mocno przy samym słupku i żaden bramkarz nie ma szans.

1

Hiszpania podchodziła do wykonywania karnych i to dosłownie.
Śmieszą mnie te niby rozbiegi.

26

@Janiama Dlatego on sam chciał z tej kasy aż 3mln.
Skończ go bronić bo tu sam Stanowski jeszcze nie wymyślił dobrego argumentu do jego obrony.
Michniewicz jest skorumpowany i dla niego kaska była najważniejsza a nie dobro reprezentacji,poruszanie tego tematu między meczami MŚ jest tego bardzo dobrym przykładem.

2

@Janiama Polska została pochwalona głównie przez ten ogromny kontrast.
Nasza gra wyglądała tragicznie w meczu z Argentyną więc Dzisiaj było widać Bardzo dużą poprawę.
Zagraliśmy dobry mecz ale też nie jakiś wyśmienity.

1

@Kondziubarca Po tak słabym Mundialu Lewego to każe jemu i Czesiowi pakować walizy

0

@Deviler A czemu nie?
Zawsze chce by Barcelona była mocniejsza i wyrażam swoją opinię.
Chciałbym też dobrego prawego obrońcę i zastępcę Busqetsa.

1

@Wossi61FCB Typowe wybielanie Lewego. Koledzy nie kreowali mu sytuacji ale gdy był przy piłce to ją gubił albo bardzo niecelnie podawał, było tego trochę. Nie potrafił się zastawić i bezsensu schodził na skrzydło gdzie najczęściej trafił tą piłkę.
Bardzo słaby mecz w jego wykonaniu.
Chyba można wymagać więcej niż tylko skuteczności od chłopa który był przymierzany do ZP.

0

Senegal to wygra ponieważ już długo nie było żadnej niespodzianki na tym Mundialu.

1

@kynio302 Duda miał rację
Nie strasz,nie strasz bo się.....

3

@marcin62 Naprawdę szaleństwo 13 bramek w połowie sezonu,11 bramek to miał Aubameyang grając u nas w pół roku l.

18

Lewy najgorszy nasz piłkarz w tym turnieju.
Taki ktoś miał kiedyś zdobyć ZP?
Bo mu koledzy z Bayernu kreowali setki???
Gościu do momentu oddania strzału jest tragiczny.
W Bayernie tuszowali jego niedoskonałości.
W Barcelonie to wychodzi bo gramy inaczej niż Bayern, w reprezentacji to samo.
Barcelonie uratował kilka punktów ale to samo robił Luuk De Jong.
Mam nadzieję że Alemany już szuka nowego napastnika.
Ma kapitalną skuteczność ale wolę napastnika który da więcej przez 90 minut niż który strzeli jedną bramkę którą wykreuje drużyna.
Najsłabszy napastnik z topu jeśli chodzi o inne elementy piłkarskiego rzemiosła niż wykończenie.

1

@michal26 Jak byśmy bronili w 11 w polu karnym byłoby jeszcze gorzej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?