5

Kurtuła ogromny błąd.
Cień piłkarza z zeszłego sezonu.

1

0

Prawidłowo nieuznana bramka.

0

Maroko gol ale mi śmierdzi spalonym albo faulem

0

Ale bym zobaczył finał Hiszpania-Argentyna
Messi kontra Gavi, Busqets czy Pedri w środku pola
Coś pięknego

9

Hiszpania proszę odesłać te Niemcy do domu.

1

@Janiama Brakuje im napastnika.
Lozano daje radę na skrzydle ale nie ma do kogo dograć.

0

@Mario96w Na podstawie rankingu to chyba byłaby druga najgorsza możliwość.
Najlepiej jakby właśnie karne strzeli.

1

@Ptasior Tak to by Peszkę wzięli.

2

@barcelonaLM To przyjęcie piłki kolankiem w pełnym biegu przeciwko Nigerii.
To był kosmos, cały czas mam tę bramkę przed oczami.

0

Odpaść przez losowanie to chyba najgorsza możliwość.
Lepiej odpaść przegrywając 0:5 niż przez losowanie bo przynajmniej wiadomo że nie było się na odpowiednim poziomie by grać dalej.

1

@cules100pro Pamiętam że na Euro postawiłem dokładny wynik w meczu,przez pomyłkę postawiłem ten wynik ale do przerwy :D
Oczywiście weszło, kurs był ponad 15.
Chyba 50zl postawiłem

0

Będzie grubo.
W tej grupie mogą na koniec decydować kartki.
Z jednej strony Polska musi grać agresywnie i intensywnie przeciwko Argentynie by mieć jakiekolwiek szansę a drugiej nie może tak grać ponieważ grozi to dużą ilością kartek.

1

@AFA90 Kiedyś był strasznie elektryczny i często łapał głupio kartki.
Od pewnego czasu klasa sama w sobie.

5

Polacy po rozważeniu każdej możliwości która daje nam awans.
https://zapodaj.net/c93bb751b9262.jpg.html

0

@Criss18Barca No z Polską była kilka sytuacji, może niezbyt dobrych ale przynajmniej coś bo Dzisiaj Argentyna zagrała kosmicznie w obronie.

0

@lukaszmatusiewicz No nie, Meksyk miał kilka okazji a Arabia jeszcze więcej , w tym karny już nie mówiąc gdyby Cash dostał zasłużoną czerwoną kartkę mogłoby być bardzo źle

0

@Lisek Polska ma chyba najwięcej kartek.
Tak mi się wydaje.

2

Rodrigo De Paul dzisiaj miał dwie twarze.
Genialny bez piłki, tyrał za dwóch, świetny w destrukcji, dobrze przewidywał.
Niestety z piłką i grą do przodu był bardzo słabo.

2

To była najlepsza defensywa w turnieju Dzisiaj.
Francja mimo wspaniałego ataku mają problemy w defensywie a Hiszpania póki co nie była wystawiona na żadną próbę.

0

Messi zrównał się golami z Maradoną na MŚ i chyba mają tyle samo meczów rozegranych.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Nagroda dla CR7 to totalna odklejka.
Lewy też dostał niezasłużenie ale ten przynajmniej był jednym z bohaterów.

0

@LukaszFan Jest nam na rękę że to było aż 2:0 jakby było więcej to byłoby jeszcze lepiej.
W tej grupie może być wszystko na styk.
Jakby Meksyk to wygrał to byłoby najlepiej a remis był najgorszym scenariuszem.

5

Argentyna w 2014 i 2018 z każdym meczem grali co raz lepiej.
Ta drużyna się rozwija w trakcie turnieju,oby tym razem było podobnie.

1

@12Cule34 Jak Arabia nie wygra z Meksykiem to raczej Polska ma pewny awans, może się liczyć bilans bramkowy w tej grupie.

5

W ofensywie Argentyna na początku słabo ale w defensywie to był beton.
Najlepsza okazja Meksyku to był rzut wolny który wspaniale wybronił Emiliano.

1

@Lionel_Messi10 Ja bym go zostawił.
W ofensywie bardzo słabo ale jednak w destrukcji jest genialny i wybiegany.

1

Co za bramka!!!!!!

0

Meksyk ani jednej dobrej okazji póki co.
Argentyna świetnie w defensywie.

0

Piłka nie wyszła całym obwodem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?