7

@Piotr,1985 Żadnej.
Nie było to jego wybitne spotkanie ale kilka genialnych prostopadłych posłał.
Zaliczył asystę drugiego stopnia która zrobiła całą tą bramkę przy pierwszym golu.
Widać było że się oszczędza przed mundialem i nie chce ryzykować kontuzją.

19

Messi poza boiskiem.
Można wyłączyć.

16

Messi asysta drugiego stopnia która zrobiła całą bramkę praktycznie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

7 minuta a Messi już dwie genialne prostopadle piłki.
Geniusz.

0

@AmigoBlancos Różnica polega na tym że City gra piłkę mega ofensywną i też nie słyną z gry defensywnej, strzelają więcej ale też tracą więcej. Personalnie Real ma lepszych defensorów a i też lubią się cofnąć i grać z kontry więc nie powinni aż tyle tracić.

7

@maciar Nie,jego sufit to właśnie Napoli.
Dobrze że tam siedzi, jest gwiazdą zespołu,dobry system pod niego,nie ma tam zbyte dużej presji.

3

@AmigoBlancos Jak można grać City po kursie około 1.2. Bez sensu są takie kursy, nie są opłacalne w stosunku wartości do ryzyka.

0

@MESSIah16 Mbappe też potrafi grać na skrzydle, jest bardziej wszechstronny ale ma gorsze wykończenie.
Haaland tak jak Lewandowski to wyrobnicy bez wirtuozerii. Maszyny do zdobywania goli gdy koledzy kreują sytuację ale nic więcej.
Mbappe to gwiazdeczka ale piłkarsko wolę takich grajków.

9

Nie ma to jak po jednym meczu obwieszczać że Guardiola to w sumie przereklamowany jest xD
Guardiola to najlepszy trener ostatnich 15 lat. Niezmiennie wygrywa mistrzostwa ligowe, Ligi mistrzów ostatnio nie zdobywa ale dochodzi w niej zawsze daleko,nie zawsze wygrywa drużyna najlepsza.
Jego drużyny grają piękną i widowiskową piłkę. City to najlepsza drużyna ostatnich lat i nie ma co z tym dyskutować nawet.

0

@Piernik Nie.
Hiszpania by sobie poradziła z Belgią którą zawsze się typuje jako czarnego konia a potem wychodzi jak zawsze.
Argentyna- Francja tu by był bardzo wyrównany pojedynek, Francuzi mają bardzo słaby środek pola, zawsze grę robił Pogba nawet jak w klubie grał tragicznie, teraz go zabraknie.
W 2018 roku Argentyna grała kupę a Francja miała swój najlepszy okres w ostatnich latach a i tak Argentyna się postawiła. Argentyna lekkim faworytem.

0

Zacząłem sobie typować wyniki mundialu i wyszło coś takiego,sam jestem zaskoczony że tak to wyszło. Szczególnie ta Anglia
https://zapodaj.net/e5d290baec51f.jpg.html

0

@Rust_Cohle Napisałeś że wracają do walki o wszystko czyli też o mistrzostwo :)

4

@DonMatteo901 Jankowski jak zwykle na wysokim poziomie głupoty.
Takich ludzi nie powinno się dopuszczać do głosu a on jeszcze w telewizji pracuje...

0

@AmigoBlancos Nie,zesrają się metr przed kiblem jak zwykle.
Chociaż nie widzę innego kandydata, każdy gra przeciętnie i nieregularnie, oprócz właśnie Napoli.

1

@Rust_Cohle Liverpool i mistrzostwo :D
Tak ale za następne 30 lat

4

@JordiAlbion Po dograniach Grosika.

0

Jakie byście chcieli zobaczyć mecze na mundialu? Ja chciałbym tak:
Argentyna-Hiszpania(najlepiej finał)
Brazylia-Niemcy
Belgia-Holandia
Urugwaj-Dania

0

@MESSIah16 Oczywiście kadrowo są świetni ale ich trener to beton który nie potrafi wykorzystać ich potencjału.

0

@xavi890 To ty nie widziałeś Pau Torresa szczególnie w tym sezonie a jedzie na mundial.

30

Wspaniały widok,nie mogę wzroku oderwać
https://zapodaj.net/0b0d0c48ff868.jpg.html
Ta babeczka też spoko.

0

@DonMatteo901 Akurat Hiszpania powołała kogo trzeba w przeciwieństwie do Polski.
W kadrze Hiszpanii akurat brakuje mi tylko Inigo. Z polskiej kadry bym wywalił co najmniej pięciu.

5

Mało się mówi o Niemcach, jednak to nadal solidna reprezentacja.
Ostatni Mundial skończył się ich kompromitacją. Aż mi się to przypomniało
https://zapodaj.net/fadf2958f0041.jpg.html
Wiadomo jak się skończyło:D

2

Liczyłem że Balde jednak pojedzie na mundial ale to jednak byłoby ogromne zaskoczenie.
Chłopak pół roku dopiero gra na bardzo dobrym poziomie i nawet nie miał okazji zadebiutować u Luczo. Jest młody i na nie jeden Mundial jeszcze pojedzie.
Natomiast powołanie Fatiego mnie nie dziwi,złapał ostatnio sporo minut a Enrique mówił że Ansu będzie w kadrze jak będzie regularnie grał w Barcelonie.
Hiszpania nie ma za dużo alternatyw a Fati jak się odblokuje mentalnie to będzie ogromne wzmocnienie ponieważ mają problemy z wykończeniem.
Enrique wie co robi i naprawdę z przeciętną kadrą osiąga świetne wyniki.

4

@priest9999 Azpi może zagrać na stoperze z powodzeniem w razie czego.

1

@hayek Przejdzie, zawodnicy w większości grają w Europie i umią się dostosować, gorzej jest w drugą stronę i drużyny Europejskie mają problemy z piłką z Ameryki południowej.
Argentyna pokazała tą pozytywną agresję w meczu z Włochami, którzy byli bezradni.
Pozytywną agresje można zaobserwować u Gaviego o którym nie można powiedzieć że jest jakimś rzeźnikiem.

2

W 2018 Argentyna grała bardzo słabo w grupie, cyrki z Sampaolim , słaba atmosfera i ten Caballero który każdym dotknięciem piłki prowokowal dogodne sytuacje przeciwnikom
Mimo to Argentyna była najbliżej pokonania Francji która potem podniosła to trofeum.
Jest szansa że znowu się spotkają ale teraz Argentyna jest znacznie silniejsza pod każdym względem. Myślę że Francuzi będą mieć problemy z intensywnością i tą pozytywną agresją.Francja jest dużo słabsza niż ostatnio, szczególnie środek pola bo w ataku nadal są fenomenalni, kiedyś całą grę robił im Pogba a teraz go zabraknie.

1

@Luciano99 Lavezzi śmigał że aż miło.

0

@Kitek1640 Podobno jest niezły ale nie wart aż tyle.

0

Smuda> Michniewicz jeśli chodzi o powołania


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?