Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Mało się mówi o Niemcach, jednak to nadal solidna reprezentacja.
Ostatni Mundial skończył się ich kompromitacją. Aż mi się to przypomniało
https://zapodaj.net/fadf2958f0041.jpg.html
Wiadomo jak się skończyło:D
2
Liczyłem że Balde jednak pojedzie na mundial ale to jednak byłoby ogromne zaskoczenie.
Chłopak pół roku dopiero gra na bardzo dobrym poziomie i nawet nie miał okazji zadebiutować u Luczo. Jest młody i na nie jeden Mundial jeszcze pojedzie.
Natomiast powołanie Fatiego mnie nie dziwi,złapał ostatnio sporo minut a Enrique mówił że Ansu będzie w kadrze jak będzie regularnie grał w Barcelonie.
Hiszpania nie ma za dużo alternatyw a Fati jak się odblokuje mentalnie to będzie ogromne wzmocnienie ponieważ mają problemy z wykończeniem.
Enrique wie co robi i naprawdę z przeciętną kadrą osiąga świetne wyniki.
4
@priest9999 Azpi może zagrać na stoperze z powodzeniem w razie czego.
1
@hayek Przejdzie, zawodnicy w większości grają w Europie i umią się dostosować, gorzej jest w drugą stronę i drużyny Europejskie mają problemy z piłką z Ameryki południowej.
Argentyna pokazała tą pozytywną agresję w meczu z Włochami, którzy byli bezradni.
Pozytywną agresje można zaobserwować u Gaviego o którym nie można powiedzieć że jest jakimś rzeźnikiem.
2
W 2018 Argentyna grała bardzo słabo w grupie, cyrki z Sampaolim , słaba atmosfera i ten Caballero który każdym dotknięciem piłki prowokowal dogodne sytuacje przeciwnikom
Mimo to Argentyna była najbliżej pokonania Francji która potem podniosła to trofeum.
Jest szansa że znowu się spotkają ale teraz Argentyna jest znacznie silniejsza pod każdym względem. Myślę że Francuzi będą mieć problemy z intensywnością i tą pozytywną agresją.Francja jest dużo słabsza niż ostatnio, szczególnie środek pola bo w ataku nadal są fenomenalni, kiedyś całą grę robił im Pogba a teraz go zabraknie.
1
@Luciano99 Lavezzi śmigał że aż miło.
0
@Kitek1640 Podobno jest niezły ale nie wart aż tyle.
0
Smuda> Michniewicz jeśli chodzi o powołania
1
@Przemek2323 Prawdziwy jastrząb.
Człowiek skarb dla Polski.
0
Grosicki, Jędrzejczyk xD jeszcze Krycha na środek obrony i lecimy po MŚ.
3
@Kgorecki2500 Dania pierwsza,Francja druga, Australia trzecia i ostatnia Tunezja z taką samą ilością punktów co Australia.
1
Bruno Guimaraes jaki to typ pomocnika i czy naprawdę jest takim kozakiem?
0
@Rewolucja123 Dlatego mam nadzieję że spróbują już zimą kogoś ściągnąć.
Brakuje nam takiego zawodnika na teraz a też warto już go sprawdzić przez pół roku czy się nadaje, póki jest Busi w kadrze.
0
Po przyjściu Xaviego w poprzednim sezonie Busqets wyglądał świetnie,w tym gra słabo albo beznadziejnie.
Dobrze że prawdopodobnie odchodzi po sezonie,mam nadzieję że zdobędziemy o kilka trofeów w tym sezonie dla naszych legend, Pique,Busiego,Alby, Roberto by odeszli w chwale mimo słabej formy.
2
Kiedy Enrique ogłosi kadrę na mundial?
Myślicie że weźmie Fatiego?
Ciekawe jakie niespodzianki nam sprawi, myślę że będzie to Balde i Jutgla.
0
@Emhyr Jak zbierał się do strzału to pomyślałem że wpadnie jak Alexisowi przeciwko Atletico.
3
@Luciano99 Piwa staremu podjebales?
Będzie niepocieszony
3
Raphinha dzisiaj:
https://giphy.com/gifs/fifa-robin-van-persie-rvp-fifatv-SXC18T426un2mq0PqG
1
@pioz123 Teraz to Xavi do Stycznia xD
20
Wygrać w 10 z Osasuną w mega formie
2:0 to mega wyczyn (bramki Manzano nie liczę).
8
Hahahaha
W studiu Eleven:
Czerwona Lewego była impulsem dla Barcelony i to pomogło xD
Za chwilę go bohaterem obwieszczą.
0
Balde był na wstępnej liście na Mundial?
2
@pax Pedri miał cienką pierwszą połowę a drugiej jakby go podmienili.
Najbardziej podobał mi się Gavi, jego wybieganie i waleczność.
2
Po bramce Osasuny poszło 50zł na wygraną Barcy po kursie 2.5.
Barcelona u buka mnie rzadko zawodzi.
15
Gdyby nie PAJAC Manzano to Barcelona miałaby kolejne czyste konto.
5
Takie spotkanie daje więcej niż łatwe 4:0.
Młodzi nabiorą charakteru.
1
I co Xavi out czy damy mu szansę jeszcze??
A tak na poważnie to świetnie przygotował drużynę na drugą połowę.
2
Gavi Dzisiaj walczył genialnie po wejściu.
W ciągu sekundy potrafił być pod trzema rywalami.
Frankie jak w poprzednim meczu bardzo dobrze z poważnym błędem.
Raphinha TOP BRAMKA.
Ferran też forma zwyżkowa,nie jest tak irytujący.
Busi słabo
Lewy tragicznie a Manzano jeszcze gorzej.
2
I to jest MENTAL !!!!!
0
Manzano na czele z Varem sprawdzą każdy pixel teraz