Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 Już dobre 10 minut to trwa. Dobra decyzja.
1
@Cziken26 Jakim truchtem????
To jest jego sprint.
1
Lewy kuźwa chytry na tego gole.
4
Busqets do zmiany natychmiast.
W tej chwili nie w przerwie nie w 60' tylko TERAZ.
0
Lewy też przyjęcie jak Busqets.
4
Nie wierzę.
No kurwa mać.
Przecież tu nie było co sprawdzać.
Faul i to bez żadnego zastanowienia się.
Jawna kradzież.
1
Hahahahahab złodzieje.
Tfu na sędziego l.
Wiedziałem że będą jaja.
6
Faul ewidentny.
0
Jeszcze wpierdziel od Cadizu i można jechać na mundial.
0
Odpaliłbym mecz ale problemy z netem w domu a żal mi pakietu z telefonu xD
Idę spać,mam nadzieję że rano będzie humor gitówa.
0
Zapomniałem że dziś losowanie, widzę że wielkie hity się szykują.
Każdy mecz warty oglądnięcia.
0
Ogląda ktoś regularnie Totki?
Jak prezentuje się Lenglet?
To wciąż nasz zawodnik i chyba Anglicy nie mają opcji wykupu i fajnie jakbyśmy trochę kaski wyciągnęli z niego.
0
@SuperPatsonFCB Krycha na środek obrony i jazda :D
0
Może i Ronaldo gra beznadziejnie ale za to swoim mentalem obniża poziom gry swoich kolegów.
0
Hag to se jaja robi,kupon poszedł na nich to oczywiście już w plecy a na dodatek wystawił jednego zawodnika mniej.
No trudno przynajmniej jest beka z Memczesteru.
0
@MESSIah16 Otóż to, dziwi mnie że ludzie dają tak dużo szans Arsenalowi na mistrza.
1
I już cyk Memczester przegrywa z Aston Villą.
Widać że kapitan podnosi poziom drużyny.
1
Arsenal gra fajną i skuteczną piłkę ale moim zdaniem i tak mistrza nie zdobędą.
City to weźmie bez problemu.
0
@4drian0 Chelsea jest tragiczne i marne ale mam przeczucie że jakiś farfocel wpadnie albo jakiś samobój Arsenalu
0
Chelsea coś strzeli.
Skończy się remisem.
0
@pero1983 Podobno nie.
1
Ach jak dawno nie słyszałem Twara jako komentatora a jest to moim zdaniem najlepszy komentator w Polsce.
Wszystko się zgadza w jego komentarzu.
4
Ja nadal nie mogę uwierzyć że to się dzieje.
Wydaje mi się jakby to było wczoraj jak Najlepsza drużyna w historii piłki nożnej na czele z Pepem wygrywała sekstet i miażdżyła kolejnych rywali a tu już prawie nikogo nie ma z tej ekipy.
Iniesta, Xavi,, Pique,Puyol,Valdes ,Pedro,Dani,Abidal,Villa,Mascherano itd, mam wrażenie że takich piłkarzy jest co raz mniej a futbol staje się mniej urokliwy.
0
Po sezonie żegnamy Kolejną Legendę Pana Sergio Busqetsa, łezka znowu się w oku zakręci i z najlepszego zespołu w historii piłki nożnej już nikogo nie będzie albo będzie ten jeden najlepszy - Leo
0
@Virusk3 Dlatego szukamy alternatyw.
Geniuszu w pojedynczych meczach nie można mu odmówić ale regularność szczególnie w ważnych meczach leży.
2
Lewy oprócz jednego zagrania to Pedriego to jest tragiczny.
Mecz na poziomie Ferrana, Hiszpan przynajmniej aktywniejszy był i miał też kilka fajnych zagrań.
0
@mekston Ale Dembele musiał strzelać to szczupakiem a to nie takie proste wbrew pozorom.
0
Nie no kurła
Puściłem singla na Barce z handicapem 0:3 a oni Zamiast strzelać to se jaja robią.
0
Frenkie świetny mecz.
Oprócz jednego błędu bardzo poważnego to robi robotę.
0
Idealny mecz dla Fatiego by złapać pewność siebie i swój instynkt strzelecki.
Do boju!!!