0

@Rewolucja123 Już dobre 10 minut to trwa. Dobra decyzja.

1

@Cziken26 Jakim truchtem????
To jest jego sprint.

1

Lewy kuźwa chytry na tego gole.

4

Busqets do zmiany natychmiast.
W tej chwili nie w przerwie nie w 60' tylko TERAZ.

0

Lewy też przyjęcie jak Busqets.

4

Nie wierzę.
No kurwa mać.
Przecież tu nie było co sprawdzać.
Faul i to bez żadnego zastanowienia się.
Jawna kradzież.

1

Hahahahahab złodzieje.
Tfu na sędziego l.
Wiedziałem że będą jaja.

6

Faul ewidentny.

0

Jeszcze wpierdziel od Cadizu i można jechać na mundial.

0

Odpaliłbym mecz ale problemy z netem w domu a żal mi pakietu z telefonu xD
Idę spać,mam nadzieję że rano będzie humor gitówa.

0

Zapomniałem że dziś losowanie, widzę że wielkie hity się szykują.
Każdy mecz warty oglądnięcia.

0

Ogląda ktoś regularnie Totki?
Jak prezentuje się Lenglet?
To wciąż nasz zawodnik i chyba Anglicy nie mają opcji wykupu i fajnie jakbyśmy trochę kaski wyciągnęli z niego.

0

@SuperPatsonFCB Krycha na środek obrony i jazda :D

0

Może i Ronaldo gra beznadziejnie ale za to swoim mentalem obniża poziom gry swoich kolegów.

0

Hag to se jaja robi,kupon poszedł na nich to oczywiście już w plecy a na dodatek wystawił jednego zawodnika mniej.
No trudno przynajmniej jest beka z Memczesteru.

0

@MESSIah16 Otóż to, dziwi mnie że ludzie dają tak dużo szans Arsenalowi na mistrza.

1

I już cyk Memczester przegrywa z Aston Villą.
Widać że kapitan podnosi poziom drużyny.

1

Arsenal gra fajną i skuteczną piłkę ale moim zdaniem i tak mistrza nie zdobędą.
City to weźmie bez problemu.

0

@4drian0 Chelsea jest tragiczne i marne ale mam przeczucie że jakiś farfocel wpadnie albo jakiś samobój Arsenalu

0

Chelsea coś strzeli.
Skończy się remisem.

0

@pero1983 Podobno nie.

1

Ach jak dawno nie słyszałem Twara jako komentatora a jest to moim zdaniem najlepszy komentator w Polsce.
Wszystko się zgadza w jego komentarzu.

4

Ja nadal nie mogę uwierzyć że to się dzieje.
Wydaje mi się jakby to było wczoraj jak Najlepsza drużyna w historii piłki nożnej na czele z Pepem wygrywała sekstet i miażdżyła kolejnych rywali a tu już prawie nikogo nie ma z tej ekipy.
Iniesta, Xavi,, Pique,Puyol,Valdes ,Pedro,Dani,Abidal,Villa,Mascherano itd, mam wrażenie że takich piłkarzy jest co raz mniej a futbol staje się mniej urokliwy.

0

Po sezonie żegnamy Kolejną Legendę Pana Sergio Busqetsa, łezka znowu się w oku zakręci i z najlepszego zespołu w historii piłki nożnej już nikogo nie będzie albo będzie ten jeden najlepszy - Leo

0

@Virusk3 Dlatego szukamy alternatyw.
Geniuszu w pojedynczych meczach nie można mu odmówić ale regularność szczególnie w ważnych meczach leży.

2

Lewy oprócz jednego zagrania to Pedriego to jest tragiczny.
Mecz na poziomie Ferrana, Hiszpan przynajmniej aktywniejszy był i miał też kilka fajnych zagrań.

0

@mekston Ale Dembele musiał strzelać to szczupakiem a to nie takie proste wbrew pozorom.

0

Nie no kurła
Puściłem singla na Barce z handicapem 0:3 a oni Zamiast strzelać to se jaja robią.

0

Frenkie świetny mecz.
Oprócz jednego błędu bardzo poważnego to robi robotę.

0

Idealny mecz dla Fatiego by złapać pewność siebie i swój instynkt strzelecki.
Do boju!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?