Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Raphinha świetna piłka.
1
Gavi ma imunnited xD
Głupota roku
0
@Antimadridista_WR Raphinha świetnie zagrał przecież
0
Jak on wyszedł Jezus Maria.
Szkoda że strzał niecelny
Rzygam już tym komentarzem
3
Najpierw pieprzy że zawodnicy Barcy powinni strzelać z dystansu a jak już Frenkie strzelił to że był to strzał rozpaczy xD
0
Wyjście na pozycję jak Neymar dzisiaj niestety nie to wykończenie
2
@MesQueUnClub96 Messi > reszta świata
1
Leśnemy dziadkowi pozostało odcinanie kuponów
A nie czekaj...
11
Messi aktualnie najlepszy na świecie
Robi wszystko,forma wróciła na dobre.
2
@Janiama Za dużo poszło kuponów live na Atletico :D
0
@okiemtypera_lucaxx95 Jak doliczy z pięć minut to wchodzę
0
Totki co za fart:D
Kuponik zielony
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMzAyNTAyNDUwMDoVaKajTEjswVm_sQI%3D
2
Myślę że jak utrzyma formę to pojedzie na mundial.Brakuje Hiszpanii bramkostrzelnego napastnika a Jutgla ma to coś.
1
@agaFCB Był aktywny, bardzo często faulowany, jako jedyny próbował wyjść z pod pressingu, nie dawał sobie odbierać piłek nawet jak go 2-3 rywali atakowało.
Szkoda że nie miał z kim pograć w środku pola,Busi za wolny a Kessie chyba nie wiedział po co wyszedł na boisku.
4
Dembele,Balde,i Frenkie jako jedyni dzisiaj dali radę.
Graliśmy w 10 bo Kessie nie istniał na boisku, Lewandowski chociaż udawał że jest na tym boisku ale z marnym skutkiem. Bellerin bardzo cienko.
Pedri schowany, miał momenty ale to za mało,przypomina mi się gra z jego pierwszego sezonu.
O Busqetsie nie ma co gadac bo każdy wie jakie ma problemy.
Środek obrony też mierny i śmierdziało na kilometr niepewnością.
Mecz o nic więc nie rozumiem tych żali, trudno się gra jak chwilę wcześniej dowiadujesz się ze odpadasz z rozgrywek.
Liga mistrzów za nami, mieliśmy momenty ale brak doświadczenia i zgrania zespołu zrobiło swoje.
Szkoda że wpadliśmy w kryzys po przerwie na reprezentacje i tych kontuzji przed kluczowym meczem z Interem.
0
Was to dziwi?
Mecz o pietruszkę bezpośrednio po oficjalnym odpadnięciu.
Po pierwszym meczu z Bayernem była inna gadka.
0
@DaPidejpi Lepiej nic nie mówić.
2
Komentarz Szpakowskiego jest obrzydliwy.
Nie da się tego słuchać.
1
@against_modern_football Holender go taranuje xD nie wiem gdzie.
Kontakt nastąpił po tym jak Lewandowski kopnął go i w rezultacie De Ligt upada na Polaka.
0
@BrzydkiAS Przecież to Lewy zaatakował obrońcę Bayernu.
2
Sędzia Dzisiaj jest bardzo dobry i naprawdę fajnie prowadzi grę w przeciwieństwie do tych parodystów z meczu pierwszego z Bayernem i pierwszego z Interem.
2
Do Bellerina nie mam zbyt duży pretensji bo niedawno wrócił po kontuzji.
Natomiast to co odwala robi dzisiaj Kessie czy Lewandowski woła o pomstę do nieba.
Obaj kompletnie nic nie dają dzisiaj.
2
Gdzie wy macie oczy?????
Lewandowski kopie przeciwnika ten upada i wpada na Roberta.
0
Lewandowski faulował ewidentnie.
Lewy najsłabszy razem z Kessim i Bellerinem.
1
Znowu Dembele zaczął akcje a potem jeszcze dograł na końcu
1
Jedynie Frenkie Balde i Dembele grają coś.
Reszta to tragedia, szczególnie Kessie który zawsze jest spóźniony, nic nie daje w rozegraniu,w odbiorze, już nie mówię o grze do przodu.
1
@wodztek97 Ja nie dam się drugi raz nabrać.
0
@Deviler Gwiżdżą na hymn ligi mistrzów
0
Powiem tak,szansa była,malutka ale była,w futbolu wszystko jest możliwe ale teraz to już po ptokach.
Szkoda pierwszego meczu z Bayernem bo tam mogliśmy spokojnie to ugrać.
Prawdopodobnie wyjdzie na to że odpadamy przez tych śmiesznych sędziów z pierwszego meczu z Interem.
Za rok się uda.
0
Można wyłączyć.