1

Raphinha świetna piłka.

1

Gavi ma imunnited xD
Głupota roku

0

@Antimadridista_WR Raphinha świetnie zagrał przecież

0

Jak on wyszedł Jezus Maria.
Szkoda że strzał niecelny
Rzygam już tym komentarzem

3

Najpierw pieprzy że zawodnicy Barcy powinni strzelać z dystansu a jak już Frenkie strzelił to że był to strzał rozpaczy xD

0

Wyjście na pozycję jak Neymar dzisiaj niestety nie to wykończenie

2

@MesQueUnClub96 Messi > reszta świata

1

Leśnemy dziadkowi pozostało odcinanie kuponów
A nie czekaj...

11

Messi aktualnie najlepszy na świecie
Robi wszystko,forma wróciła na dobre.

2

@Janiama Za dużo poszło kuponów live na Atletico :D

0

@okiemtypera_lucaxx95 Jak doliczy z pięć minut to wchodzę

0

2

Myślę że jak utrzyma formę to pojedzie na mundial.Brakuje Hiszpanii bramkostrzelnego napastnika a Jutgla ma to coś.

1

@agaFCB Był aktywny, bardzo często faulowany, jako jedyny próbował wyjść z pod pressingu, nie dawał sobie odbierać piłek nawet jak go 2-3 rywali atakowało.
Szkoda że nie miał z kim pograć w środku pola,Busi za wolny a Kessie chyba nie wiedział po co wyszedł na boisku.

4

Dembele,Balde,i Frenkie jako jedyni dzisiaj dali radę.
Graliśmy w 10 bo Kessie nie istniał na boisku, Lewandowski chociaż udawał że jest na tym boisku ale z marnym skutkiem. Bellerin bardzo cienko.
Pedri schowany, miał momenty ale to za mało,przypomina mi się gra z jego pierwszego sezonu.
O Busqetsie nie ma co gadac bo każdy wie jakie ma problemy.
Środek obrony też mierny i śmierdziało na kilometr niepewnością.
Mecz o nic więc nie rozumiem tych żali, trudno się gra jak chwilę wcześniej dowiadujesz się ze odpadasz z rozgrywek.
Liga mistrzów za nami, mieliśmy momenty ale brak doświadczenia i zgrania zespołu zrobiło swoje.
Szkoda że wpadliśmy w kryzys po przerwie na reprezentacje i tych kontuzji przed kluczowym meczem z Interem.

0

Was to dziwi?
Mecz o pietruszkę bezpośrednio po oficjalnym odpadnięciu.
Po pierwszym meczu z Bayernem była inna gadka.

0

@DaPidejpi Lepiej nic nie mówić.

2

Komentarz Szpakowskiego jest obrzydliwy.
Nie da się tego słuchać.

1

@against_modern_football Holender go taranuje xD nie wiem gdzie.
Kontakt nastąpił po tym jak Lewandowski kopnął go i w rezultacie De Ligt upada na Polaka.

0

@BrzydkiAS Przecież to Lewy zaatakował obrońcę Bayernu.

2

Sędzia Dzisiaj jest bardzo dobry i naprawdę fajnie prowadzi grę w przeciwieństwie do tych parodystów z meczu pierwszego z Bayernem i pierwszego z Interem.

2

Do Bellerina nie mam zbyt duży pretensji bo niedawno wrócił po kontuzji.
Natomiast to co odwala robi dzisiaj Kessie czy Lewandowski woła o pomstę do nieba.
Obaj kompletnie nic nie dają dzisiaj.

2

Gdzie wy macie oczy?????
Lewandowski kopie przeciwnika ten upada i wpada na Roberta.

0

Lewandowski faulował ewidentnie.
Lewy najsłabszy razem z Kessim i Bellerinem.

1

Znowu Dembele zaczął akcje a potem jeszcze dograł na końcu

1

Jedynie Frenkie Balde i Dembele grają coś.
Reszta to tragedia, szczególnie Kessie który zawsze jest spóźniony, nic nie daje w rozegraniu,w odbiorze, już nie mówię o grze do przodu.

1

@wodztek97 Ja nie dam się drugi raz nabrać.

0

@Deviler Gwiżdżą na hymn ligi mistrzów

0

Powiem tak,szansa była,malutka ale była,w futbolu wszystko jest możliwe ale teraz to już po ptokach.
Szkoda pierwszego meczu z Bayernem bo tam mogliśmy spokojnie to ugrać.
Prawdopodobnie wyjdzie na to że odpadamy przez tych śmiesznych sędziów z pierwszego meczu z Interem.
Za rok się uda.

0

Można wyłączyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?