Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@RomanHoffer Rudzki mówił to samo o Aubameyangu a nawet ostrzej i co????
2
Sto razy wolałbym takiego Jesusa niż Lewandowskiego.
Ktoś mobilny by się przydał w ataku.
Polak jak się cofa i próbuje rozgrywać czy dryblować wygląda tragicznie.
Suarez oprócz skuteczności radził sobie też świetnie w innych aspektach i dlatego jego pobyt u nas był tak udany.
3
Fati do pierwszego składu tak samo jak FDJ. Busi to obecnie tragedia, nawet już nie zagrywa piłek za linię obrony fonbylo dużym atutem.
0
@masq Nie było spalonego,pokazali wyrysowaną linię.
0
@luki123 Karny był ewidentny.
To nie było żadne karniątko.
0
Zajebiście doliczony czas xD
2
Karny ewidentny,spalonego nie było.
Araujo proszę wróć.
0
Fatiiiiii
Brawo!!!!!
1
Lewy jest beznadziejny Dzisiaj
0
Gavi za Busqetsa i lecimy.
5
Lewy coś ty zrobił...
1
Pajac już płacze.
17
Sławomir przejmuje stery i bardzo dobrze.
94
Z okazji jutrzejszego meczu warto przytoczyć ten wysublimowany dowcip.
Pani pyta dzieci w szkole:
– Które z was kibicuje Realowi Madryt?
Wszystkie dzieci podnoszą rączki tylko nie Jasio.
– A ty, Jasiu czemu nie podnosisz? – pyta pani.
– Bo ja kibicuję FC Barcelonie – odpowiada Jasio.
– Ale dlaczego? – pyta pani.
– Bo tata kibicuje FC Barcelonie, mama, starszy brat i cała reszta rodziny. To i ja kibicuje FC Barcelonie mówi Jasio.
– Ale Jasiu, popatrz, nie zawsze trzeba brać przykład z rodziców. Np. jakby tak twój tata był alkoholikiem, mama prostytutką, a brat pedałem, to co wtedy byś zrobił? – pyta pani.
– Wtedy bym kibicował Realowi Madryt – odpowiada Jasio.
2
Jak widać musimy jeszcze popracować nad kadrą. Boki obrony i ktoś kreatywny do środka pola jest potrzebny.
Niektórzy nie chcieli Bernardo bo by zabierał minuty Gaviemu. To młody chłopak i jeszcze trochę minie zanim będzie regularny.
Xavi to młody trener i on też się rozwija. Pamiętajcie w jakim gównie byliśmy przed jego przyjściem i jakich kompromitacji doświadczaliśmy. Przywrócił nam uśmiech i radość z gry.
Będę bardzo szczęśliwy jak wygramy ligę a na ligę mistrzów jeszcze przyjdzie czas.
0
Ładnie mnie sędzia ograbił dając czerwo Milanowi, myślę że by wcisnęli te dwie bramki.
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDMyMjg0Njc0MTgwMToEFkamvt8qEx-LXfg%3D
1
@krzysiobyczek Ancelotti to jednak ma łeb,za chwilę wdroży kolejny plan, wylew roku przeciwnika w obronie lub bramkarza.
1
Widzę piękne wałki dzisiaj idą.
Dawno czegoś takiego nie widziałem, ostatnio chyba tydzień temu.
1
Pamiętam jak były newsy że Rabiot do nas może przyjść. Jeszcze jakby za Koemana przyszedł Alegri którego niektórzy pragnęli u nas, ach ale by to śmigało mmmmm
1
@Kondziubarca Tydzień do meczu a gościu już wyrokuje kto zagra na prawej obronie :D
Xavi pewnie nie wie jeszcze kto zagra na prawej przeciwko Interowi.
3
Garcia kolejny świetny mecz a grał tylko kilka minut. Kolejne dobre wejście zaliczył też FDJ i myślę że na Inter który postawi znowu autobus będzie lepszą opcją niż Gavi któremu też należy się odpoczynek bo znowu przebiega niesamowite dystanse w meczach.
Fati przeciętnie, Roberto też a Dembele się nie popisał jeśli chodzi o podania.
Zmiany były akurat na plus w tym meczu.
2
Aspas należy do topki jeśli trzeba grać na czas gdy jest taka potrzeba więc on powinien siedzieć cicho
0
@Emhyr Dodał od siebie ale obrońca go zahaczył. Jeśli sędzia uznał że nurkował to dlaczego nie pokazał mu żółtej kartki za symulke?
24
Tak oglądam te powtórki faulu na Raphinhii i moim zdaniem karny się należał.
Oczywiście Brazylijczyk wykorzystał złe ustawienie obrońcy ale faul to faul.
Prawdopodobnie byłoby 2:0, spokój i Celta by tak nie napierała.
Dodać do tego skandaliczne błędy sędziowskie z Interem przez które przegraliśmy to byłoby zupełnie inne gadanie mimo słabej gry.
2
Powinnien być karny za faul na Raphinhii w pierwszej połowie??
Brazylijczyk dodał od siebie ale obrońca Celty popełnił błąd.
0
@GeraltzKatalonii No właśnie nie.
Wtedy Mats też był w kosmicznej dyspozycji i ratował nam wiele punktów.
7
Za Valverde nazywano to pięknym pragmatyzmem xD
3
@AmigoBlancos Ja wcale nie zaprzeczam że ten mecz był przepchany kolanem więc nie wiem o co ci chodzi.
0
BARDZO DOBRZE SIĘ STAŁO ŻE TAK ZAGRALIŚMY.
Ciężko było by zagrać 3 świetne mecze w ciągu tygodnia.Dwa już nie co łatwiej, przypominam że przed nami Inter i Real.
14
@AmigoBlancos W takim katalogu to co drugi mecz byłby meczem Realu Madryt.