0

@macio_944 Gorzej jak Inter coś ugra z Bayernem

0

Czy ktoś mi może kurwa powiedzieć po co sędzia sprawdzał osobiście na monitorze linie spalonego przy ewentualnym karnym dla Interu?

0

Hahahahahab zajebiście doliczony czas.

0

Pique się rozgrzewa.
Pewnie zagramy na trzech stoperów.

0

Roberto jest tragiczny.

3

Jak dla mnie największym problemem jest to że mamy jednego skrzydłowego.
Raphinhia się dusi na lewej stronie,nie rozumiem czemu Dembele gra na prawe.
Przynajmniej by się zmieniali tak jak w poprzednich meczach.

4

Eric świetnie złapał na spalonym teraz.

0

To po co oglądał rękę na varze jak wcześniej widział spalonego xD

0

Ręka była ale czy nie było spalonego.

3

Inter cienki jak siki pająka.
Nie wyobrażam sobie żebyśmy to przegrali.
Bardzo dobrze gramy jak na razie.

3

Barcelona pokazała swoje słabości w Monachium xD
Niezła odklejka komentatora
Ciekawa co to za madryciak

1

@Janiama Inter 0 Barcelona 4

0

@okiemtypera_lucaxx95 Benfica co najmniej dwie bramki

2

1

@PatrykBarca Faulował celowo? W 95% przypadkach piłkarze faulują celowo więc to słabe wytłumaczenie

3

Świetna taktyka Realu, świetny mecz jak zwykle tylko że nie udało się wcisnąć żadnego farfocla.

1

@norbi77 Pisałem to samo.
Osasuna gra dobry futbol na dodatek to był mecz po przerwie reprezentacyjnej.
Chociaż zwątpiłem po czerwonej kartce dla nich.

3

Jak zwykle jeden mecz nie wszedł, Osasuna dała radę ale Heerenveen dało dupy.
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjc1NDU0NjYwMDpsL4_p6Km16kusAhk%3D

0

@Worny Dobry mecz, szczególnie w pierwszej połowie.

0

Wskakujemy na fotel lidera!!!!!!

2

@Janas11224 Karny ewidentny ale ta czerwona trochę dziwna bo chyba istnieje przepis żeby podwójnie nie karać, przynajmniej tak było.

0

Przerwał dobrą akcje Osasuny bo chciał z Varu skorzystać???????

3

Osasuna dawać jeszcze ze pięć bramek i będę spokojny co do wyniku.

0

@PatrykBarca Skąd ta pewność?

0

Co z tego że prawdopodobnie po tej kolejce Real nadal będzie liderem?
Po klasyku na pewno się to zmieni.

1

@La Pulgaa Duża szansa moim zdaniem.
Oglądałem kilka razy Osasune i grają bardzo dobrze, wyniki mówią same za siebie.
W obliczu braku Modricia i Courtoisa Real będzie miał ciężko. Nie zapominajmy też że była przerwa na reprezentacje a to często przekłada się na formę. Wyczuwam remis.

0

@KlimO Jakie poufne dane?
Tak znany psycholog nie może sobie pozwolić na wypuszczenie takich informacji bo to właśnie są poufne dane, więc na pewno to sprawka CR7.

14

Kevin De Bruyne to drugi najlepszy pomocnik na świecie po Messim.
Belg jest wirtuozem i tacy jak on powinni zdobywać ZP, oglądanie go to sama przyjemność.

8

@Janiama Za każdym razem musisz się przechwalać jak coś ci się trafi?
Wróżenie z dupy a potem robienie z siebie eksperta, pochwal się ile razy się pomyliłeś

9

@Freudysta Dokładnie.
Kiedyś myślałem że Figo był największym zdrajcą ale po oglądnięciu o nim dokumentu to Messi wychodzi na prowadzenie.
Powinni go wymazać z historii Barcelony i udawać że u nas nigdy nie grał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?