0

Też wam wyskakuje błąd techniczny przy włączeniu meczu Barcy na Apce C+?

1

@damiano16398 Chwilę przed meczem dopiero się te kanały pokażą.

0

Sporting wszedł ale brakło jednej bramki Interu :(

27

Warto dodać że Alonso i Christensen grali ze sobą wiele lat więc to też ma znaczenie.
Są zgrani i np przy asekuracji to bardzo pomoże.

0

@RosjaninButJak na razie tych błędów za wiele nie popełnił. Oczywiście Eric też ma najlepszy moment u nas i szkoda go ale na kogoś musiało paść.
Myślę że padło na taki wybór ze względu na to że Duńczyk jest szybszym stoperem co ma duże znaczenie w tym meczu.

12

To że Alba nie zagra było więcej niż pewne.
Balde jest młody i wrzucanie go na głęboką jest ryzykowne, Alonso natomiast ma wielkie doświadczenie i najbardziej pewny jeśli chodzi o defensywę z tej trójki.
Boję się jednak bo Alonso nie mógł się jeszcze u nas dość wykazać.

0

@Striker Od pierwszego swojego meczu u nas gra świetnie.
Zagrał przecież w Pilznie całe 90minut więc nie wygaduj bzdur.

3

Christensen jest w bardzo dobrej formie i wyjściowy skład mu się należy, tym bardziej że Kounde jest aktualnie naszym najlepszym PO.

1

@Janiama 1:4 Bierzemy to!!!

0

@Piorun Miało być Szachtar:D

0

Dzisiaj Championship gra już normalnie?

0

@Piorun Zamiast Gola Lewego bym dał 10 na Schalke i kupon miałby sens.

1

Coo za końcówka!!!!
Brawo Polacy!!!

2

@messicocacola Dżankos smurf to ugra.
Dawno nie oglądałem to sobie puszczę.
Dzięki za info.

1

@Pawlak1992 Twaro to najlepszy Polski komentator według mnie.

21

Real zbyt słabo gra żeby stracili dziś punkty.

14

@DaPidejpi Oglądając co tydzień lub co 3 dni Messiego w koszulce Barcelony przez tyle lat człowiek aż tak tego nie doceniał bo Leo robił niesamowite rzeczy w każdym meczu i przyzwyczajanie wzięło górę.

0

@Messi1992 Co do tej asysty to takich zagrań miał ze cztery i wszystkie idealne na nos.

0

@Sau_Ron To tylko żart.
Będzie bardzo ciężko,remis uznam za bardzo dobry wynik.

0

Co ta Barca Xaviego sobie tak upodobała wygrane ze strzelonymi 4 bramkami, Cadiz, Valladolid, Sociedad a w zeszłym sezonie też było tego bardzo dużo z tych co pamiętam to Osasuna, Atletico, Valencia, Napoli, Bilbao i oczywiście Real Madryt

3

Bayern zremisował 3 mecze zrzędu w Budneslige a we wtorek będzie błagał o kolejny remis.

0

@Piernikowy Na jednym jest inny handicap a poza tym trzeci kupon postawiłem rano i kurs był mniejszy,po ogłoszeniu składu kurs znacznie podskoczył więc postanowiłem jeszcze dołożyć.

0

Klątwa przełamana
Pewne zwycięstwo
Czyste konto
Szkoda tylko tej sytuacji na trybunach.

1

@Firestone Masz rację zapomniałem o nim. No to drugi najlepszy.

1

Dembele zawodnik meczu moim zdaniem.

0

@Azi Jakby mu tego nie zagrał to byłoby mega samolubne.

4

Dembele BRAWO!!!
Lewy świetnie się utrzymał przy piłce .

3

Jakub Kręcidło przekazuje że kibic został URATOWANY!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?