Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Też wam wyskakuje błąd techniczny przy włączeniu meczu Barcy na Apce C+?
1
@damiano16398 Chwilę przed meczem dopiero się te kanały pokażą.
0
Sporting wszedł ale brakło jednej bramki Interu :(
27
Warto dodać że Alonso i Christensen grali ze sobą wiele lat więc to też ma znaczenie.
Są zgrani i np przy asekuracji to bardzo pomoże.
0
@RosjaninButJak na razie tych błędów za wiele nie popełnił. Oczywiście Eric też ma najlepszy moment u nas i szkoda go ale na kogoś musiało paść.
Myślę że padło na taki wybór ze względu na to że Duńczyk jest szybszym stoperem co ma duże znaczenie w tym meczu.
12
To że Alba nie zagra było więcej niż pewne.
Balde jest młody i wrzucanie go na głęboką jest ryzykowne, Alonso natomiast ma wielkie doświadczenie i najbardziej pewny jeśli chodzi o defensywę z tej trójki.
Boję się jednak bo Alonso nie mógł się jeszcze u nas dość wykazać.
0
@Striker Od pierwszego swojego meczu u nas gra świetnie.
Zagrał przecież w Pilznie całe 90minut więc nie wygaduj bzdur.
3
Christensen jest w bardzo dobrej formie i wyjściowy skład mu się należy, tym bardziej że Kounde jest aktualnie naszym najlepszym PO.
1
@Janiama 1:4 Bierzemy to!!!
0
@Piorun Miało być Szachtar:D
0
Dzisiaj Championship gra już normalnie?
0
@Piorun Zamiast Gola Lewego bym dał 10 na Schalke i kupon miałby sens.
1
Coo za końcówka!!!!
Brawo Polacy!!!
2
@messicocacola Dżankos smurf to ugra.
Dawno nie oglądałem to sobie puszczę.
Dzięki za info.
1
@Pawlak1992 Twaro to najlepszy Polski komentator według mnie.
0
I cyk 70zl do przodu.
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjU0NDY0MjkwMjpYIdCzQW3h1jUxz-4%3D
21
Real zbyt słabo gra żeby stracili dziś punkty.
14
@DaPidejpi Oglądając co tydzień lub co 3 dni Messiego w koszulce Barcelony przez tyle lat człowiek aż tak tego nie doceniał bo Leo robił niesamowite rzeczy w każdym meczu i przyzwyczajanie wzięło górę.
0
@Messi1992 Co do tej asysty to takich zagrań miał ze cztery i wszystkie idealne na nos.
0
@Sau_Ron To tylko żart.
Będzie bardzo ciężko,remis uznam za bardzo dobry wynik.
0
Co ta Barca Xaviego sobie tak upodobała wygrane ze strzelonymi 4 bramkami, Cadiz, Valladolid, Sociedad a w zeszłym sezonie też było tego bardzo dużo z tych co pamiętam to Osasuna, Atletico, Valencia, Napoli, Bilbao i oczywiście Real Madryt
3
Bayern zremisował 3 mecze zrzędu w Budneslige a we wtorek będzie błagał o kolejny remis.
0
@Piernikowy Na jednym jest inny handicap a poza tym trzeci kupon postawiłem rano i kurs był mniejszy,po ogłoszeniu składu kurs znacznie podskoczył więc postanowiłem jeszcze dołożyć.
2
Barcelona znów dała zarobić dobrą kasę.
264zl
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=ODI0ODQyMjUzNjQ4MTYwMDoFdi8eRz3znoH6unM%3D
316zl
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjUzNTkwMDYwMDphPHUnr66FQmspd3s%3D
498zl
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjUzNDc2NTYwMTqmI-3FNHjTmxTiXMc%3D
0
Klątwa przełamana
Pewne zwycięstwo
Czyste konto
Szkoda tylko tej sytuacji na trybunach.
1
@Firestone Masz rację zapomniałem o nim. No to drugi najlepszy.
1
Dembele zawodnik meczu moim zdaniem.
0
@Azi Jakby mu tego nie zagrał to byłoby mega samolubne.
4
Dembele BRAWO!!!
Lewy świetnie się utrzymał przy piłce .
3
Jakub Kręcidło przekazuje że kibic został URATOWANY!!!