0

3

Lewandowski lewa noga jak u Messiego prawie.

0

Za Krychowiaka trzeba wystawić byle jakiego pomocnika z naszej kadry nawet ofensywnego i będzie tysiąc razy lepiej.

1

Dania 2:0 z Francją.

0

Nie wiedziałem że tak szybko kartka krychy wejdzie :D
Żewłakow mówi że to nie było na żółtą kartkę xD

0

Podają między sobą 5 minut by skończyć to wrzutką z dupy xD

0

@draxidox Co ty mówisz przecież to polski Fede Valverde.

2

Kiedy postawisz że bramkę strzeli drużyna która strzelała gola w każdym meczu tej ligi Narodów,nie przegrała ani razu i prezentowała się bardzo dobrze.

https://zapodaj.net/1ed487a68d694.jpg.html

2

@Messi1992 Spalony nabiera innego znaczenia :D

4

Widzę że eksperci już robią z Holandii reprezentację z topu światowego.
Kadrowo to wygląda średnio, często grają za wolno i pressing też nie powala.
Nie wygląda to źle ale do najlepszych jeszcze sporo im brakuje.
Fajnie grają jako drużyna,tam nie ciągnie nikt tego zespołu, większość gra na podobnym poziomie. Po słabszych latach powoli notują progres.

8

Taka jest prawda że brakło Grosika i Góralskiego,jakby grali dzisiaj to gówno by to zmieniło ale przynajmniej byłoby zabawniej.

1

Kurła kolejny nam piłkarz wypada.
A było tak pięknie na początku sezonu.

1

Frenkie schodzi, niezły mecz w jego wykonaniu.

0

Polska już dawna powinna pożegnać Glika i Krychowiaka.
Na początku byłby mały zjazd ale postawienie na konkretnych piłkarzy przyniosło by wiele dobrego przy regularnej grze.
Prędzej czy później ta sytuacja się zdarzy a mogliśmy mieć to już za sobą, tylko że u nas jak coś nie działa to od razu się z tego rezygnuje i wraca do poprzednich pomysłów które też nie są dobre.

5

My nie umiemy wyjść z pod pressingu który jest co najwyżej średni.
Argentyna jak narzuci swój rytm i intensywność jak przeciwko np. Włochom to nie będzie co zbierać.

0

Spokojnie Zieliński jeszcze młody chłopak, w końcu mu się coś przestawi.

0

Nie ma na co czekać tu trzeba dzwonić.
Czesiu znasz numer przecież.

0

Piękna akcja.
Palce lizać.

17

Ach ten romantyzm
Wincej tych meczów bo piłkarze nie mają co robić.

0

@Jackazz U mnie właśnie dziś włączyli.
Zawsze miesiąc wcześniej wiadomo kiedy włączają.

0

Mbappe wyrasta na ogromnego dzbana i odbija mu co raz bardziej co widać przede wszystkim w jego grze ale jeśli chodzi o to że nie chce brać udziału w sesjach sponsorskich to trochę racji ma.
Może nie chce być kojarzony z jakimiś Markami i chce inaczej zarządzać swoim wizerunkiem.

2

@Adi123456789 Argentyna, Hiszpania.

0

@AmigoBlancos Neymar wygrywa tylko w tym elemencie przez doświadczenie.

0

Dawać już kurła klasyk to znowu rozjedziemy ten mizerny Real.

4

Za to żółtko???
xD

0

@kamilos1214 Ja już sobie odpuściłem MLS.Tam wyniki są bardzo nieprzewidywalne.
Jak już coś to ilość bramek, często padają duże wyniki.

1

Dawać jeszcze jedną!!!!!
Możecie przegrać byle by kupon wszedł.

0

@El Plutoninho Ja tam na live puściłem w przerwie dwie bramki Atletico :D do tego over +1.5 w meczu Napoli z Milanem.
Myślę że jest szansa.

2

Dest wszedł na drugą połowę i sprokurował karnego w 51minucie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?