Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeszcze jedna bramka FC Balkanii i tysiak wygrany a jak nie to tylko 44zl
0
@P33ck Wiem bo ja tam remis mam na kuponie xD
0
Chytry dwa razy traci.
Przy 0:0 za długo czekałem a tu Villareal już to wygrywa a był kurs już 2.25.
Nawet się zastanawiałem czy z handicapem nie puści po kursie 4.2.
1
@HighestInTheRoom Poczekam chwilę to pewnie wzrośnie do co najmniej 2.
5
Brawo Lech !!!
Teraz zarobię więcej na wygranej Villarealu, wjeżdżam za 100 na live.
0
@masq Elegancja gry może na korzyść Polaka ale efektownością Urugwajczyk miażdży Polaka.
5
@DaPidejpi Zjawiskowy,skuteczny, efektowny, kompletny, najlepsza 9 dekady.
Kosmiczny grajek.
1
@MesQueUnClub96 Nie ważne jak zaczynasz ważne jak kończysz?
Jeśli mówimy o całej karierze co jest tematem tej dyskusji to ma znaczenie.
Lewy go wyprzedza w bramkach ale nie są to ogromne różnice tymczasem Suarez go deklasuje w asystach.
2
@msmsms Nie zgadzam może Lewandowski i teraz jest znacznie lepszy ale gdy Suarez już kilka sezonów był gwiazdą w lidze Holenderskiej to Lewandowski grał w Lechu.
Suarez wcześniej zaczął i wcześniej skończył.
2
@Khajio Tak to musiało się skończyć.
Rozgrywki już ruszyły a Brighton z tym trenerem osiąga bardzo dobre wyniki.
0
@Bzyczekk Tylko że ja nie oceniam tylko na podstawie wczorajszego meczu.Wczoraj nie dane było mi oglądnąć całego meczu ale poprzednie widziałem w całości i nic nie wnosił do gry poza błędami.
Jak Alba nie radzi sobie na tle słabiutkiej Sevilli czy Viktorii Pilzno to strach myśleć co będzie z mocniejszymi rywalami.
Mimo że boczni obrońcy w Barcelonie są ważni w ataku to muszą trzymać też jakiś poziom w defensywie a to co zrobił wczoraj Alba jest skandaliczne.
Nie twierdzę że Balde to jakiś niewiarygodny poziom bo to wciąż młody chłopak ale jest znacznie pewniejszy niż Jordi.
Xavi to widzi i jak na razie to Alba jest zmiennikiem.
1
@PatrykBarca Nie miał z kim błędów popełnić ale Alba już miał z kim te błędy popełnić xD
Jordi co wchodzi na boisko to popełnia błąd.
3
@PatrykBarca Na ten moment Balde jest lepszym piłkarzem a Xavi to potwierdza.
1
Dopiero oglądnałem skrót wczorajszego meczu i może mi ktoś wytłumaczyć co zrobił Alba przy straconej bramce?
To przecież jawny sabotaż, kiedyś najlepszy lewy obrońca a teraz Balde go zjada w obronie i też w akcjach ofensywnych.
Przykro się patrzy na jego zjazd.
0
Niestety nie dane było mi oglądnąć meczu.
Najbardziej mnie interesuje czy dobrze zagraliśmy i jak wypadł Torre,Kessie,Fati i Ferran.
5
@marcin62 Montaż masztu 350-500 zł xD
Ładnie odlecieli jeśli chodzi o cenę.
0
Myślicie że kto obejmie posadę trenera Chelsea?
Mi nikt do głowy nie przychodzi,na rynku nie chyba żadnego świetnego wolnego trenera a nie ma szans żeby któryś klub z wyższego poziomu puścił swojego trenera w trakcie rozgrywek ligowych i LM.
0
Miałem dawać 1x na Salzburg ale że ta Benfica nie dała rady to jestem zdziwiony.
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjQ5NjczOTYwMDqWukygRoQ1ug_-dvw%3D
0
Obrona Juve to żart.
0
@barcelonaLM Ja tam dałem btts, kurs 1.9
0
@Suzu To że nie powinien gadać takich rzeczy jest oczywiste.
Ja się tylko odniosłem do tego czy Lewy jest lepszym czy gorszym transferem bo to najbardziej ludzi boli.
2
Mnie taka opinia Tebasa nie dziwi,to kibic Realu więc to opinia subiektywna i nie wiem dlaczego ludzie się tą wypowiedzią przejmują.
Po za tym to czy Francuz będzie lepszym transferem będzie można ocenić za kilka lat.
Tchoumeni może być transferem nawet na 10 lat a Polak za 2-3 lata być może odejdzie to też Trzeba brać pod uwagę.
Nie był pytany kto jest lepszym zawodnikiem.
0
@Kgorecki2500 To nie to samo Juve w obronie co kiedyś a cały atak PSG jest w świetnej formie.
Jedna bramka i Juve będzie musiało się choć trochę otworzyć a to woda na młyn dla PSG.
0
@Kgorecki2500 Lipsk gra ostatnio bardzo słabo a od zawsze tracili dużo bramek.
W meczach LM Ukraińców często pada dużo bramek bo grają dość otwarty futbol.
Co do PSG to myślę że to może skończyć się jakimś pogromem nawet.
1
@Luciano99 Nie tu i tu wystarczy że wygrają dwoma bramkami.
0
Łapcie pewniaczki ode mnie, darmowy hajs.
Jak wejdzie to pobieram tylko 100% od kupony.
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjQ5NDUxNjQwMTqf14ixJCIqRkU3z40%3D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjQ5NDUzMjgwMDp7TPKBgemjnmXcP4Y%3D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjQ5NDU0MjgwMjrlGSfJTcorboJQ6-Q%3D
0
@Janiama Pewnie była mała szansa by Pjanic odszedł dlatego Xavi chciał go podbudować i w razie czego korzystać z niego.
5
@patrix211 Przykro mi ale nic ci to nie da, 5x0 to wciąż zero.
3
Brawo Getafe!!! Teraz możecie dostać jeszcze piątkę na łeb bo kuponik wszedł.
https://www.sts.pl/pl/user/?action=show-ticket-detail&id=364722026520450088&live=&ajaxCall=1&ticket_index=1&fullticket=1
1
@Kgorecki2500 No tak ale kurs 2.3 kusił bardzo.