Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@fmX Nie będę odpowiadał każdemu z osobna.
Wytłumaczyłem to w 3 odpowiedzi więc się nie kompromituj.
0
@Danny Gaucho Dlaczego akurat Lewandowski a nie inny piłkarz Bayernu np Muller albo Gnabry?
Tylko dlatego że był środkowym napastnikiem i mógł spijać śmietankę?
0
@Danny Gaucho Nie pisz o tryplecie bo dla mnie to bezsens przedstawianie nagród drużynowych w kategoriach indywidualnych.
Tak jak pisałem, bycie królem strzelców w lidze niemieckiej czy pucharze Niemiec grając w Bayernie nie jest żadnym wyznacznikiem dla środkowego napastnika.
Król strzelców w LM?
Ponad połowę tych goli trafił Olympiakosowi i Crvenie.
Niesamowity wyczyn.
Po za tym gole to nie wszystko i liczą się inne aspekty jeśli mówimy o najlepszym piłkarzu na świecie.
Oczywiście Lewandowski to bardzo dobry napastnik ale nie można o nim mówić najlepszy na świecie.
0
@Archolos 20 bramek to dobry wynik?
Tyle to spokojnie Aubameyang by wykręcił, w pół sezonu trafił 11 razy.
Jak dla mnie trzeba wymagać 30 bramek co najmniej, zapłaciliśmy 45 mln za 34 latka!!!! i ma dość dużą pensję.
1
@Aragorn33 To że zacznie jest pewne.
Zakręci się pewnie koło 20-25 goli co moim zdaniem będzie słabym wynikiem jak na miano jednego z najlepszych na świecie patrząc na to że jest to typowa 9 która poza skutecznością, ustawianiem się i zastawieniu się nic więcej nie wnosi.
0
@MesQueUnClub96 Nie wiem.
9
Nie można powiedzieć że Bayern jest lepszy bez Lewego bo to kłamstwo.
Można powiedzieć że typowy środkowy napastnik w Bayernie ma warunki idealne by strzelać sporo goli przeciwko bardzo słabo zorganizowanym drużynom Bundesligi.
Tam co kolejke pada multum goli.
Tak jak kiedyś pisałem Lewandowski nigdy by nie strzelał tyle w lidze angielskiej, włoskiej czy w La Liga, niedługo się o tym przekonany.
Przecenia się go jeśli mówi się o nim "najlepszy napastnik na świecie" i moim zdaniem taki piłkarz nigdy nie powinnien zdobyć ZP nawet za sezon 2020.
1
To powinna być czerwona kartka
De bruyne się nic nie stało ale mogło się to skończyć bardzo źle.
Muniain 10 minut zagrał podobnie nawet ostrzej i dostał tylko żółtko co jest skandalem.
0
Nico właśnie wchodzi z ławki w meczu z Bilbao.
0
CITY GOL
30 sekund wcześniej dałem 2x na live.
Może wejdzie.
3
@Lionel_Messi10 Na jakiej pozycji gra?
1
Nie potrafię zrozumieć czemu nie zapewniliśmy sobie prawa odkupu Jutgli.
W rezerwach grał bardzo dobrze u nas a w pierwszej drużynie całkiem dobrze mimo że wtedy poziom naszego składu nie był zbyt dobry.
Myślę że jak nadal będzie tak bramkostrzelny to ma szansę jechać na mundial,Luis Enrique lubi zaskoczyć i nie patrzy tylko na nazwiska.
3
@tristan87 Naprawdę nie rozumiem czemu sobie nie zapewniliśmy prawa odkupu za rozsądne pieniądze.
0
@Gaucho Mimo że będziemy mu płacić to zejdziemy z jego pensji bo nie będzie on zarejestrowany.
0
Kto waszym waszym zdaniem zdobędzie króla strzelców La Ligi?
Wydaje mi się że w tym sezonie będzie to jakiś nieoczywisty zawodnik. Jakoś nie widzę Lewego który strzela u nas około 30 bramek w samej lidze.
Stawiałbym na Moralesa który w końcu gra w lepszym klubie albo na któregoś skrzydłowego Barcy.
1
Valverde zagranie godne ekstraklasy.
0
Najlepszy obrońca La Ligi poprzedniego sezonu xD
3
BVB hahahahahah
Już 2:3
0
Kurs 2.50 na dwie bramki Hoffenheim,pewniaczek wszedł że aż miło.
4
@messi564 A co do ma do rzeczy?
To że wywalczyli awans nie oznacza że by poradzili sobie w aktualnie najlepszej lidze świata.
Brawa dla klubu że nie chodzi im tylko o kasę z awansu i bycia w PL a inwestują w nowych zawodników i zwiększają poziom sportowy.
6
Piotr Laboga dwa dni temu w transferowym o doniesieniach transferowych MU.
"Takie pomysły jak Casemiro są już naprawdę wyssane z palca"
xD
7
Ale fart xD
Swansea straciło dwa gole w 93 i 95 minucie oba to samobóje
132zl wpadło,
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjI4NjY2NTkwMToWi-oufuIbg5kabXk%3D
Kupon puszczony dwa razy
11
@AFA90 Złotej piłki by nawet nie powąchał jakby grał w Liverpoolu albo City.
3
@Luciano99 Myślę że długowieczność Modricia jest spowodowana że bardzo późno wszedł na najwyższy poziom.
Gdy Xavi i Iniesta mieli już po ponad sto meczy w Barcelonie to Modric kopał się po czole w Chorwacji.
Tak naprawdę to Hiszpanie byli dłużej na topie.
1
@against_modern_football NIE
0
@dniel 15 bramek to dużo jak na napastnika?
Teraz zerknąłem to raz strzelił 15 w sezonie 16/17 a tak to strzela po 6,5,8, czasami ledwo przekroczył 10.
Cienko.
2
@Oskar00 Strzela?
Jego najlepszy sezon w lidze to 15 bramek a zazwyczaj koło 8-12
Bardzo słabe liczby jak na napastnika na taki poziom.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@PatrykBarca Oni już się wypisali e pierwszym meczu tak samo jak Barca.
Liverpool może się skupić na krajowych pucharach.
3
Morata strzelił dwie bramki i ludzie już żałują że go Barca nie kupiła w styczniu xD
Hiszpan już nie jeden klub nabrał na swoje umiejętności.
Jego max to jakieś 10 -15 bramek w lidze.
Ma trochę zalet ale na pewno jego zaletą nie jest zdobywanie bramek.