0

Lech to specjalnie robi co nie?

2

xDDD
Polska piłka gurom!!!

0

Dobrze to wygląda.
Real klasycznie wygrywa w Europie by za chwilę dostać w lidze od jakiegoś ogórka.

1

Jestem ciekaw kiedy wykryli te "nieprawidłowości"
Wbrew pozorom takie przeskanowanie kontraktów może trwać bardzo długo więc nie rozumiem ludzi którzy twierdzą że wyszło to akurat wtedy kiedy chcą się pozbyć FDJ.
Niby poinformowali go już miesiąc i może chcieli się dogadać a nie wywlekać kolejne afery.

2

Leszek Orłowski w tamtym sezonie powiedział:"Być może Barcelona jest zbyt słaba dla Erica Garcia"
Już wtedy pomyślałem że jest w tym dużo racji.Eric zalicza świetny presezon i Xavi może często stawiać na niego kiedy rywal będzie zamknięty.
Kiedy Barcelona będzie grała na najwyższym poziomie to Eric będzie mógł pokazać swoje największe zalety.
Myślę że to samo jest z Frenkiem.
Holender był wyśmienity w poprzednim sezonie gdy nasz zespół nie przegrał przez 14 spotkań czyli w najlepszym okresie Barcy Xaviego, większość oczywiście o tym zapomniała bo im nie pasuje to do Narracji że Frankie nic nie pokazał.
Kibice nie umieją zrozumieć że są zawodnicy "liderzy" i tacy którzy są "elementem układanki"
W każdym zespole są potrzebni jedni i drudzy.

4

No Raphinhia miałeś być 3 razy lepszy niż Ronaldinho i Neymar razem wzięci ale no nie wyszło więc musisz troszkę pensję obniżyć.

1

A ile było bólu, płaczu i rozpaczy o przedłużenie kontraktu z Dembele xD

0

Troyes kuponik popsuło a tak pięknie remisowali do 81 minuty
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjE5NDY2ODYwMDrO6bVwIviKEZ8WDys%3D

13

Luis Suarez dzisiaj dwie bramki
Oczywiście ten Luis co w poprzednim sezonie grał w Granadzie a teraz reprezentuje Marsylię
Wszedł za Milika w 62 minucie.

0

@Survier To kto był lepszy?

7

1. Wygrana z Realem w presezonie.
2. Wygrany puchar Gampera
Jeszcze wygrać raz z Realem w lidze na ich stadionie i mamy tryplet.

7

Frenkie najlepszy w drugiej połowie.

0

Piękny cross Kounde.
Brakuje mi takich zagrań u nas.

1

Frenkie dzisiaj TOP od samego początku pierwszej połowy.

9

Dla Niemców by trafił.

0

Kto według was był najlepszy na boisku w pierwszej połowie?

0

Z taką formą to spokojnie weźmiemy odwet w LE.

1

@szkutnik91 Kanał ściekowy jeśli chodzi o poziom gry.

1

Jeśli ten Hag chce walczyć o top4 to tacy gracze jak:
Magłaja,Shaw,Fred,Rashford, De Gea, Eriksen,Mc Tominay nie mają prawa grać w pierwszym składzie.
Eriksena czy Shawa bym jedynie zostawił w roli zmienników ale reszta nie nadaje się.
Powtórzę jeszcze raz Manchester na czele z trenerem przespali jak na razie okienko.
Mają jeszcze czas ale wątpię by doszło do rewolucji która powinna nastąpić już dawno.

1

Ja byłem trochę pesymistycznie nastawiony do tego meczu i dałem tylko 2x na Brighton.

1

Hahahahahahaha .
Pięknie Brighton.

1

Spokojnie mental wejdzie i załaduje z przewrotki.

0

Pięknie Magłaja złamał linie spalonego.

0

Brighton gol zasłużony.
Manchester gra koszmarnie.

0

@Medium Mi głównie mi chodzi o jakość zawodników. Na pewno będzie lepiej bo Hag to wielki trener ale z takim składem będzie ciężko bić się o miejsce dające LM.
Moim zdaniem przespali to okienko i to się odbije mocno w sezonie.

0

Ten Manchester jest strasznie mizerny.
Myślałem że Hag ogarnie zespół przede wszystkim kadrowo.
Jak dla mnie z tego składu nadaje się maksymalnie 4 graczy aby walczyć o najwyższe cele.

0

@Kgorecki2500 No bardzo fajnie jest jak się ogląda za darmo:D

2

Jeśli chodzi o rolę w zespole to jak najbardziej tak,to są zupełnie inne pozycje.
Patrząc jednak na pensje Frenkiego i kwotę którą trzeba wyłożyć za Bernardo to nie.
Fajnie by było mieć ich obu ale z racji finansowych wydaje się to niemożliwe.

3

2

@Zoker Bo go Messi blokuje cały czas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?