Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 Przecież Frenkie zagrał bardzo dobrą pierwszą połowę.
Mógł strzelać w tej sytuacji co mówisz ale jakby to zagranie było dokładne to Dembele by miał hektary miejsca.
Pomysł świetny.
7
Na win Maxa kurs był w okolicach 8 przed wyścigiem.
Dobrze że się skusiłem.
0
@Janiama Piękne klapki na oczach.
Jak można pisać że Lewandowski prezentuje bardzo dobry poziom jak jego najważniejszym zadaniem jest kończenie akcji bo to jest jego główny atut.
Jak na razie tego nie pokazuje ale to tylko sparingi,jego grę można będzie ocenić po kilku miesiącach.
Denerwuje mnie usprawiedliwianie go na siłę.
Na razie gra słabo i to jest fakt.
0
@Comfortable_ Nie trzeba wygrywać z drużyną pucharów by zostać legendą klubu.
0
@Pilka_jest_okragla Martwi mnie że w takich sparingach szczególnie boczni obrońcy nie mogą się zbyt szczególnie wykazać w obronie a to u Balde jest największy problem.
W ataku co raz lepiej ale nie wiemy jak sprawuje się w obronie.
Mimo wszystko bym ściągnął kogoś na lewą stronę.
1
Tak sobie myślę że jest możliwe że za 10-15 lat będziemy mówić "legendarny zawodnik Barcelony Ousmane Dembele"
Przecież to jakaś abstrakcja.
0
Auba się dusi na skrzydle.
0
Who needs Lewandowski?
26
Trzeba nie mieć mózgu żeby takie coś w sparingu robić.
1
Balde świetnie w ofensywie ale co niektórzy zapominają że to lewy obrońca a nie skrzydłowy.
On ma głównie bronić,jak na razie nie miał okazji się wykazać ale w poprzednim sezonie wyglądał przeciętnie w tym aspekcie.
0
Wchodzi prawdziwa dziewiątka.
1
Pique wyciągnięty jak junior.
0
@Nazio87 Przecież nadal jest.
0
@kasha Przecież na powtórce było widać że Lewego nie dotknął to Polak go kopnął.
0
@adi7adi8 Nie to był Lewy.
0
Coo???
Lewy go nadepnął a płacze jakby przeciwnik mu chciał nogę urwać.
Frustracją się zaczyna.
0
Chciałbym napisać że Lewy się skończył ale on nawet się nie zaczął póki co w Barcelonie więc tak nie napiszę.
3
Coś u Lewego przyjęcie szwankuje.
2
Wykonanie słabe ale za pomysł ma u mnie Frenkie plusa.
Mam wrażenie że już jest hejtowany na siłę.
0
Ciekawe kto będzie na lewym skrzydle.
Mam nadzieję że Dembele
6
Rozumiem że Stegen w pomocy a De Jong na bramce.
2
Mingueza miał naprawdę kilka bardzo dobrych meczów u nas, szczególnie na początku. Niestety to jak na razie nie ten poziom.
Myślę że w Celcie będzie jednym z lepszych zawodników.
Ciekawe czy będzie grał na boku czy na środku obrony.
Ma potencjał na klub top 6 La Ligi i mam nadzieję że wdrapie się na taki poziom bo zawsze zostawiał na boisku serducho nawet jak umiejętnościami nie dojeżdżał.
4
@Kondziubarca Co na to Kounde?
Jego też kochał podobno.
0
Meczu Barcelony nie pokażą w Eleven ani w Polsat Sport?
2
Haaland zagrał słabo a nawet bardzo słabo ale to dopiero pierwszy poważny mecz a już został okrzyknięty plackiem.
Nie mam wątpliwości że Norweg będzie jednym z lepszych piłkarzy na świecie w nadchodzącym sezonie.
Darwin też będzie gwiazdą i ci dwaj panowie będą się bić o króla strzelców Ligi.
Urugwajczyk w poprzednim sezonie był najskuteczniejszym napastnikiem patrząc na top5 lig.
Szkoda że nie udało się ściągnąć jednego z nich, byśmy mieli napastnika na najbliższe co najmniej 10 lat.
0
@Kondziubarca Przeczytałeś całość?
Jeśli tak to przeczytaj jeszcze raz ale ze zrozumieniem.
0
Patrząc na nasze transfery to transfer Haalanda był jednak jak najbardziej możliwy a wydawało się to abstrakcją.
Myślę że mogliśmy wyłożyć to 70mln plus bonusy i prowizje.
Gorzej z jego chorą pensją ale gdyby to był nasz jedyny transfer to też byłoby to do ogarnięcia.
Oczywiście lepiej było Norwega odpuścić i skupić się na kilku wzmocnieniach.
Szkoda bo gość jest świetny.
2
@BorzyKrzys Grealish może czyścić buty Memphisowi.
Patrząc na kwotę transferu to Holender to udany transfer.
0
@PatrykBarca Gra w obu drużynach na raz,na ławce.
4
@Kgorecki2500 Bardzo dobry pomysł.
Jarek z Morawieckim pójdą na basen i nie będą mieli czasu dalej niszczyć Polski.
300mln się zwróci szybciutko.