1

Nie rozumiem tego narzekania na odejście Alvesa.
Chwała mu za to że zgodził się na granie za jakieś grosze i naprawdę to były dobre miesiące w jego wykonaniu ale też popełniał błędy, miał bardzo dobre mecze i takie gdzie grał bardzo słabo.
Co mu po jeszcze półrocznym kontrakcie jeśli by nie grał?
Lepiej niech przygotowuje się do mundialu grając regularnie.
Pretensje o to że przedłużyli z Roberto a nie z Danim to nieporozumienie.
To całkowicie inne typy piłkarza i w całkowicie w innym wieku.

Trzeba Alvesowi podziękować bo jest częścią historii tego klubu i życzyć mu powodzenia a my módlmy się żeby w końcu na prawej stronie grał piłkarz na odpowiednim poziomie.

2

@Janiama Twierdzisz że druga połowa była na poziomie?
To jakiś żart?
Chyba że oglądałeś ostatnie 10minut.

2

@Comentateiro Nie widziałem by ktoś domagał się zmiany ale krytyka po pierwszej połowie była uzasadniona.

1

Dopiero było o tym że Pjanic zostaje w Barcie , była rozpacz na Rambli a tu cyk Bośniak notuje gola i asystę xD

0

Piękny widok, Węgrzy na pierwszym miejscu w grupie.
Niemcy, Anglia, Włochy spokojnie znajdują się w moim top5 "ulubionych reprezentacji"

0

@MesQueUnClub96 Nie mówię o sytuacjach kiedy Lewy nie miał partnera do gry czy już szybki atak nie miał sensu.
Zmarnował kilka fajnych kontr co jest bardzo złe ponieważ gramy z Belgią która w obronie się dobrze ustawia a Polacy w ataku pozycyjnym są słabi żeby nie powiedzieć tragiczni.

8

Oczywiście zachwyty nad Lewandowskim bo zaliczył jedną bardzo fajną piłkę.
Jak popatrzymy całościowo na jego niecelne podania i hamowanie akcji to już tak różowo nie wygląda.
Słaba połowa Lewego.

4

Pjanic powinnien do nas trafić jakieś 2-3 lata wcześniej, często były plotki o tym zawodniku.
Ciężko go będzie odbudować fizycznie ale gość umiejętności ma.
Oczywiście lepiej byłoby się go pozbyć ale jeśli ma umowę i nie chce odchodzić to nic z tym nie zrobimy.

3

@Witekk10 Lepiej być klubem sknerą niż taką Barcą Barto która wydawała kasę na lewo i prawo przez co klub popadł w straszne problemy.
To jest ich model i uważam że ich polityka transferowa jest bardzo rozsądna.

6

@QAnon Najlepszy przegląd pola na świecie.

0

@Kondziubarca Nie powiedział tak.
Mówił że dostanie niewiele minut.

0

@Rekker Bardzo dobra oferta ale moim zdaniem można wydoić jeszcze 5-10mln

1

@GeneralXavi Dzisiaj gra bezpłciowo to fakt ale ja często oglądam Holandię i naprawdę w reprezentacji gra jak jeden z najlepszych.

2

Nagle Góralski zapomniał jak się fauluje.
Chyba rzucę bukmacherke.

1

Ten Blind na tym wahadle to jakaś tragedia.
On się tam nie nadaje całkowicie.

1

@Wilczeq Tak.
I co w tym dziwnego?
Mi tam Polska reprezentacja jest całkowicie obojętna.

2

To powinnien być karny.

0

I tak się skończy jak z Belgią.

0

Pierwszy strzał i gol xD

0

@Xwowrak za wygraną Holandii 150zl
Za kartkę 280zl.

0

Delikatnie spóźniony xD

1

Do kogo te okrzyki?

5

50zł na Holandie z handi-2 i stówka na żółtko dla Góralskiego.
Pieniądze leżą na ulicy, wystarczy się schylić.

1

0

@Emhyr Spokojnie Góralski wyjaśni Depaya i FDJ.

0

@VbamboeB No właśnie ci tłumaczę że właśnie teraz powinniśmy już mieć dla niego zastępcę żeby go rotować i sprawdzić czy się nadaje bo za rok może Busqetsa już nie będzie i będziemy się martwić czy zawodnik którego kupimy da radę.

0

@4drian0 Absolutnie Kessie to nie zawodnik na śpd a przynajmniej nie na dłuższą metę.
Tak Busi będzie pewnie grał większość meczów ale co się stanie jak dostanie urazu i wypadnie na kilka miesięcy a za rok już może odejść.

1

@Joe_Pesci Nie jestem pewny ale był kiedyś news że wszystko zostało uregulowane.

0

Nie wyobrażam sobie sprzedaży FDJ i nie kupienia zmiennika dla Busqetsa.
Holender grał mało na jego pozycji ale jest to aktualnie najlepszy nasz zmiennik dla Busiego. Nie widzę nikogo z naszej obecnej kadry na śpd.
Rozumiem że możemy zarobić na nim fajną kasę ale kupowanie Silvy za tą kasę trochę mija się z celem. Mimo że to zawodnik z topu to Akurat tą pozycję mamy najlepiej obsadzoną.
Powinniśmy już teraz wybrać jakiegoś grajka i powoli go rotować z Busim by w przypadku odejścia Hiszpana za rok nagle nie obudzić się z ręką w nocniku, ściągniemy kogoś za rok nawet kogoś z czołówki śpd i się nie sprawdzi to będzie naprawdę źle.

0

@Wossi61FCB Nico to jeszcze nie ten poziom a Kessie to całkowity inny profil piłkarza aniżeli Busqets.
Wątpię by grał właśnie na jego pozycji to zawodnik box to box.
Roberto nie wiadomo w jakiej będzie formie a Garcia to będzie eksperyment.
Nie daj Boże Busi dostanie urazu to będziemy w czarnej d.
Zmiennik dla niego to jest priorytet i musimy już kogoś wprowadzać na tą pozycję.
Jak nie chcemy FDJ to musimy kogoś kupić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?