Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie rozumiem tego narzekania na odejście Alvesa.
Chwała mu za to że zgodził się na granie za jakieś grosze i naprawdę to były dobre miesiące w jego wykonaniu ale też popełniał błędy, miał bardzo dobre mecze i takie gdzie grał bardzo słabo.
Co mu po jeszcze półrocznym kontrakcie jeśli by nie grał?
Lepiej niech przygotowuje się do mundialu grając regularnie.
Pretensje o to że przedłużyli z Roberto a nie z Danim to nieporozumienie.
To całkowicie inne typy piłkarza i w całkowicie w innym wieku.
Trzeba Alvesowi podziękować bo jest częścią historii tego klubu i życzyć mu powodzenia a my módlmy się żeby w końcu na prawej stronie grał piłkarz na odpowiednim poziomie.
2
@Janiama Twierdzisz że druga połowa była na poziomie?
To jakiś żart?
Chyba że oglądałeś ostatnie 10minut.
2
@Comentateiro Nie widziałem by ktoś domagał się zmiany ale krytyka po pierwszej połowie była uzasadniona.
1
Dopiero było o tym że Pjanic zostaje w Barcie , była rozpacz na Rambli a tu cyk Bośniak notuje gola i asystę xD
0
Piękny widok, Węgrzy na pierwszym miejscu w grupie.
Niemcy, Anglia, Włochy spokojnie znajdują się w moim top5 "ulubionych reprezentacji"
0
@MesQueUnClub96 Nie mówię o sytuacjach kiedy Lewy nie miał partnera do gry czy już szybki atak nie miał sensu.
Zmarnował kilka fajnych kontr co jest bardzo złe ponieważ gramy z Belgią która w obronie się dobrze ustawia a Polacy w ataku pozycyjnym są słabi żeby nie powiedzieć tragiczni.
8
Oczywiście zachwyty nad Lewandowskim bo zaliczył jedną bardzo fajną piłkę.
Jak popatrzymy całościowo na jego niecelne podania i hamowanie akcji to już tak różowo nie wygląda.
Słaba połowa Lewego.
4
Pjanic powinnien do nas trafić jakieś 2-3 lata wcześniej, często były plotki o tym zawodniku.
Ciężko go będzie odbudować fizycznie ale gość umiejętności ma.
Oczywiście lepiej byłoby się go pozbyć ale jeśli ma umowę i nie chce odchodzić to nic z tym nie zrobimy.
3
@Witekk10 Lepiej być klubem sknerą niż taką Barcą Barto która wydawała kasę na lewo i prawo przez co klub popadł w straszne problemy.
To jest ich model i uważam że ich polityka transferowa jest bardzo rozsądna.
6
@QAnon Najlepszy przegląd pola na świecie.
0
@Kondziubarca Nie powiedział tak.
Mówił że dostanie niewiele minut.
0
@Rekker Bardzo dobra oferta ale moim zdaniem można wydoić jeszcze 5-10mln
1
@GeneralXavi Dzisiaj gra bezpłciowo to fakt ale ja często oglądam Holandię i naprawdę w reprezentacji gra jak jeden z najlepszych.
2
Nagle Góralski zapomniał jak się fauluje.
Chyba rzucę bukmacherke.
1
Ten Blind na tym wahadle to jakaś tragedia.
On się tam nie nadaje całkowicie.
1
@Wilczeq Tak.
I co w tym dziwnego?
Mi tam Polska reprezentacja jest całkowicie obojętna.
2
To powinnien być karny.
0
I tak się skończy jak z Belgią.
0
Pierwszy strzał i gol xD
0
@Xwowrak za wygraną Holandii 150zl
Za kartkę 280zl.
0
Delikatnie spóźniony xD
1
Do kogo te okrzyki?
5
50zł na Holandie z handi-2 i stówka na żółtko dla Góralskiego.
Pieniądze leżą na ulicy, wystarczy się schylić.
1
@ZwyklyKibicBarcy04 6:0.
0
@Emhyr Spokojnie Góralski wyjaśni Depaya i FDJ.
0
@VbamboeB No właśnie ci tłumaczę że właśnie teraz powinniśmy już mieć dla niego zastępcę żeby go rotować i sprawdzić czy się nadaje bo za rok może Busqetsa już nie będzie i będziemy się martwić czy zawodnik którego kupimy da radę.
0
@4drian0 Absolutnie Kessie to nie zawodnik na śpd a przynajmniej nie na dłuższą metę.
Tak Busi będzie pewnie grał większość meczów ale co się stanie jak dostanie urazu i wypadnie na kilka miesięcy a za rok już może odejść.
1
@Joe_Pesci Nie jestem pewny ale był kiedyś news że wszystko zostało uregulowane.
0
Nie wyobrażam sobie sprzedaży FDJ i nie kupienia zmiennika dla Busqetsa.
Holender grał mało na jego pozycji ale jest to aktualnie najlepszy nasz zmiennik dla Busiego. Nie widzę nikogo z naszej obecnej kadry na śpd.
Rozumiem że możemy zarobić na nim fajną kasę ale kupowanie Silvy za tą kasę trochę mija się z celem. Mimo że to zawodnik z topu to Akurat tą pozycję mamy najlepiej obsadzoną.
Powinniśmy już teraz wybrać jakiegoś grajka i powoli go rotować z Busim by w przypadku odejścia Hiszpana za rok nagle nie obudzić się z ręką w nocniku, ściągniemy kogoś za rok nawet kogoś z czołówki śpd i się nie sprawdzi to będzie naprawdę źle.
0
@Wossi61FCB Nico to jeszcze nie ten poziom a Kessie to całkowity inny profil piłkarza aniżeli Busqets.
Wątpię by grał właśnie na jego pozycji to zawodnik box to box.
Roberto nie wiadomo w jakiej będzie formie a Garcia to będzie eksperyment.
Nie daj Boże Busi dostanie urazu to będziemy w czarnej d.
Zmiennik dla niego to jest priorytet i musimy już kogoś wprowadzać na tą pozycję.
Jak nie chcemy FDJ to musimy kogoś kupić.