Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Krystian1588 Ćwiartka przed robotą a później co 3 godzinki seteczka. Jakby było za mało dołóż dwa piwka.
1
Zawsze twierdziłem że puchar czegoś tam jest ważniejszy od Mundialu.
Dlatego Messi jako pierwszy podniesie to najważniejsze wyróżnienie.
0
@Janas11224 No właśnie Polish chłopaki są lepsze od makaroniarzy.
0
@Rust_Cohle Tak.
1
Jezusieee
Co on by robił gdyby nie był leśnym dziadkiem
0
Wystarczy spojrzeć na Argentynę kilka minut i już widać jakość i na jakim są poziomie a jest to mecz po sezonie gdzie zawodnicy są mega zmęczeni.
Doskok, ustawianie się, pozytywna agresywność, intensywność,zawodnicy wiedzą co mają robić w danej chwili,nie ma żadnego chaosu i przypadku w ich zagraniach.
Na papierze Polska nie ma szans z Argentyną ale jak wiadomo to tylko jeden mecz i wszystko może się zdarzyć
0
@kamiVeB Transfer do Realu kwestią godzin
0
Dybala w pierwszym składzie Argentyny.
No ciekawy jestem bo jak wiemy nigdy to nie wychodziło.
0
Co za farfocel
I po takiej grze nadal będzie pompowanie balonika bo przecież wygraliśmy...
2
@AlexDark00 Według niektórych to Lewandowski jest naszym najlepszym pomocnikiem w tym meczu.
Jak spytałem o jedno dobre podanie w tym meczu to usłyszałem tylko ciszę.
Oczywiście na czele "znawca futbolu" bo on graaał w piłkę :D
https://zapodaj.net/48a42e6a0ddc8.jpg.html
5
Hahaha Argentyna nie ma z nami szans na czele z tym leśnym dziadkiem!!!!
0
@Cule1234 Szczegóły:
Spotkanie się rozpoczęło o tej i o tej
Pogadali i zamówili pizzę na koszt klubu
Spotkanie się zakończyło o tej i o tej
Ewentualnie padnie jakie sosy wzięli
0
Na początku miałem dawać X2 w tym meczu ale coś mnie podkusilo i dałem +1.5 bramki Polaków.
Nawet nie pamiętam czemu zdaniem zmieniłem...
0
@koziar Tak ale oni się męczą w Ameryce południowej a reprezentacja Polski nie wejdzie na taki poziom fizyczności i intensywności jak tam
0
@RivaldoVitorBorba To na początku były żarty.
Niektórzy sobie wkręcili to na serio.
1
@Cwaniak4 Polsat Sport.
1
@Deviler Powiedz kiedy zagrał choć jedną dobrą piłkę z głębi pola.
1
Nie mam pojęcia po co Lewandowski się cofa i próbuje rozgrywać jak ma z tym elementem tyle problemów.
Nie posłał ani jednej fajnej piłki a tylko stopuje akcje.
Niech robi to co potrafi czyli niech czeka na piłkę, walczy z obrońcami i gra na ścianę.
3
Gramy to samo co ze Szkocją i ze Szwecją, zdania nie zmienię że awans na mundial to raczej bardzo słaba i z błędami gra Szwedów a nie nasze umiejętności.
Przykro się na to patrzy.
0
Powinnien podawać.
Po za tym już widzę te komentarze jakby to był Ferran Torres xD
0
Widzę że już wydano wyrok na Pique.
Może tak byście poczekali na potwierdzenie informacji a nie z góry po jednym newsie go krytykować.
Łatwo komuś zniszczyć opinię ale by już to naprawić to nie ma chętnych.
0
@Gaz Dlatego Dembele nie zostanie.
Po za tym 40mln to jest kwota brutto, Gnabry by dostawał 36 baniek brutto plus kwota transferu, czyli wyjdzie więcej w zależności od długości kontraktu.
Mowa jest o tym że na warunkach Barcy nie stać nas na topowych skrzydłowych.
1
@Cule1234 Nie dziwi mnie postawa Frenkiego.Gra w lidze Europy i to w drużynie znacznie gorszej niż Barcelona,kto by na to poszedł?
Nie wspomnę że Hiszpania jest znacznie lepszym miejscem do życia.
1
@Karol1993 Gnabry chce 18mln netto za sezon.
Nie stać nas na jego pensję.
0
@Firestone Daruj sobie porównania do Pedriego.
Hiszpan to ewenement i będzie albo już jest w topce pomocników na świecie.
Każdego słabszego od niego będziemy sprzedawać?
Sporo zawodników nie umie samemu dźwigać zespołu i się nie wyróżniają jak nie idzie np. Busi,jak wszystko jest perfekcyjne to Busqets zamienia się w bestie i robi co chce na boisku.
Lewandowski też jak Bayern nie funkcjonuje to jest mizerny i przeciętny.
W każdej kadrze są liderzy i tacy zawodnicy którzy są elementem układanki.
0
@Pawel13sz No właśnie, dlatego uważam ten transfer za niepotrzebny patrząc na jego cenę.
1
@Firestone Po zimowym okienku gdy byliśmy w świetnej formie to własnej FDJ był jednym z najlepszych a w poszczególnych meczach najlepszym naszym zawodnikiem.
Mam wrażenie że to Holender pokazuje swoją klasę gdy zespół jest dobrze poukładany i w formie.
Nie chciałbym jego odejścia.
1
@Nazio87 Decyzja sportowa czy przez kontuzje?
1
@Pawel13sz 30 to będzie bardzo słabo, patrząc na to że Aubameyang mając mizerne pół roku w Arsenalu nastukał 20bramek, więc myślę że przy pełnym sezonie u nas to 25-30 by zrobił.
Jak Lewy ma przyjść za 40 baniek i 16mln pensji brutto to 40-45 bramek musi zrobić bo w przeciwnym razie nie widzę sensu tego transferu.
Wolę wzmocnić wszystkie inne pozycje i grać Aubameyangiem ewentualnie Fatim.
0
@Pawel13sz Chodzi ci o wszystkie rozgrywki czy tylko o ligę?