Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr No nie wiem.
Lewy przecież kilkakrotnie chciał odejść a go Bayern nie chciał puścić.
0
@Rewolucja123 Myślę że Lewy 35 na spokojnie a Auba nawet 25-30.
Auba już ma 20 bramek w tym sezonie a miał bardzo słabe pierwsze pół roku w Arsenalu i zmiana otoczenia bardzo mu pomogła.
Więc nasuwa się pytanie czy warto płacić 40mln plus pensje by uzyskać powiedzmy 10-15 bramek więcej a nie lepiej się skupić na zawodniku młodszym i wszechstronniejszy.
0
@AmigoBlancos Ja tam nie lubię Lewego ale ocenianie po kilku meczach jest idiotyzmem. Zawodnikowi zawsze należy się czas na adaptację, myślę że przy takim typie napastnika po pół roku będzie można coś ocenić.
0
Ile waszym zdaniem Lewandowski jest w stanie zagwarantować bramek Barcelonie w sezonie licząc wszystkie rozgrywki a ile Aubameyang?
2
@HarveySpecter Oczywiście że żaden.
Chociaż uważam że Aubameyang by się w przyszłym sezonie spokojnie zakręcił między 25-30. To dość sporo w porównaniu że przyszedł za darmo i zarabia znacznie mniej niż Polak. Licząc słaby początek Auby w Arsenalu już ma 20bramek w sezonie licząc wszystkie rozgrywki.
0
@tbas Jak sprowadzają zawodników z aktywnym kontraktem to klub się zgadza na niewypełnienie kontraktu tego piłkarza a Bayern na to nie pozwala dlatego nie chcą puścić Lewego.
1
@kkbarca No ma rację, jeśli zawodnik ma kontrakt a klub nie jest przychylny do sprzedaży to musi go wypełnić i tyle.
Lewy już kilkakrotnie chciał odejść i za każdym razem przedłużał kontrakt to chyba wiedział że Bayern nie chce go sprzedawać z aktywnym kontraktem
4
Nie ukrywam że nie pałam sympatią do Lewego ale jak przyjdzie no trudno.
Mam wątpliwości by dawać mu 3-letni kontrakt z racji na jego wiek mimo jego świetnego prowadzenia się organizm może nagle powiedzieć stop i będziemy się bujać z jego wysokim kontraktem.
40mln za zawodnika któremu został rok kontraktu to sporo i za dwa lata znowu będziemy musieć szukać zastępcy.
Polak jest gwarancją bramek ale bym się nie nastawiał na więcej niż 35 bramek we wszystkich rozgrywkach, nowy klub, nowy kraj,inna filozofia gry, znacznie trudniejsza liga wpłynie na ilość tych bramek.
Osobiście wolałbym na 9 kogoś młodszego i bardziej mobilnego, który poza bramkami wniesie coś dodatkowo ponieważ mamy już Aubameyanga który w pół roku u nas sporo nastrzelał jak na nowego zawodnika.
3
W przypadku transferu Lewego już widzę narzekanie polskich pseudo ekspertów podczas słabszych meczów Barcy że Robercik nie dostaje podań i to nie jego wina i drużyna jest za słaba dla niego.
Myślę że do Barcy nastawienia nie zmienią tylko jeszcze bardziej się będą czepiać naszej drużyny a Lewandowskiego będą wznosić na wyżyny.
0
@Clue Piłkarsko Benzema jest lepszy,drybling, skuteczność, rozegranie i ma znacznie większy wpływ na drużynę a gdy Bayernowi nie idzie jako drużynie to Robertowi nie idzie za dobrze.
0
A Frenkie wie że w MU gra Magłaja?
On wie na co się zgadza?
0
@DaPidejpi świetnie to nie oznacza genialnie czy wybornie.
Oczywiście mógł pokazać jeszcze więcej ale była tendencja wzrostowa.
Jak Barca zaliczyła 15 meczów bez porażki to był jednym z najlepszych zawodników zespołu
1
Nie no ale Frenkie to nie.
Bardzo lubię chłopaka a pod Xavim gra świetnie.
Szkoda jak to prawda chociaż jak duża kasa wchodzi w grę to należy to rozważyć.
11
Oby nic poważnego.
1
Komentarz Kręcidło zaczyna mnie męczyć.
Za bardzo wszystko tłumaczy i o jednym nieznaczącym podaniu potrafi zbudować kilka zdań.
2
Riki na 45minut :)
Ja tam go lubię i wiem że zawsze odda serducho na boisku.
Oczywiście widzę go na wypożyczeniu w przyszłym sezonie.
2
Auba jak wychodzi z pola karnego to wygląda trochę pokracznie ale wykończenie ma TOPOWE.
0
Wygląda na to że Depay za Aubą choć pewnie będzie się zmieniał z Ferranem.
7
Pierwszy raz słyszę Kręcidło w roli komentatora.
Niezły jest?
0
@pax Oczywiście że to mała próba ale jednak wynik robi wrażenie jeśli brać pod uwagę że cały czas jest po kontuzji gdy gra.
Porównanie napastników do prawego obrońcy/pomocnika jest bezsensu.
Najbardziej zaskoczył mnie wynik Nuneza, świetna skuteczność.
0
@tbas 9% co jest słabą liczbą ale nie tragiczną.
0
@Emhyr A mnie nie.
Zostanie i podpisze jeszcze dwuletnią umowę.
0
Według Sofascore Ansu ma skuteczność strzałów w tym sezonie na poziomie 27%
Dla porównania
Benzema 22%
Lewandowski 23%
Mbappe 18%
Immobile 23%
Nunez 31%
2
@DonMatteo901 Oby odwalił
1
Pickford co za interwencje.
Piły prawie niemożliwe do wyciągnięcia.
1
Everton strzela i już wygrywa 2:1
Wyprzedzają Leeds mając Jeden mecz mniej i znacznie lepszy dla siebie terminarz.
Raphinhia już może bilet kupować.
1
@takisobiektos Jakby był Polakiem lub Hiszpanem to byłby większy jeśli chodzi o kibiców z Polski.
0
Alba co miał jaja by uderzyć a nie podawać.
Nieprawdopodobne.
6
To jest ten Mental!!!!
1
@kuz Strzał był lekki i rykoszet bardzo dużo zmienia bo było widać że bramkarz już przeniósł swój ciężar ciała na lewą nogę i strzał go bardzo zaskoczył.