Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kakusus Sędzia na pewno.
8
Lenglet nie powinnien już założyć koszulki Barcelony.
Wolałbym Ryszarda Pucia na środku obrony bo bym miał pewność zaangażowania i nie odpuszczania.
Alemany już powinnien wystawiać to na OLX w kategorii ODDAM ZA DARMO
1
Hari Magłaja>Lenglet
Piszę to całkowicie poważnie.
1
Tam faulu nie było a gość dał żółtą.
Dwa podania wcześniej był faul Cadizu
2
Lenglet fałszywy obrońca.
Nawet nie udawał że coś chce zrobić.
1
Lepsze sędziowanie było jak sami sobie sędziowaliśmy za małolata.
Sędziowie w La Liga to porażka.
4
Proszę nie spamować.
Należy utworzyć osobny wątek.
To nie chateria.
1
@Janiama Barca wygra 4:0
8
@Hubsao No tak ale jak np.Iniesta wygrywał wszystko i poprowadził Hiszpanie do MŚ to Modrić był przeciętniakiem w Totkach.
5
@kkbarca @dawidor9 Wyraźnie jest napisane że tak gadali klubowi lekarze.
Jego prywatni doradzali mu leczenie bez operacji.
9
Po pierwszych powtórkach myślałem że ewidentnie gol był prawidłowy ale już w tych ostatnich powtórkach widać że przyjmuje nie Barkiem a ramieniem.
Bardzo trudna sytuacja do oceny i moim zdaniem sędzia z każdej decyzji by się wybronił.
0
@The_Man Doliczonych było pięć.
Po upływie tych Doliczonych sędziowie sprawdzali bardzo długo czy była ręka.
Tyle w temacie
4
Ludzie nie widzą co się działo w meczu Atletico a znów płaczą o doliczone minuty.
Żałosne .
Sędzia doliczył 5 minut a trwało to znacznie dłużej ponieważ w przed ostatniej akcji była ręka i sprawdzali to bardzo długo.
Po tych doliczonych 5 minutach nie było żadnej akcji,tylko karny.
0
@Gomess Było 5 doliczonych ale po ich minięciu sędziowie długo sprawdzali sytuację na varze.
1
Ogląda ktoś często Milan by powiedzieć coś więcej o R.Leao?
Jaki to poziom talentu i czy lepszy jest od Nuneza?
Za jaką kwotę można go wyrwać?
1
@msmsms Nie, nie ma różnicy.
Spam to spam.
0
Przynajmniej można przestać opłacać to gówno jakim jest Viaplay.
0
@_catalan Może i tak ale na awans naszą grą przez większość meczu nie zasłużyliśmy.
0
@VbamboeB Jak coś nie działało w pierwszym meczu kompletnie to trudno by tym razem działało.
0
@VbamboeB A ja mówię o wpuszczaniu kogoś?
Mógł w innych strefach ustawić zawodników i zagrać na 4 pomocników.
1
Xavi przegrał ten dwumecz środkiem pola i bokami obrony.
Tragiczny Alba, Oscar bez większych błędów ale w ofensywnie nie dał nic.
Busqets przez większość czasu zneutralizowany,Pedri też za mało pod grą,
FDJ dobre wejście ale z minuty na minutę coraz gorzej.
1
Chyba niektórzy myśleli że wszystko będziemy wygrywać...
Nadal są braki, fizyczne i w umiejętnościach.
Xavi i tak przeszedł sam siebie i podniósł fizycznie i mentalnie tą drużynę w miesiąc choć nadal dużo brakuje a i on sam popełnia błędy.
1
@talizmo Jeden mecz jest dowodem.
Nieźle.
Mi się wydaje że po bardzo intensywnych tygodniach brakło paliwa plus błędy taktyczne trenera i słaba postawa zawodników.
0
Przynajmniej wyszliśmy z twarzą.
Nie zasłużyliśmy na awans.
Sędzia to był kompletny idiota.
2
Graliśmy kupę przez większość meczu ale sędzia to był DRAMAT
0
To jest karny.
Ewidentnie sobie pomógł tą ręką.
5
Alba kopnięty i brak karnego hahahah
1
@Maciux7 Pewnie za dyskusje.
2
Idę spać, rano będę patrzył na wyniki.
Oby Chelsea i Villareal dali radę!
1
@Songo91 zajebiście.