2

@kakusus Sędzia na pewno.

8

Lenglet nie powinnien już założyć koszulki Barcelony.
Wolałbym Ryszarda Pucia na środku obrony bo bym miał pewność zaangażowania i nie odpuszczania.
Alemany już powinnien wystawiać to na OLX w kategorii ODDAM ZA DARMO

1

Hari Magłaja>Lenglet
Piszę to całkowicie poważnie.

1

Tam faulu nie było a gość dał żółtą.
Dwa podania wcześniej był faul Cadizu

2

Lenglet fałszywy obrońca.
Nawet nie udawał że coś chce zrobić.

1

Lepsze sędziowanie było jak sami sobie sędziowaliśmy za małolata.
Sędziowie w La Liga to porażka.

4

Proszę nie spamować.
Należy utworzyć osobny wątek.
To nie chateria.

1

@Janiama Barca wygra 4:0

8

@Hubsao No tak ale jak np.Iniesta wygrywał wszystko i poprowadził Hiszpanie do MŚ to Modrić był przeciętniakiem w Totkach.

5

@kkbarca @dawidor9 Wyraźnie jest napisane że tak gadali klubowi lekarze.
Jego prywatni doradzali mu leczenie bez operacji.

9

Po pierwszych powtórkach myślałem że ewidentnie gol był prawidłowy ale już w tych ostatnich powtórkach widać że przyjmuje nie Barkiem a ramieniem.

Bardzo trudna sytuacja do oceny i moim zdaniem sędzia z każdej decyzji by się wybronił.

0

@The_Man Doliczonych było pięć.
Po upływie tych Doliczonych sędziowie sprawdzali bardzo długo czy była ręka.
Tyle w temacie

4

Ludzie nie widzą co się działo w meczu Atletico a znów płaczą o doliczone minuty.
Żałosne .
Sędzia doliczył 5 minut a trwało to znacznie dłużej ponieważ w przed ostatniej akcji była ręka i sprawdzali to bardzo długo.
Po tych doliczonych 5 minutach nie było żadnej akcji,tylko karny.

0

@Gomess Było 5 doliczonych ale po ich minięciu sędziowie długo sprawdzali sytuację na varze.

1

Ogląda ktoś często Milan by powiedzieć coś więcej o R.Leao?
Jaki to poziom talentu i czy lepszy jest od Nuneza?
Za jaką kwotę można go wyrwać?

1

@msmsms Nie, nie ma różnicy.
Spam to spam.

0

Przynajmniej można przestać opłacać to gówno jakim jest Viaplay.

0

@_catalan Może i tak ale na awans naszą grą przez większość meczu nie zasłużyliśmy.

0

@VbamboeB Jak coś nie działało w pierwszym meczu kompletnie to trudno by tym razem działało.

0

@VbamboeB A ja mówię o wpuszczaniu kogoś?
Mógł w innych strefach ustawić zawodników i zagrać na 4 pomocników.

1

Xavi przegrał ten dwumecz środkiem pola i bokami obrony.
Tragiczny Alba, Oscar bez większych błędów ale w ofensywnie nie dał nic.
Busqets przez większość czasu zneutralizowany,Pedri też za mało pod grą,
FDJ dobre wejście ale z minuty na minutę coraz gorzej.

1

Chyba niektórzy myśleli że wszystko będziemy wygrywać...
Nadal są braki, fizyczne i w umiejętnościach.
Xavi i tak przeszedł sam siebie i podniósł fizycznie i mentalnie tą drużynę w miesiąc choć nadal dużo brakuje a i on sam popełnia błędy.

1

@talizmo Jeden mecz jest dowodem.
Nieźle.
Mi się wydaje że po bardzo intensywnych tygodniach brakło paliwa plus błędy taktyczne trenera i słaba postawa zawodników.

0

Przynajmniej wyszliśmy z twarzą.
Nie zasłużyliśmy na awans.
Sędzia to był kompletny idiota.

2

Graliśmy kupę przez większość meczu ale sędzia to był DRAMAT

0

To jest karny.
Ewidentnie sobie pomógł tą ręką.

5

Alba kopnięty i brak karnego hahahah

1

@Maciux7 Pewnie za dyskusje.

2

Idę spać, rano będę patrzył na wyniki.
Oby Chelsea i Villareal dali radę!

1

@Songo91 zajebiście.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?