Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@maniak33333 On tą ręka specjalnie przytrzymał tą piłkę.
Rzut karny ewidentny.
13
@DonMatteo901 Za takie coś sędziowie powinni pójść na przymusowy półroczny urlop.
26
Nie ma dowodów że Dumbledore wiedział że przydzielenie tych punktów da puchar Gryffindorowi.
2
Uwaga
Za chwilę największy przekręt w dziejach
0
Jakoś nie mogę sobie wyobrazić Albusa z pierwszych dwóch części w pozostałych częściach.
Szkoda że ten aktor zmarł ale zmiana zdecydowanie na plus.
8
@KarwanLaMasia Klaunem to jesteś ty.
Ma ważny kontrakt, zachowuje się normalnie,nie jest twarzą żadnych afer.
Trochę szacunku do zawodników.
4
@Janiama Ty chyba nie jesteś poważny.
Na podstawie jednego meczu stwierdzasz że jakaś liga jest dobra?
Co zrobiła Borussia w Europejskich pucharach, jaką kupę zagrał Lipsk przeciwko Atalancie?
Tego już nie napisałeś.
Tak jak jednym meczem Michniewicza stwierdziłeś że masz rację i to idealny trener.
1
Psy szczekają Xavineta jedzie dalej.
0
Największym problemem był środek pola.
Pedri był nie widoczny,nie brał na siebie ciężaru gry.
Po wejściu FDJ gra była pod pełną kontrolą.
3
Ta murawa była jakaś dziwna.
Piłka jakoś dziwnie się zachowywała.
Chyba przesadzili z ilością wody, pewnie specjalnie albo były spore opady.
Co myślicie?
0
@pax Tak ale trzeba pamiętać że nie grał na swojej pozycji.
49
Hahahaha
Ten sam płacz był w meczu z Galatasaray.
Pisali wtedy że nie ma co nawet jechać na Bernabeu.
Macie rację przeciętne 45minut niweczy sens tej drużyny i klubu.
Nie ma co grać w niedzielę z Levante bo wynik jest znany.
21
Każda stykowa sytuacja na korzyść Eintrachtu.
Żałosny ten arbiter.
0
Przecież prosto w piłkę trafił.
3
Ale na Albie nie było xD
1
Jedyny plus Viaplay to Rafał Wolski przy mikrofonie.
0
@BombowiecKrawczyk No właśnie miałem to pisać.
Koeman jest nam winien ze stówę już.
5
@Janiama Barca 5
Eintracht 0
0
@Bulls1938 Powiedz że się zgadzasz,da ci te typy i postawisz za 10zl :D
Jeśli każe ci wysłać hajs to wiadomo że oszust.
0
Widząc pierwszą połowę Lipska i Atalanty to Barcelona by się po nich przejechała.
Atalanty wiadomo że nie jest w najlepszej formie ale po Lipsku spodziewałem znacznie więcej.
Grają nerwowo, niechlujnie,bez pomysłu i wyglądają na słabych fizycznie.
0
@patry295 Połowa Rambli już czeka w kolejce po jakiegoś dickera z białą polewą.
1
@avexavi co jajami w szybę stuka.hihi
0
Program "Regaty"
https://zapodaj.net/e49959493605d.jpg.html
0
@barcowy1899 Bardzo słabo.
Lubię posłuchać tam niektórych osób ale z profesjonalizmem nie ma to nic wspólnego.
Nie ma porównania do studia Canal+ czy Eleven.
Kilka mietków się spotyka i sobie robią pogadankę.
0
@busquets5
Wątpię by oboje tam trafili.
Osobiście typuje Espanyol na Szymańskiego ewentualnie Valencie.
0
@KrychaFCB Valencia albo Espanyol.
0
@TheNekro94 Trudno powiedzieć jednoznacznie bo Angielska się niesamowicie rozwinęła ale TOP 2 pod względem trudności na pewno.
Myślę że za niedługo znowu La Liga będzie bezkonkurencyjny, niesamowicie się drużyny tam rozwijają a także Barca wydaje się że wraca na światowy poziom.
2
@Encore Nie, Lewandowski swoje maksimum osiągnął a jest zbyt ograniczony piłkarsko być coś pokażac więcej.
1
@Janiama Zagrał beznadziejnie słabo to jest krytykowany.
Prawda jest taka że jak przejdzie koło meczu a strzeli bramkę to się robi z niego najlepszego na świecie.
Chwalić tak ale jak nie istnieje to już wina kolegów że nie dostaje podań.
Jednowymiarowy piłkarz który w innej lidze w zespole gdzie się nie kreauje tylu sytuacji co Bayern w Bundeslidze by miał z 30 bramek a nie 40 co pokazują statystyki bo Lewandowski marnuje multum sytuacji.
21
Villareal powinnien 4 wpakować dziś i nie byłoby by tematu.
Znając gen frajerstwa Emerego to Bayern piątkę wpakuje.