10

@maniak33333 On tą ręka specjalnie przytrzymał tą piłkę.
Rzut karny ewidentny.

13

@DonMatteo901 Za takie coś sędziowie powinni pójść na przymusowy półroczny urlop.

26

Nie ma dowodów że Dumbledore wiedział że przydzielenie tych punktów da puchar Gryffindorowi.

2

Uwaga
Za chwilę największy przekręt w dziejach

0

Jakoś nie mogę sobie wyobrazić Albusa z pierwszych dwóch części w pozostałych częściach.
Szkoda że ten aktor zmarł ale zmiana zdecydowanie na plus.

8

@KarwanLaMasia Klaunem to jesteś ty.
Ma ważny kontrakt, zachowuje się normalnie,nie jest twarzą żadnych afer.
Trochę szacunku do zawodników.

4

@Janiama Ty chyba nie jesteś poważny.
Na podstawie jednego meczu stwierdzasz że jakaś liga jest dobra?
Co zrobiła Borussia w Europejskich pucharach, jaką kupę zagrał Lipsk przeciwko Atalancie?
Tego już nie napisałeś.
Tak jak jednym meczem Michniewicza stwierdziłeś że masz rację i to idealny trener.

1

Psy szczekają Xavineta jedzie dalej.

0

Największym problemem był środek pola.
Pedri był nie widoczny,nie brał na siebie ciężaru gry.
Po wejściu FDJ gra była pod pełną kontrolą.

3

Ta murawa była jakaś dziwna.
Piłka jakoś dziwnie się zachowywała.
Chyba przesadzili z ilością wody, pewnie specjalnie albo były spore opady.
Co myślicie?

0

@pax Tak ale trzeba pamiętać że nie grał na swojej pozycji.

49

Hahahaha
Ten sam płacz był w meczu z Galatasaray.
Pisali wtedy że nie ma co nawet jechać na Bernabeu.
Macie rację przeciętne 45minut niweczy sens tej drużyny i klubu.
Nie ma co grać w niedzielę z Levante bo wynik jest znany.

21

Każda stykowa sytuacja na korzyść Eintrachtu.
Żałosny ten arbiter.

0

Przecież prosto w piłkę trafił.

3

Ale na Albie nie było xD

1

Jedyny plus Viaplay to Rafał Wolski przy mikrofonie.

0

@BombowiecKrawczyk No właśnie miałem to pisać.
Koeman jest nam winien ze stówę już.

5

@Janiama Barca 5
Eintracht 0

0

@Bulls1938 Powiedz że się zgadzasz,da ci te typy i postawisz za 10zl :D
Jeśli każe ci wysłać hajs to wiadomo że oszust.

0

Widząc pierwszą połowę Lipska i Atalanty to Barcelona by się po nich przejechała.
Atalanty wiadomo że nie jest w najlepszej formie ale po Lipsku spodziewałem znacznie więcej.
Grają nerwowo, niechlujnie,bez pomysłu i wyglądają na słabych fizycznie.

0

@patry295 Połowa Rambli już czeka w kolejce po jakiegoś dickera z białą polewą.

1

@avexavi co jajami w szybę stuka.hihi

0

0

@barcowy1899 Bardzo słabo.
Lubię posłuchać tam niektórych osób ale z profesjonalizmem nie ma to nic wspólnego.
Nie ma porównania do studia Canal+ czy Eleven.
Kilka mietków się spotyka i sobie robią pogadankę.

0

@busquets5
Wątpię by oboje tam trafili.
Osobiście typuje Espanyol na Szymańskiego ewentualnie Valencie.

0

@KrychaFCB Valencia albo Espanyol.

0

@TheNekro94 Trudno powiedzieć jednoznacznie bo Angielska się niesamowicie rozwinęła ale TOP 2 pod względem trudności na pewno.
Myślę że za niedługo znowu La Liga będzie bezkonkurencyjny, niesamowicie się drużyny tam rozwijają a także Barca wydaje się że wraca na światowy poziom.

2

@Encore Nie, Lewandowski swoje maksimum osiągnął a jest zbyt ograniczony piłkarsko być coś pokażac więcej.

1

@Janiama Zagrał beznadziejnie słabo to jest krytykowany.
Prawda jest taka że jak przejdzie koło meczu a strzeli bramkę to się robi z niego najlepszego na świecie.
Chwalić tak ale jak nie istnieje to już wina kolegów że nie dostaje podań.
Jednowymiarowy piłkarz który w innej lidze w zespole gdzie się nie kreauje tylu sytuacji co Bayern w Bundeslidze by miał z 30 bramek a nie 40 co pokazują statystyki bo Lewandowski marnuje multum sytuacji.

21

Villareal powinnien 4 wpakować dziś i nie byłoby by tematu.
Znając gen frajerstwa Emerego to Bayern piątkę wpakuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?